Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Mówiłem, że sprzęgło się skończyło. Co do dwumasa i zawieszenia to ciężko stwierdzić na stojącym aucie.
  2. No nie mów, że nie chciałbyś takich ?
  3. Widzę, że zazdrość Ciebie zżera :polew:
  4. Nie no autko na zdjęciu pierwsza klasa Kołpaki, obniżone zawieszenie, laseczka na masce - czego tu jeszcze chcieć - żyć nie umierać :polew: Wiciu, ja bym się zastanowił jednak nad takim rozwiązaniem. Pomyśl nad tym - jeszcze mi podziękujesz, że takie kox kołpaki do Twojego Forda znalazłem :polew:
  5. Zobacz tutaj: http://www.allegro.pl/item213864723_kolpaki_15_max_ford_16_cena_za_komplet_warszawa.html Akurat nawet sprecyzowane jest do jakiego auta - czyli idealnie do Twojego. Cena atrakcyjna i tak jak Oniak pisał - resztę kasy przeznaczyłbyś na bardziej szczytny cel :polew:
  6. To już wiem Nic, ale jakbyś wsiadł i spróbował jechać to byś od razu stwierdził, że sprzęgła już prawie nie ma.
  7. Fotki za***iste. Ten obiektyw nadaje się nie tylko do robienia środka auta :polew: Zdjęcie w kółeczku jest kox
  8. Ty to dzisiaj niezłą opaleniznę miałeś, tylko jakoś tak nierównomiernie Chyba jak te laseczki Ciebie oblazły to słońce nierówno brało. Daleko Tobie do naszego kochanego - byłego zresztą wicepremiera :polew:
  9. Gdybyś nie dodał tego "chyba" to wszystko by było dobrze Podobno tak niby powinno być, tylko chciałbym wiedzieć skąd to się bierze. Ale niedługo, jak dobrze pójdzie to będę wiedział A co do sprzęgła to na 95% jest do wymiany.
  10. Mam podobne zdanie :th:
  11. Ciekawy sposób zawracania na rondzie http://www.joemonster.org/filmy/4669/Zawracanie-na-rondzie
  12. Na pierwszą randkę przynieś kwiatki dla Pań i coś dobrego dla Panów
  13. Szlajasz się po jakiś zadupiach zamiast zająć się jakimś rezankiem Damy radę, tylko musimy się zsynchronizować jakoś czasowo.
  14. Kurde, o 16 kolega mnie zaskoczył żebym pojechał z nim za Sochaczew odebrać A3, bo sobie kupił. Myślałem, że zdążę wrócić na spocik, ale jak to zawsze bywa - coś musi być nie tak. Ubezpieczenie OC było ważne tylko do wczoraj, a on załatwia wszystko w Ciechanowie i wyszło tak, że musieliśmy jechać do Ciechanowa "schować" auto w garażu do piątku. I tak wyszło, że wróciłem do Warszawy po 23. Przepraszam, ale wyjątkowa sytuacja wyszła. Z tym alarmem damy radę tylko muszę kur....cze wyczaić jakieś wolne popołudnie. Mi najbardziej pasowałoby w sobotę więc może tak się umówimy.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 12:24 _________________________________________________ Dobra dobra Wszystkiego najlepszego Panie kolego z wiadomo jakiej okazji - życzymy jak najmniej błędów w VAGu Tak przy okazji, Malik i Hornet, dobrze, że Wy nie kłociliście się z wynikami pomiaru przez radar, bo ten Pan trochę przesadził: http://wiadomosci.onet.pl/1569600,11,item.html
  15. Dobra, to daj znać czy na 100%, bo wtedy ja nie będę kombinował.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 22:27 _________________________________________________ Mają lub nie. Ale chodziło mi generalnie o to żeby właśnie była na tyle długa żeby świeca weszła. Trochę źle się wyraziłem.
  16. Do świec jest specjalny klucz, taki żeby w niego świeca weszła. Nie odkręcisz przecież pierwszym kluczem z domowego pudełka z narzędziami
  17. Żówiu postaram się na jutro załatwić tylko nie obiecuję, że mi się to uda. Szanse są 70% nie, 30% tak, ale spróbuję.
  18. Norbi weź papiery od centralki
  19. Jeżeli chodzi o Torwar to na tym parkingu od strony ul. Czerniakowskiej - nie da się nie zauważyć. Jeżeli chodzi o Promenadę to przedostatnie piętro - z widokiem na Wisłę - przy wjeździe na piętro (chyba jak dobrze liczę to 3) po lewej będzie widać stojące A4. Czytaj wcześniej forum to będziesz wiedział gdzie w dany wtorek są spotkania (jak zła pogoda to przeważnie od razu Promenada).
  20. Wiciu, ale z niego kogucik, nieprawdaż ?
  21. Ja odwrócę uwagę Oniaka na spociku, a Ty wyciągniesz mu z B7 nawigację - oddasz mu za tydzień. Nawet nie zauważy, że nie ma :polew:
  22. Ja swój PDA mam pożyczony właśnie, bo tak to bym Tobie pożyczył, bo mam wgraną też mapę Niemiec. Jakbyś znalazł kogoś kto ma PDA, a nie ma map to daj znać, to się zainstaluje.
  23. Oj tam. Po prostu po Johnnie Walker'e nie mógł się skoncentrować . Efekt: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 00:47 _________________________________________________ Nawet to zostało uwiecznione na kamerze . Oniak tylko musi udostępnić materiał dowodowy Ale przyznacie chłopaki (Oniak i Malik jako świadkowie tej straszliwej katastrofy) efekt przyklejenia się helikoptera do sufitu był za***isty ??
  24. dot. przerobionego zdjęcia Eeeeee no, Oniak postarałeś się i to bardzo :oklaski: :oklaski: Chyba Malik siadł Tobie na ambicje
  25. Te szerszeń, nie cwaniakuj tak ... nie cwaniakuj. Ja nie narzekam, podałem tylko sugestie. Nie dość, że prawie został dostarczony pod same drzwi do domu to jeszcze marudzi Oj kurde nie marudź hornet - jako odpowiedź na Twój zarzut zacytuję Ciebie: " ... co jeszcze wymyślisz co mogliśmy ...... nigdy nie będzie nic perfekcyjnego ,,,,, dobrze było ... " Poza tym nie jestem przyzwyczajony do polewania ... nigdy nie musiałem Nie musisz dziękować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.