Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. To akurat nie powinno być problemem. Samemu można to w sumie zrobić. Ale też trzeba dobrze to zabezpieczyć, bo jednak w atrapie pracuje to w kiepskich warunkach .
  2. Przełożyć to ja sam sobie mogę. Sam założyłem i wyjąłem z poprzedniego więc i tu zrobię, ale lenistwo bierze na razie górę I jak widzisz przeróbki robiła nam ta sama osoba A jammera masz na jakie pasmo ??
  3. Miałem na myśli właśnie to tylko w trochę innej postaci. Sam mam antyradar przerobiony z wyprowadzonymi czujkami, ale jak go wyjąłem z poprzedniego samochodu to jakoś nie chce mi się zamontować go teraz w Audi. BlackBox to właśnie jammer tylko wszystko zależy na jakie pasma jest przeznaczony.
  4. Niekoniecznie trzeba posiadać automapę, żeby sobie sprawdzić co i jak . http://www.miplo.pl Tu jest mapa z POI użytkowników Automapy. Nie musicie się logować żaby móc oglądać co i jak. Wystarczy zbliżenie i do dzieła. Acha, nie wszędzie są bebechy w tych fotoradarach, a poza tym jest szansa, że jest jakiś błąd w bazie, bo to jest nowy serwis POI i jest w trakcie przenoszenia punktów ze starego serwisu, który de facto był lepszy niż obecny.
  5. Ja tylko mówię to co widzę po Punktach Użytkowników Automapy. Jeżdżę z tym już ponad rok i do tej pory kilka ładnych zdjęć mi to oszczędziło. Poza tym może kilka razy (3-5 razy) była sytuacja, że nie był zaznaczony fotoradar - po prostu nikt wcześniej nie zdążył go nanieść do bazy POI.
  6. Nie wiem czy dobrze widzę - ja naliczyłem ich 12 :>
  7. Rzeczywiście, na 1/3 drogi z Wrocławia do W-wy naliczyłem w Automapie już 12 więc nie chce mi się dalej sprawdzać. Cholera, trzeba pomyśleć będzie nad montażem BlackBox'a przeciw temu cholerstwu.
  8. Aż tyle ???? to którędy Ty jechałeś ??
  9. :polew: Ja tego nie widzialam Nikt tego nie widział :polew:
  10. Właśnie zauważyłem, że jakoś tak Tatusiowato dzisiaj piszesz
  11. Jaaaaaaaaaaaaaaa ??? Skądże znowu, Wiciu, przecież znasz mnie - ja zawsze jestem prawdomówny i pomocny - tak jak teraz. Chyba się zgodzisz, że czasami nas gonią - nas z Malikiem pogonili jeszcze zanim zdążyłeś ostatnio przyjechać. Malik robił foty, my z do nich pozowaliśmy i wtedy ochroniarz przyleciał i chciał nas
  12. To zależy, o której nas chcą wywalić To się okaże w poniedziałek wieczorem lub wtorek przed południem
  13. Drugie tyle ?? Poziu trochę skromność przez Ciebie przemawia - nie drugie, ale przynajmniej 3 razy tyle - na rozgrzewkę :polew:
  14. Z tego i z tego - co się będziesz rozdrabniał
  15. Jak takie tempo będziemy mieli w kraju: http://biznes.onet.pl/0,1600913,wiadomosci.html to daleko nie zajedziemy
  16. Właśnie to jest błąd, bo przeważnie takie łachy obserwują przyjeżdżających. A ludzie właśnie tak robią - chowają wszystko przed opuszczeniem auta - wszystko widać jak na dłoni.
  17. jak co roku Ciekawe czy w tym roku zima znowu zaskoczy drogowców
  18. Na Promce trochę zimno jest - wczoraj jak byliśmy u Adasia to zauważcie, że było dużo cieplej. Nawet kurtkę zdjąłem. Na Promenadzie warto by obmyśleć ulokowanie się w miejscu bardziej osłoniętym od wiatru
  19. Jakby nas wszędzie wywalili to zawsze jakieś wyjście jest
  20. Wolą wszystkich jest Wola to ja też Wolę Wole.
  21. Norbiasty na pewno się ucieszy. Może w końcu będzie częściej bywał
  22. Tam by było ok gdyby właśnie nie ten tłum ludzi.
  23. Nie ma chyba żadnego garażu w Centrum Handlowym, który byłby jakoś osłonięty - spaliny jakoś muszą uciekać . Wicu, na Wileńskim jest tak, że jest tylko z jednej strony odsłonięty garaż piętrowy. Tylko tam to znowu jest sporo ludzi i za blisko domu :)
  24. Kogut pewnie dostał :bicz: od swojej kurki
  25. Miałem na myśli wykurzenie przez Promenadę, a nie przez pogodę, bo niestety praw natury nie przeskoczymy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.