Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówiłem, że sprzęgło się skończyło. Co do dwumasa i zawieszenia to ciężko stwierdzić na stojącym aucie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie mów, że nie chciałbyś takich ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę, że zazdrość Ciebie zżera :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no autko na zdjęciu pierwsza klasa Kołpaki, obniżone zawieszenie, laseczka na masce - czego tu jeszcze chcieć - żyć nie umierać :polew: Wiciu, ja bym się zastanowił jednak nad takim rozwiązaniem. Pomyśl nad tym - jeszcze mi podziękujesz, że takie kox kołpaki do Twojego Forda znalazłem :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobacz tutaj: http://www.allegro.pl/item213864723_kolpaki_15_max_ford_16_cena_za_komplet_warszawa.html Akurat nawet sprecyzowane jest do jakiego auta - czyli idealnie do Twojego. Cena atrakcyjna i tak jak Oniak pisał - resztę kasy przeznaczyłbyś na bardziej szczytny cel :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To już wiem Nic, ale jakbyś wsiadł i spróbował jechać to byś od razu stwierdził, że sprzęgła już prawie nie ma.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fotki za***iste. Ten obiektyw nadaje się nie tylko do robienia środka auta :polew: Zdjęcie w kółeczku jest kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty to dzisiaj niezłą opaleniznę miałeś, tylko jakoś tak nierównomiernie Chyba jak te laseczki Ciebie oblazły to słońce nierówno brało. Daleko Tobie do naszego kochanego - byłego zresztą wicepremiera :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdybyś nie dodał tego "chyba" to wszystko by było dobrze Podobno tak niby powinno być, tylko chciałbym wiedzieć skąd to się bierze. Ale niedługo, jak dobrze pójdzie to będę wiedział A co do sprzęgła to na 95% jest do wymiany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam podobne zdanie :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawy sposób zawracania na rondzie http://www.joemonster.org/filmy/4669/Zawracanie-na-rondzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na pierwszą randkę przynieś kwiatki dla Pań i coś dobrego dla Panów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szlajasz się po jakiś zadupiach zamiast zająć się jakimś rezankiem Damy radę, tylko musimy się zsynchronizować jakoś czasowo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde, o 16 kolega mnie zaskoczył żebym pojechał z nim za Sochaczew odebrać A3, bo sobie kupił. Myślałem, że zdążę wrócić na spocik, ale jak to zawsze bywa - coś musi być nie tak. Ubezpieczenie OC było ważne tylko do wczoraj, a on załatwia wszystko w Ciechanowie i wyszło tak, że musieliśmy jechać do Ciechanowa "schować" auto w garażu do piątku. I tak wyszło, że wróciłem do Warszawy po 23. Przepraszam, ale wyjątkowa sytuacja wyszła. Z tym alarmem damy radę tylko muszę kur....cze wyczaić jakieś wolne popołudnie. Mi najbardziej pasowałoby w sobotę więc może tak się umówimy.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 12:24 _________________________________________________ Dobra dobra Wszystkiego najlepszego Panie kolego z wiadomo jakiej okazji - życzymy jak najmniej błędów w VAGu Tak przy okazji, Malik i Hornet, dobrze, że Wy nie kłociliście się z wynikami pomiaru przez radar, bo ten Pan trochę przesadził: http://wiadomosci.onet.pl/1569600,11,item.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, to daj znać czy na 100%, bo wtedy ja nie będę kombinował.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 22:27 _________________________________________________ Mają lub nie. Ale chodziło mi generalnie o to żeby właśnie była na tyle długa żeby świeca weszła. Trochę źle się wyraziłem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do świec jest specjalny klucz, taki żeby w niego świeca weszła. Nie odkręcisz przecież pierwszym kluczem z domowego pudełka z narzędziami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żówiu postaram się na jutro załatwić tylko nie obiecuję, że mi się to uda. Szanse są 70% nie, 30% tak, ale spróbuję.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi weź papiery od centralki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeżeli chodzi o Torwar to na tym parkingu od strony ul. Czerniakowskiej - nie da się nie zauważyć. Jeżeli chodzi o Promenadę to przedostatnie piętro - z widokiem na Wisłę - przy wjeździe na piętro (chyba jak dobrze liczę to 3) po lewej będzie widać stojące A4. Czytaj wcześniej forum to będziesz wiedział gdzie w dany wtorek są spotkania (jak zła pogoda to przeważnie od razu Promenada).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, ale z niego kogucik, nieprawdaż ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja odwrócę uwagę Oniaka na spociku, a Ty wyciągniesz mu z B7 nawigację - oddasz mu za tydzień. Nawet nie zauważy, że nie ma :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja swój PDA mam pożyczony właśnie, bo tak to bym Tobie pożyczył, bo mam wgraną też mapę Niemiec. Jakbyś znalazł kogoś kto ma PDA, a nie ma map to daj znać, to się zainstaluje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam. Po prostu po Johnnie Walker'e nie mógł się skoncentrować . Efekt: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 00:47 _________________________________________________ Nawet to zostało uwiecznione na kamerze . Oniak tylko musi udostępnić materiał dowodowy Ale przyznacie chłopaki (Oniak i Malik jako świadkowie tej straszliwej katastrofy) efekt przyklejenia się helikoptera do sufitu był za***isty ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dot. przerobionego zdjęcia Eeeeee no, Oniak postarałeś się i to bardzo :oklaski: :oklaski: Chyba Malik siadł Tobie na ambicje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te szerszeń, nie cwaniakuj tak ... nie cwaniakuj. Ja nie narzekam, podałem tylko sugestie. Nie dość, że prawie został dostarczony pod same drzwi do domu to jeszcze marudzi Oj kurde nie marudź hornet - jako odpowiedź na Twój zarzut zacytuję Ciebie: " ... co jeszcze wymyślisz co mogliśmy ...... nigdy nie będzie nic perfekcyjnego ,,,,, dobrze było ... " Poza tym nie jestem przyzwyczajony do polewania ... nigdy nie musiałem Nie musisz dziękować