Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
wreszcie trafiłem jest wolne, jest i pogoda
-
SPOTY RADOMSKIE
Nowa Lubelska na stare krawężniki i chodniki:doh:
-
Nagłośnienie HERTZ czy warto w nie inwestować?
same głośniki:wink:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ile tego kupiłeś jeden arkusz?
-
SPOTY RADOMSKIE
no no ciekawa opcja... opór chyba jak ..uj z takim na dachu
-
SPOTY RADOMSKIE
ap-ropo roweru dzisiaj pędzać Aleją Wojska Polskiego (raczej koleinami o tej nazwie) na Neptuna przestraszył mnie dźwięk:shock3: dochodzący za pleców ... Patrze a to kolo Seatem Toledo na glebie i pięknej feldze i oponami szorował o błotniki, totalny baran jak on jechał
-
SPOTY RADOMSKIE
te na Zbrowskiego to chyba ci sami co od alarmów ---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- Ul Zbrowskiego na przeciwko Biedronki w domkach jest zakład gdzie zajmują się elektryką , car audio itp. są dwie Biedry to pewnie koło kościoła na potoku:hi:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Wypadek Gran Turismo Polonia 30.06.2013 Poznań Koenigsegg Crash - YouTube
-
SPOTY RADOMSKIE
Wypadek Gran Turismo Polonia 30.06.2013 Poznań Koenigsegg Crash - YouTube ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- narobił bigosu
-
SPOTY RADOMSKIE
:hi:i już się zesrała pogoda dawno nie padało... ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ---------- Był ktoś nad zalewem w Jastrzębiu? ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ---------- zabezpieczenie przed rzekomo zapowiadanym gradem - Fotosy - 45/11494 - Fotosy - Poboczem.pl
-
Strefa Śmiechu
Internauci przywitali wakacje
-
Strefa Śmiechu
A śmiali się z Polaków - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
jak dla mnie tamte rs y ładniejsze:hi:
-
Nagłośnienie HERTZ czy warto w nie inwestować?
W półkę tak Jeden otwór na śrubkę wierciłem, specjalnie kupowałem o takim samym wymiarze:decayed: ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- w media za 160 zł
-
Strefa Śmiechu
śpiewać każdy może jeden lepiej drugi gorzej... http://wiadomosci.onet.pl/wideo/zobacz-jak-jaroslaw-kaczynski-spiewa-hymn,132033,w.html ---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ---------- Playboy. - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Nagłośnienie HERTZ czy warto w nie inwestować?
z podobnej serii zakupiłem w półkę, szału nie ma wydaje mi się że lepszy bas był w ori nokii ...
-
SPOTY RADOMSKIE
tupet ma zamieni na audi:grin: ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ---------- wczoraj odnalazłem gumę która jest za serwem w b 5 odpowiadająca za odpływ wody spod aku dostęp chyba zemsta Hitlera, ale syfu się nazbierało
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj zobaczyłem godziny otwarcia kauflanda qwa w niedziele to już przegięcie na maxa
-
SPOTY RADOMSKIE
Handarbeit balsamik zapodany pewnie szału nie będzie ale zawsze coś ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- koś chętny na zamianę:Audi 80 po tuningu optycznym (3324210025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Strefa Śmiechu
zamieni na audi Audi 80 po tuningu optycznym (3324210025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
a ja latam na komplecie 15 " a może niech koloega podleci do Radomia do oponiarzy koło Szpitala na Józefowie lub zadzwoni do nich- SPOTY RADOMSKIE
na stałe w Londynie to nie wiem jakie drogi tam ma, ale u nas na dzielni tępo ślimaka ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- maniacy vw ojciec i dwóch braci odkąd pamiętam zawsze vw głównie golfy jeszcze ma golfa 1 ale ori ---------- Post dopisany 28-06-2013 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 23:41 ---------- tu jeszcze jeden...- SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- joya to zabawy też i silniczek vr5- SPOTY RADOMSKIE
kolega poszedł po bandzie - SPOTY RADOMSKIE