Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
ok ledowa tak i takie miałem w metalowej oprawce za grosze ale teraz jak mi w takiej oprawce przysłał inny antek to masakra milicja chodzi o to ze nie chce zółtej zwykłej tylko białą led 4300 - 5000 w5w zakupiona barwa ciepła http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5150625839&ars_source=ars&ars_socket_id=10&ars_rule_id=76
-
Żarówki ledowe mrugają -podświetlenie tablicy.
ja pakowałem u siebie bez canbusa ale po jakimś czasie też mrugałą i sie okazało że na myjce dostawała się wilgoć i płytka śniedziała
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie kupował ktoś coś takiego na postojowe http://allegro.pl/philips-white-vision-zarowki-postojowe-w5w-4300-k-i4973302563.htmlopinie jakieś? chodzi mi czy barwa jest faktycznie biała do 5000 a nie galaktyczna poswiata
-
SPOTY RADOMSKIE
na basenie Pan był w tzn termach? bo pogoda wyamrzona dajta mu spokój przez tydzień nie byliśmy mordy k q lato już jest bo ja baloniki jak co roku
-
Air Show Radom 2017
jak to się mówi nie ma ryzyka nie ma zabawy jedyny plus to tych wypadków był ze publiczność nie ucierpiała ps brzozy powycinali to nie pękaj https://www.facebook.com/pokazy.airshow
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj widziany avant z wlepką na klapie na Zborowskiego czyje?
-
SPOTY RADOMSKIE
http://superauto24.se.pl/moto-news/wypadek-mclarena-650s-w-polsce-na-s7-miedzy-warszawa-radomiem-wideo_557180.html
-
[A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
Pozostaje tylko się cieszyć z tankowania na stacji i przebiegu 37 litrów za 66.23
-
SPOTY RADOMSKIE
bananik po prawej już w zeszłym roku dawał znaki
-
SPOTY RADOMSKIE
dobry wiosna idzie trzeba powoli szykować baloniki letnie skrzypienie wahaczy ogarnięte dostały smarowanie w postaci oliwki ze strzykawki Skrzypiał któryś jak w Żuku
-
SPOTY RADOMSKIE
- Air Show Radom 2017
ja tez chce W tym roku na AIR SHOW oprócz statków powietrznych zechcemy pokazać wystawę sprzętu Wojsk Lądowych, Wojsk Specjalnych, Marynarki Wojennej i Sił Powietrznych. Sądzę, że nie zabraknie tam czołgu Leopard 2 A5 i że będzie można - pod odczekaniu kolejki - zanurkować pod jego pancerz, do środka. Zapraszamy 22-23 sierpnia do Radomia. https://www.facebook.com/pokazy.airshow https://www.facebook.com/piotr.tracz/media_set?set=a.10205147470743972.1073741846.1160848174&type=1- SPOTY RADOMSKIE
ale typa wczoraj widziałem miał GT na grilu w b 5 w miejscu na logo quattro myślę że mogło być GTI od pastucha ale odparło I- Montaż rejestracji na magnesy.
pomysł i idea przednia ale to fakt z łajzami moment i po blachach a latania za nowymi pół dnia- SPOTY RADOMSKIE
myślę że od WR lepsze fabryki maja FSD za granicą rodziny opiekują się pierwszymi właścicielami- SPOTY RADOMSKIE
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ybIGcgDROJw ciche miejsce po zlikwidowaniu toru łobuzy pewnie dobry szmalec poszedł albo rodzina- jakie najlepsze wtryski lpg
to gites- jakie najlepsze wtryski lpg
a jak na hanie czerwonej miał ktoś?- SPOTY RADOMSKIE
- [A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
stag 4 eco i czerwone wtryski hana nie czuję różnicy znacznej jak miałem w poprzednim aucie 2 generacji gaz to była masakra ( co do eco to widzę że znawcy kręcą nosami że lepszy plus ale to temat rzeka) butla w kole i wlot podlenku lpg koło korka pb- SPOTY RADOMSKIE
aha dzięki wielkie Pozdro jedno pytanie a który to ten powrotny grubszy czy cieńszy? Taki piekny był dostęp a teraz mam nad nim instalke lpg piękne ujęcia okolic lotniska a jeszcze lepsze beczki i korkociągi- SPOTY RADOMSKIE
Dzieki To jak najlepszego ( ) to i ja się dołączam- SPOTY RADOMSKIE
aha dzięki wielkie Pozdro- SPOTY RADOMSKIE
ale to wężyk odpinać od zbiorniczka?czy w sensie dolać bo mało co jest go...- SPOTY RADOMSKIE
i git jutro podjadę do skodziarzy 42 zł z alle wychodzi 50 zł Dzieki za zainteresowanie - Air Show Radom 2017