Jump to content

wooojt

Pasjonat
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About wooojt

 1. Zakodowałem HMI off, zaczęło działać Google Earth, ale trzeba zmieniać rodzaj wyświetlanej mapy po każdym uruchomieniu auta. To ustawienie się nie zapamiętuje, domyślnie jest zwykła mapa i trzeba zawsze zmienić na GE? Gdzie szukać problemu?
 2. Jeśli chcę mieć tak jak w opisie, to jednocześnie muszę najpierw zakodować tryb skandynawski? Mam B7 2007r, lampy halogenowe z przeciwmgielnymi, sedan i fabryczne kodowanie: 01001
 3. A4 B7 2007r. z kolorowym FISem i RNS-E. Po włączeniu zapłonu komputer pokładowy (FIS) domyślnie wyświetla ekran nawigacji/kompas. Jak zmienić to (np. VCDSem), żeby FIS wyświetlał to, co miałem przed wyłączeniem zapłonu? Nie korzystam z navi, więc chce, żeby cały czas był komputer pokładowy. Teraz muszę po każdym odpaleniu auta zmieniać z navi na komputer. Dzięki za pomoc!
 4. Dzieki! Kod dotepu sterownika 09 przy kodowaniu bedzie wymagany? 31347, czy moze byc inny? W moim VCDS 20.4.1 kupionym rok temu przy zadnych bitach nie mam podpisow (w A4 B9, bo np. w A6 C7 jest ok), dlatego musze działać po omacku. Do takiego chinskiego kabla mozna uzyc nowsza wersje softy, zeby byly podpisy?
 5. Chcę uruchomić automatyczne światła drogowe, ale, nie mogę znaleźć tych opcji w Adaptacjach. Mam listę funkcji jak u kolegi wcześniej: Wyszukuję po nazwach funkcji (high_beam_funktions, afs_coding_light_assist, mmi_fla_glw_mxb), ale niczego takiego nie znajduje. W polsko-angielskiej wersji VCDS te funkcje mogą nazywać się inaczej? Kod dostępu zawsze powinien być 31347?
 6. Cześć wszystkim!
×
×
 • Create New...