Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
U nas kapuśniaczek ...ale chociarz widzę jak działa wosk;-)
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Robaczywkę albo ogryzek
-
SPOTY RADOMSKIE
Wrr u nas też zaczęło padać mam nadzieje że tylko do rana...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też lubię ciepełko.Świat ładniejszy dziewczyny rozebrane z pantalonów:kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz ty. właśnie jestem trochę rozczarowany bo nad ranem popadało delikatnie a miał być plażing... ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ---------- Masakra przestawić się nasmarta z kompa ale lepiej mi odbiera wi fi
-
SPOTY RADOMSKIE
A u mnie bardzo przyjemna bryza od morza
-
SPOTY RADOMSKIE
Z tego co pamiętam to na akademickim dwa lata temu przed polibudą już był zrobiony parking
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wystartowałem o 3.30 i na 10 byłem w sztutowie z przerwą w macku i na finiszu w korku 5 kmowym leciałem 7
-
SPOTY RADOMSKIE
też tak pomyślałem, bokiem może latać ---------- Post dopisany 04-08-2013 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 23:38 ---------- lepszy melanż widzę http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xiii-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/index55.html ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- Do kiedy jestes w łebie ? ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- ja ruszam między 1-2 w nocy, co ma byc to będzie..... Tabasco startuję dzisiaj o 3 w nocy a wy jak? masz CB? ---------- Post dopisany 05-08-2013 at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 20:55 ---------- morza szum ptaków śpiew złota plaża pośród drzew:kox:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
u mnie kabelek w antenie się ukręcił podobna akcja była ale ogarnięte, a dzisiaj nad morze wypad zobacze na dłuższej trasie jak będzie:naughty: ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- więc tak podświetlenie pomarańczowe ale podchodzi pod 0000 małe wymiary u mnie za***iście wcisneło się pod kierą Radio CB M-TECH LEGEND III + ZALUTOWANY WTYK Radom (3402989014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. natomiast antena koledzy z forum podpowiedzieli sirio ml 145 ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- i mieści się do bagażnika co było istotne:decayed:
-
Air Show Radom 2017
Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW MZDiK sprzedaje bilety na Air Show 2013 w Radomiu - Air Show - Co za dzień
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
wczoraj kolejny raz zestaw się sprawdził
-
Air Show Radom 2017
a w który miejscu będzie pan urzędować?
-
Air Show Radom 2017
e bzdura normalnie w dzień imprezy 40 zł w linku u góry masz co i jak. Jak zawsze stoją budki z biletami na wejściu na plac lotniska ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- http://www.airshow.sp.mil.pl/pl/informacje-ogolne/bilety ---------- Post dopisany 03-08-2013 at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 22:18 ---------- Polish Flying Team movie Official - YouTube ---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ---------- My City Radom and around part one | Timelapse movie on Vimeo
-
SPOTY RADOMSKIE
ja u siebie tylko w pułkę dorezałem bo nie było wcale:whistling: ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- ciekawe czy w tym roku dziewczyna go weżnie do noszenia torebki air show 2011 musiałem fote strzelić bo nie mogłem z niego
-
[ALL B7] Moja OOOO
ładna lala
-
Air Show Radom 2017
dawaj dawaj jak zawsze jest ---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- 2011
-
SPOTY RADOMSKIE
za mocno schłodzone napoje... ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- CB jest Wczoraj mało brakowało na Maratońskiej z Halinowa jak wracałem dobrze że zapodałem bata:naughty: ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- nowe moduły dotarły ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- ---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- szwagier ostatnio mówił że słyszał na CB suszą ale mówi e jeszcze 1.5 km i go zdjęli na prostej zawodowy tirem... ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- gdzie lecisz? ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- kto i kiedy? http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/air-show-radom-2013-a-281904/#post3701004
-
SPOTY RADOMSKIE
ja w niedziele startuję
-
SPOTY RADOMSKIE
startuję w nocy w niedzielę by oblecieć wawę bez korków, widziałem co się działo tydzień temu na wlotach nad morzem ---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- Nowe Audi już wkrótce
-
Air Show Radom 2017
Temat powraca tym razem 2015 r https://www.facebook.com/pokazy.airshow Air Show Radom 2015 już nie długo Jako rodowity Warchoł zapraszamy do nas, mile widziane komentarze po jak i przed... http://www.airshow.sp.mil.pl/
-
Strefa Śmiechu
Hej kotku
-
SPOTY RADOMSKIE
no no nie ma innej opcji, a w piątek tak będę wracał z roboty Hej kotku
-
SPOTY RADOMSKIE
tym razem ograniczam się w km i od metropolii, poprzednio był władek Karwia mi pasiła ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Tabasco też od poniedziałku freedom?
-
SPOTY RADOMSKIE
Sztutowo ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- jeszcze 3 dni zapierdolu