Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Fajnie, cieszę się bardzo. Tylko jest jeden mały problem - autka nie mam w miejscu zamieszkania, tylko jest poza Warszawą
  2. Jasne, że jest Hmmmm ... na razie nic nie wiem, niestety. Spokojnie, zanim będą foty to szybciej się na spocie pojawię - a do wtorku powinienem załatwić wszystkie formalności.
  3. Nie dziękuję . Cieszę się, że w końcu udało mi się znaleźć coś sensownego. Będę musiał się do Ciebie uśmiechnąć przy okazji. Ale to zgadamy się w następnym tygodniu lub przy okazji
  4. Odejmij ten zeszyt i długopis i wtedy będzie waga Lukasa :polew:
  5. Rzeczywiście, różnice są prawie niezauważalne :polew: Domyślam się Ale ja jestem spokojny i ułożony - wszystko w swoim czasie
  6. Wiesz co, ja pojechałem tam gdzie było kilkanaście aut. Było też B7, ale cieniutko wyposażone. Flayer spisał się naprawdę na medal za co mu wszem i wobec dziękuję - polecił mi osobę naprawdę godną zaufania.
  7. Jakbyś Malik był tak miły to byłbym wdzięczny. Wstępnie można by pstryknąć parę. Ale mam nadzieję, że ten wtorkowy zaliczę - wszystko zależy od tego, czy załatwię papierzyska. Tablice rej. mam czasowe i tylko do 19 sierpnia, także jeżeli nie załatwię to po prostu pstrykniemy następnym razem :D Bardzo dobrze Kolor piękniutki - taki właśnie chciałem - czarniutki jak węgiel, a dokładnie kolor: EBONY BLACK PEARLESCENT. Czytam właśnie co mam w aucie (kody 3 znakowe) i cholera kilku nie kumam
  8. Wyciągnął i wygadał :D A pochwalić się sam nie omieszkam na pewno. Ale nie będę pisał co i jak, bo widziałem Adaś wstępnie zrobił kilka postów temu krótką charakterystykę Będę na spocie to będzie można pomacać . Ogólnie jestem za***iście zadowolony - uważam, że się dobrze trafiło i jest więcej niż oczekiwałem. Warto było nie spać 47h, zrobić 2500 km i ściągnąć autko Na razie czeka mnie załatwianie papierowych spraw i dopiero wtedy będzie można zacząć nim normalnie jeździć. Zmieniam w takim razie nazwę klubu w podpisie: z "... JESZCZE BEZ A4 TEAM ..." na jeszcze nie wiem co
  9. Niestety przyjechali później, wyjechali wcześniej. A wszystko przez ten nieszczęsny ząb
  10. To zależy co masz konkretnie na myśli Zabawa to była od początku do końca. Tylko od czasu do czasu były przebłyski "poważnych, dorosłych i dojrzałych ludzi"
  11. Ja tylko trochę pohamowałem mocniej żeby "dobrze załapały" Smród tylko pozytywnie o tym świadczył
  12. Jestem ciekawy jaki będzie efekt jak się dotrą. Czy rzeczywiście warte są tych pieniędzy.
  13. Jest tak jak u Wicia :th:. Popatrz dokładnie :>
  14. U Wicia klocek jest tak skonstruowany, że dla lepszego efektu hamuje jeszcze o nowe felgi A tak co do tematu, to te klocki są normalne tylko rant mają taki. Tu widać to lepiej: http://www.ebcbrakesdirect.com/images/car/Redstuffwithbrakein.jpg
  15. I się chłopaki dogadali P.S. Hugo jutro złapię Ciebie na komórę, bo mam pytanie. A dzisiaj już idę spać także nawet nie zaczynam
  16. Wepchnął na siłę i jest git
  17. Ty lepiej zobacz czy masz wszystko na miejscu. W końcu Żółwik wymieniał dzisiaj żarówki - przecież gdzieś je sobie załatwił
  18. Nie ma problemu. Papieru gwarancyjnego tam nie było, ale dowód zakupu w razie czego Jacek ma (FVAT) i to jest podstawa także bez stresu. A zdjęcie zrób, bo łożycho rzeczywiście sporawe - tylko przyłóż jakąś zapałkę żeby był punkt odniesienia .
  19. Dobrze dobrze, ja nie będę wskazywał palcem kto to zrobił, ale wstydzilibyście się chłopaki :polew: Ech, gdyby nie ta blokada kierownicy... A poza tym - spocik jak zwykle git Kasia - miło było poznać - Twarda Kaśka Wiciu - autko kox, naprawdę inne te Audi w porównaniu do wcześniejszej "wersji". Motor - thx za puszkę. Aaaa i dzięki za wodę mineralną - tylko nie pamiętam nicka forumowego
  20. Już teraz za późno na zmianę zdania. Trochę żałuję. Poza tym w tych dniach miałem planowane co innego, ale jeżeli dojdzie do tego co mam zamiar zrobić w ciągu kilku dni, to może pojawię się na 1 dzionek. Tylko może nie być okazji na poćwiartowanie mnie
  21. Dobrze Aniu. Nie wiedziałem Anulko, że imię Anusia tak Ciebie stresuje. Ale Aneczko nie martw się, postaram się nie mówić do Ciebie "Aniu", tak Aniuśka ?? :gwizdanie: Oj nie nie. Wyobraź sobie, że nie. Inni może nie zaczynają od "lodzika" , ale każdy ma swój start - ja też, mimo, że nie mam jeszcze . Ale to już niedługo .... Wiesz ile musiałem się natrudzić, żeby w ogóle się do mnie zaczęli odzywać. Traktowali mnie jak powietrze, ale udało się
  22. Nie no, pięknie, po prostu pięknie. Może lepiej nie wspominaj Lukas która niewiasta od czego zaczynała, bo na pewno Kasia dzisiaj się u nas nie pojawi Od razu wiedziałem, że jest twarda sztuka :th:
  23. Bryniu, z Twoich rąk to sama przyjemność Już nie mogę się doczekać :bicz3:
  24. Oj tu się zgodzę, może być sporo uwag i brzydkich epitetów Lukasku, nie przesadzaj . "Twarda Kaśka" da radę
  25. "Twarda Kaśka" - niezły nick klubowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.