Treść opublikowana przez Kwinto69
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
spoko lala ładniutka na to koło też mam chrapkę zderzaki też
-
SPOTY RADOMSKIE
Miałem w niedziele jechać, ale pogoda się schrzaniła Ja atakuje na ogół bliżej nowego mostu i dzisiaj wolne też lipa. W następną niedzielę jak będzie pogoda ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- w Siczkach byłem na grillu tydzień temu masakra jak ta woda wygląda a lada dzień zacznie kwitnąć
-
SPOTY RADOMSKIE
ale pato jest na tym basenie na Chrobrego a neptun ma konserwację
-
Łożyska - jakie firmy polecacie?
zajmowałem sie min handlem łożyskami SKF - trzeba uważać na made in italy, pozostałe ok najlepiej szwedzkie lub niemieckie FAG - ok KOYO - ok daleko gdzieś tam FŁT polska za darmo nie bierz "CX" ( nabite na nich "JAP" a chinole jakich nie mało) i itp na tyle bezczelne firmy że kopiują opakowania, barwy i szatę graficzną
-
SPOTY RADOMSKIE
pulpetowi smakowały "ogólnie w porządku"
-
Strefa Śmiechu
taka sytuacja pod biedrą nie mogłem przejść obojętnie chyba ze "czech" składany
-
SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- Tomaszu a ten dzisiaj trafiony chyba ze "czech" składany.
-
Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/455142,Mistrz-parkowania Benny Hill ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- Znajdź dwie różnice - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY RADOMSKIE
z rowerem podobnie po zimie:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
takie coś ustrzeliłem na xv leciu wczoraj chyba nowość w naszej metropolii i widzę że strona w budowie http://www.car-design.pl/
-
SPOTY RADOMSKIE
o komforcie podróżowania na dwóch kołach słyszałem w zeszłym roku od siostry jak lecieli składem ze śląska na mazury:bag:
-
SPOTY RADOMSKIE
jeździ ktoś nad Radomkę może jakieś ciekawą miejscówkę ma ktoś?
-
SPOTY RADOMSKIE
http://dar-cars.com/ ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- ...Tomaszu na zagięciach i przetłoczeniach mówił że może odprysnąć
-
Strefa Śmiechu
Ludzie radzą sobie z upałem w różny sposób. - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu Kochanie podaj mi wodę - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- klubowicz? Debili nie brakuje - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY RADOMSKIE
w strefie śmiechu jest kolo co w czasie gradu na dachu auta walczy:grin: mojego to podziobały klienty coś w stylu tajemniczego zrobi wgniotę i chodu ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- spalanie ma lepsze 30 sek do 32
-
SPOTY RADOMSKIE
byłem pod anadolem i w gs 0 spotowców gs oblężony coś za darmo dzisiaj dają?
-
SPOTY RADOMSKIE
u mnie sypnęło jak dwugroszówkami
-
SPOTY RADOMSKIE
leje i grad kukam czy tylko większy nie będzie, miałem jechać na palenie ciapa pod g2
-
SPOTY RADOMSKIE
obi mireckiego 14 ja dopiero po 13 mogę kuknąć ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- patrze w casto ale też raczej nie ma Nawadnianie - Katalog produktów ---------- Post dopisany 20-06-2013 at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 22:33 ---------- Audi rs4 i rs6 - Maxior.pl ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 23:31 ---------- My City Radom and around part one | Timelapse movie on Vimeo
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
My City Radom and around part one | Timelapse movie on Vimeo
-
Zatrzaśnięte kluczyki
spryciula
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ja mam lepsze w worku na śmieci zawinięty fota przedpremierowa:naughty: ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- modliły się dewoty dzisiaj jak leciałem rowerkiem do roboty:whistling:
-
SPOTY RADOMSKIE
intexa są materace ale takiej pompy nie ma ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- zadzwoń pod numer 483673260 może coś podobnego jest:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
ok Mercedes W108 - nowoczesny klasyk - Joe Monster ---------- Post dopisany 19-06-2013 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 23:18 ---------- kto miał przedlifta lub w nim siedział to zauważy różnicę...
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
jajcarze ---------- Post dopisany 19-06-2013 at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 23:23 ---------- oświetlenie podsufitki jest od kolegi Tomasza chyba dorezam z polifta nad pasangerem