Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Air Show Radom 2017
to widzę że będzie się działo
-
Air Show Radom 2017
Ważne dla fanów Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW Ministerstwo Obrony Narodowej wspólnie z Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych planuje zorganizowanie "Dni z Wojskiem". 10-11 maja w Mińsku Mazowieckim - w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego i w centrum miasta. Dla upamiętnienia 15 rocznicy wstąpienia Polski do NATO. Częścią imprezy będą pokazy naziemne i w powietrzu, przygotowane przez jednostki czterech rodzajów sił zbrojnych. Nie zabraknie oczywiście pokazów akrobacji. Ale będzie też można zobaczyć umiejętności i sprzęt operatorów Wojska Specjalne, będą czołgi Leopard i transportery Rosomak. Wkrótce więcej o szczegółach programu. Dla wielbicieli Air Show ważna informacja: pokazy lotnicze odbywać się będą w godzinach 11.15-15.00. Uwaga: to jest wstępny plan, który może ulec zmianie.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
poszło w straty ---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ---------- jajebie , ale koza ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- Kali u mnie nie ma odpowiedzialności materialnej:naughty:- SPOTY RADOMSKIE
kiedyś paletę kibli wykierowałem zbyt ostro zahamowałem z 12 szt zostało 3:wink:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
lepiej niż ryczącą zadbana 40 stka?- SPOTY RADOMSKIE
w tym roku zima łaskawa to farciarz:wink:- A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
:hi:lampki podświetlenia tablicy rej. działają ci jeszcze bo podobne miałem to już stroboskopy sie porobiły z jakiego źródła miałeś?- SPOTY RADOMSKIE
we łykend* bedzie po wiośnie, chyba można powoli letnie już wygrzebywać...- SPOTY RADOMSKIE
Radom rynek miasta:hi:- SPOTY RADOMSKIE
spokojna twoja rozczochrana sprawdzałem sprzęt:grin: ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- Radom: Pożar auta na ulicy Warszawskiej w Radomiu. Audi doszczętnie spłonęło (zdjęcia) - 10 marca 2014 ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------- SPOTY RADOMSKIE
w tym kawa u siostry i słodkości ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Tomaszu a co ty nataką sytuację ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Benz- SPOTY RADOMSKIE
fajna aplikacja jest na telefon i fejsa dla aktywnych Endomondo zaliczone 13 km- SPOTY RADOMSKIE
obiecałem szwagra synowi przemalować autko poleciałem z chromem ---------- Post dopisany 09-03-2014 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 23:55 ---------- Ona jest ze snu, a ubrana w codzienność ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- :bry:czas na rower ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- jest jeszcze u mnie na osiedlu ładna sztuka, potencjał ma- Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dFVxGRekRSg- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
:kox:u nas lata też takie podobne troszkę do kolegi Moskala- SPOTY RADOMSKIE
no tu pole do popisu bedą mieli bo partaczy u nas nie brakuje kabaret ---------- Post dopisany at 07:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ---------- oglądałem wczoraj- SPOTY RADOMSKIE
kurier zawsze na czas https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fax1bgBFHl4 ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- nowy cykl programu na tvn turbo dobre jajca widze coś jak usterka ale moto Będzie pan zadowolony - program TVN Turbo- SPOTY RADOMSKIE
Chyba trzeba rower będzie wytargać z piwni ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- prawidłowa odpowiedz brzmi : passatem- SPOTY RADOMSKIE
przyjaciele Rosjanie już raz pomogli ... wbijając kose w plecy:whistling:- Air Show Radom 2017
no solo to musi być jazda ps dwóm kolegom odbiło i latali ale z 10 piętra jeden żyje do dziś, drugi na miiejscu... Jak tam piloci karty dostali już do wyeliminowania punktów?- SPOTY RADOMSKIE
j.bane klienty patole nawet wózkami nie umieją jeździć :bicz::bicz: ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- podobno piloci mają już jakieś polecenia do gotowości- SPOTY RADOMSKIE
Koleżka od pastucha b 4 dalej walczy teraz zrobiłdach składany https://www.facebook.com/DamiloPassatB4UsaUk/photos_stream ---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ---------- - SPOTY RADOMSKIE