Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
To co zwalamy się do Diksona ?
-
Spoty wrocławskie
intercars ma błotnik za 75 zł także tego
-
Spoty wrocławskie
Nie policzą mu całkowitej za mała suma.
-
Spoty wrocławskie
ok miejsce mam obok mnie za 180 zl
-
Spoty wrocławskie
Hornet jutro jest piątek w sumię można łyknąć wódeczke
-
Spoty wrocławskie
Jak mamy pić to kolorowych nie piję tylko czysta wódka najlepiej mocno schłodzona
-
Spoty wrocławskie
Trzeba znaleść lokum gdzie możemy się zachlać
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Chyba szybciej będzie poszukać na jakiś tablicach i tych podobnych.... Jeszcze się się skodzillak nie sprzedał ? Dzwonią jakieś pedały, którzy gadają że za 25 biorą... ja mówie nawet samochodu pan nie ogladał. porobiłem świeże zdjęcia jakies 3 dni temu i w sumie od tej pory dzwonią, średnio dwa telefony dziennie. Jeden juz chciał brać ale jak mu powiedziałem, że w mieście pali 12 litrów to zrezygnował. Muszę zacząć ściemniać, że 10 litór pali w mieście ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- moge Ci wynająć swoje a dopóki nie sprzedasz to ja się wbije do dziadka swoim wywalając jego octavke Zadzwonie do Ciebie jutro i się dogadamy.
-
Spoty wrocławskie
Pany potrzebuje miejsca postojowego w garazu podziemnym płacę 200 zl msc..
-
Spoty wrocławskie
Robiłeś obdukcje ? jak NIE TO JEDZ DO SZPITALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty wrocławskie
pojechał :polew::polew:
-
Spoty wrocławskie
Ja tylko napisałem, że nie będę tam jeździł
-
Spoty wrocławskie
Jakby to powiedzieć było: zdzieraj pan te folie z przednich szyb ! Powinni Ci dowód zabrać policmajstry a nie tylko gość się na przeglądzie przyczepił... Tobie i innym majsterom pakietu moc co sobie wymontowali katalizatory też powinni zabierać dowody rejestracyjne.
-
Spoty wrocławskie
Jakby to powiedzieć było: zdzieraj pan te folie z przednich szyb !
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj ostatni raz byłem na przedmiejskiej w stacji kontroli pojazdów.
-
Spoty wrocławskie
To zapytaj o skoda superb 2 sedan. Trzy z tyłu na mega ciemne tak, żeby nic z zewnatrz nie było widać totalna ciemność, za to dwie przód najsłabszą ale nie przezroczystą ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- Spalanie spadło przy 115 km /h :polew:
-
Spoty wrocławskie
Ja będe wszystkie oprócz czołowej, on daje jakąś gwarancję że to nie zblaknie np na 2 lata ?
-
Spoty wrocławskie
To jak wiesz co jest nie tak to po c**j zawracasz gitarę. :facepalm:Koledzy Ci proponują co zrobić, ale każdy pomysł Tobie się nie podoba. żartuję.:polew:
-
Spoty wrocławskie
Muszę w S2 przyciemnić zobaczymy czy dobrą cene zrobi
-
Spoty wrocławskie
Chopic nie trafiłeś . Jechałem jedynką także rameczki tam są. Ramek do 2 nie zakładam bo każdy się przypierdala, że to nie ałdi.
-
Spoty wrocławskie
Ta co stoi obok Ciebie to Twoja panna ? ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 20:58 ---------- Hornet, widziałem peugota okolo 7:50 na przejeździe. Jadę, mrygam, wyprzedzam i patrze, że to Twoja żona a nie Ty.
-
Spoty wrocławskie
Mnie też dzisiaj nie ma, wykończony jestem.
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz oj tam oj tam: V8 Powered Hot Saw V8 Chainsaw - YouTube
-
Spoty wrocławskie
Ja dziś nie mogę mam robotę.