Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajnie, cieszę się bardzo. Tylko jest jeden mały problem - autka nie mam w miejscu zamieszkania, tylko jest poza Warszawą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne, że jest Hmmmm ... na razie nic nie wiem, niestety. Spokojnie, zanim będą foty to szybciej się na spocie pojawię - a do wtorku powinienem załatwić wszystkie formalności.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dziękuję . Cieszę się, że w końcu udało mi się znaleźć coś sensownego. Będę musiał się do Ciebie uśmiechnąć przy okazji. Ale to zgadamy się w następnym tygodniu lub przy okazji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odejmij ten zeszyt i długopis i wtedy będzie waga Lukasa :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rzeczywiście, różnice są prawie niezauważalne :polew: Domyślam się Ale ja jestem spokojny i ułożony - wszystko w swoim czasie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz co, ja pojechałem tam gdzie było kilkanaście aut. Było też B7, ale cieniutko wyposażone. Flayer spisał się naprawdę na medal za co mu wszem i wobec dziękuję - polecił mi osobę naprawdę godną zaufania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbyś Malik był tak miły to byłbym wdzięczny. Wstępnie można by pstryknąć parę. Ale mam nadzieję, że ten wtorkowy zaliczę - wszystko zależy od tego, czy załatwię papierzyska. Tablice rej. mam czasowe i tylko do 19 sierpnia, także jeżeli nie załatwię to po prostu pstrykniemy następnym razem :D Bardzo dobrze Kolor piękniutki - taki właśnie chciałem - czarniutki jak węgiel, a dokładnie kolor: EBONY BLACK PEARLESCENT. Czytam właśnie co mam w aucie (kody 3 znakowe) i cholera kilku nie kumam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyciągnął i wygadał :D A pochwalić się sam nie omieszkam na pewno. Ale nie będę pisał co i jak, bo widziałem Adaś wstępnie zrobił kilka postów temu krótką charakterystykę Będę na spocie to będzie można pomacać . Ogólnie jestem za***iście zadowolony - uważam, że się dobrze trafiło i jest więcej niż oczekiwałem. Warto było nie spać 47h, zrobić 2500 km i ściągnąć autko Na razie czeka mnie załatwianie papierowych spraw i dopiero wtedy będzie można zacząć nim normalnie jeździć. Zmieniam w takim razie nazwę klubu w podpisie: z "... JESZCZE BEZ A4 TEAM ..." na jeszcze nie wiem co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety przyjechali później, wyjechali wcześniej. A wszystko przez ten nieszczęsny ząb
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zależy co masz konkretnie na myśli Zabawa to była od początku do końca. Tylko od czasu do czasu były przebłyski "poważnych, dorosłych i dojrzałych ludzi"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tylko trochę pohamowałem mocniej żeby "dobrze załapały" Smród tylko pozytywnie o tym świadczył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem ciekawy jaki będzie efekt jak się dotrą. Czy rzeczywiście warte są tych pieniędzy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest tak jak u Wicia :th:. Popatrz dokładnie :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U Wicia klocek jest tak skonstruowany, że dla lepszego efektu hamuje jeszcze o nowe felgi A tak co do tematu, to te klocki są normalne tylko rant mają taki. Tu widać to lepiej: http://www.ebcbrakesdirect.com/images/car/Redstuffwithbrakein.jpg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I się chłopaki dogadali P.S. Hugo jutro złapię Ciebie na komórę, bo mam pytanie. A dzisiaj już idę spać także nawet nie zaczynam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wepchnął na siłę i jest git
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty lepiej zobacz czy masz wszystko na miejscu. W końcu Żółwik wymieniał dzisiaj żarówki - przecież gdzieś je sobie załatwił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma problemu. Papieru gwarancyjnego tam nie było, ale dowód zakupu w razie czego Jacek ma (FVAT) i to jest podstawa także bez stresu. A zdjęcie zrób, bo łożycho rzeczywiście sporawe - tylko przyłóż jakąś zapałkę żeby był punkt odniesienia .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze dobrze, ja nie będę wskazywał palcem kto to zrobił, ale wstydzilibyście się chłopaki :polew: Ech, gdyby nie ta blokada kierownicy... A poza tym - spocik jak zwykle git Kasia - miło było poznać - Twarda Kaśka Wiciu - autko kox, naprawdę inne te Audi w porównaniu do wcześniejszej "wersji". Motor - thx za puszkę. Aaaa i dzięki za wodę mineralną - tylko nie pamiętam nicka forumowego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już teraz za późno na zmianę zdania. Trochę żałuję. Poza tym w tych dniach miałem planowane co innego, ale jeżeli dojdzie do tego co mam zamiar zrobić w ciągu kilku dni, to może pojawię się na 1 dzionek. Tylko może nie być okazji na poćwiartowanie mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze Aniu. Nie wiedziałem Anulko, że imię Anusia tak Ciebie stresuje. Ale Aneczko nie martw się, postaram się nie mówić do Ciebie "Aniu", tak Aniuśka ?? :gwizdanie: Oj nie nie. Wyobraź sobie, że nie. Inni może nie zaczynają od "lodzika" , ale każdy ma swój start - ja też, mimo, że nie mam jeszcze . Ale to już niedługo .... Wiesz ile musiałem się natrudzić, żeby w ogóle się do mnie zaczęli odzywać. Traktowali mnie jak powietrze, ale udało się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no, pięknie, po prostu pięknie. Może lepiej nie wspominaj Lukas która niewiasta od czego zaczynała, bo na pewno Kasia dzisiaj się u nas nie pojawi Od razu wiedziałem, że jest twarda sztuka :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu, z Twoich rąk to sama przyjemność Już nie mogę się doczekać :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tu się zgodzę, może być sporo uwag i brzydkich epitetów Lukasku, nie przesadzaj . "Twarda Kaśka" da radę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Twarda Kaśka" - niezły nick klubowy