Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wrzuć do photoshopa i przerób Żółwia na Żółwice :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela Panowie nawet zapozowała mi do 2 fotek - ze straszną niechęcią i wzrokiem, który mógłby zabić :bicz:, ale udało się :grin: . Mam nadzieję, że hornet zrzuci to i wrzuci na forum twarz bardzo miłej forumowiczki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornecik, zjedź niżej strony i będziesz miał listę emotek :bicz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na pasażera ?? A co nie wpuścicie na miejsce kierowcy ??? - wstyd !!! :cool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O tych najważniejszych właśnie nie wspomniałeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też jestem nowy, byłem dopiero 2 razy na spocikach, ale chłopaki to spoko goście i naprawdę da się ich polubić :cool: - ale strzeliłem wazelinkę :grin: A tak na poważnie to naprawdę warto przyjechać - można pogadać i się trochę pośmiać - ogólnie miło spędzony czas w doborowym towarzystwie :afro:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najważniejsze w towarzystwie to się dobrze zintegrować :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko oprócz blach :afro:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cóż, może i racja :grin: Tylko nie mów, że to Twoim i jeszcze w serii :afro: Coś czuje, że będą :bicz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet, ale z tym zdjęciem 250 km/h to trochę przesadziłeś :grin: Jak już robiłeś to dokładniej - zapomniałeś usunąć (albo ktoś zapomniał) oświetlenia, które rzuca wskazówka - w liczniku km/h poblask wskazuje, że prędkość jest 0 km/h, a w obrotach coś około 800 obr/min :grin: :grin: P.S. Ale mam przechlapane teraz, pewnie czeka mnie :bicz: na spociku [br]Dopisany: 25 Maj 2007, 10:01 _________________________________________________ czym prędzej się ją wtajemniczy tym lepiej dla nas buahahhaah :cheesy:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..... ciekawe jaki pierwszy raz miałeś na myśli ??? :cheesy: Jeszcze nie znasz audi-maniaczki, a już propozycje lecą - szybko działasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tylko dodam, że na razie jest limit 200 MB miesięcznie - czyli tyle co nic, ale będziemy coś z hornetem szukać. Myślę, ze w razie co znajdzie się coś innego, a jak nie to zrobi się kilka kont lub na kilku różnych serwerach i tyle. Coś się wymyśli. Poza tym jak coś wrzucicie to link do tego pliku wygląda tak: http://a4klub.drivehq.com/NAZWA_PLIKU Ale każdy co wrzuca musi podać dokładną nazwę pliku. Pozdr Łukasz P.S. Jakby co to jeszcze tu są fajne miejsca na wrzucenie plików: http://www.badongo.com/ http://www.wikiupload.com/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daj na GG lub priva. Ustalimy co i jak. Serwer jest o pojemności 1GB dla plików i chyba 15GB miesięcznego transferu, ale to nie jestem pewien.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakby co to ja mam trochę wolnego miejsca w pewnych miejscach. Jak będziesz miał coś, to udostępnij mi, a ja to przerzucę gdzie trzeba i będzie do tego dostęp bez ograniczeń. Pzdr Łukasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale z Ciebie pazera, chciałby wszystko na raz. Nie za dobrze ???[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 19:46 _________________________________________________ Niespodzianka może być w dwóch wersjach - wolałbym tą korzystniejszą. Ale widzisz Lukas, tu przynajmniej masz trochę adrenalinki - kupujesz felgi i nie wiesz na co się w związku z tym dodatkowo narażasz - albo przyjemność albo skucha :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiście, że tak, to przecież podstawa tych gratisowych usług :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś sprzedaje felgi: Montaż i inne usługi podobno gratis :cool: Ciekawe czy to zaraz za felgą wchodzi w skład zestawu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardzo ładnie to nazwałeś - jest to dość wyczerpujące stwierdzenie Pzdr Łukasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdążyłem tak jakoś zauważyć tylko twarz i numer rejestracyjny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba w tak małych ilościach :cool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć Myślisz, ze już po imprezie ??? Przecież dopiero 22 :cool: Pewnie "czytają instrukcje obsługi" - 40 %...tzn...stron jest do przeczytania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, a czy Ty dzisiaj nie śmignąłeś mi przed nosem na Wolskiej w stronę Prymasa Tysiąclecia ???? Jezeli to Ty to pasów nie zmienia się na przejściu dla pieszych :grin:, bo inaczej panowie niebiescy :cool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To tak dla zmylenia przeciwnika. Teraz wszystko jest na podsłuchu w tym kraju to trzeba jakoś przekazywać sobie informacje Wiedziałem do czego zrobić nawiązanie z tą prognozą pogody, nieprawdaż
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja mam takie źródło: Przeważnie się sprawdza Pozdrowionka Łukasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć Ja też bym coś wrzucił, bo mam fajny pomysł (w nawiązaniu nawet do OOOO), ale moje uzdolnienia graficzne i plastyczne są o kant d... potłuc, więc szukam chętnego, który przeleje mój pomysł na kompa Zdrówko Łukasz