Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To akurat nie powinno być problemem. Samemu można to w sumie zrobić. Ale też trzeba dobrze to zabezpieczyć, bo jednak w atrapie pracuje to w kiepskich warunkach .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przełożyć to ja sam sobie mogę. Sam założyłem i wyjąłem z poprzedniego więc i tu zrobię, ale lenistwo bierze na razie górę I jak widzisz przeróbki robiła nam ta sama osoba A jammera masz na jakie pasmo ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem na myśli właśnie to tylko w trochę innej postaci. Sam mam antyradar przerobiony z wyprowadzonymi czujkami, ale jak go wyjąłem z poprzedniego samochodu to jakoś nie chce mi się zamontować go teraz w Audi. BlackBox to właśnie jammer tylko wszystko zależy na jakie pasma jest przeznaczony.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niekoniecznie trzeba posiadać automapę, żeby sobie sprawdzić co i jak . http://www.miplo.pl Tu jest mapa z POI użytkowników Automapy. Nie musicie się logować żaby móc oglądać co i jak. Wystarczy zbliżenie i do dzieła. Acha, nie wszędzie są bebechy w tych fotoradarach, a poza tym jest szansa, że jest jakiś błąd w bazie, bo to jest nowy serwis POI i jest w trakcie przenoszenia punktów ze starego serwisu, który de facto był lepszy niż obecny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tylko mówię to co widzę po Punktach Użytkowników Automapy. Jeżdżę z tym już ponad rok i do tej pory kilka ładnych zdjęć mi to oszczędziło. Poza tym może kilka razy (3-5 razy) była sytuacja, że nie był zaznaczony fotoradar - po prostu nikt wcześniej nie zdążył go nanieść do bazy POI.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy dobrze widzę - ja naliczyłem ich 12 :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rzeczywiście, na 1/3 drogi z Wrocławia do W-wy naliczyłem w Automapie już 12 więc nie chce mi się dalej sprawdzać. Cholera, trzeba pomyśleć będzie nad montażem BlackBox'a przeciw temu cholerstwu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aż tyle ???? to którędy Ty jechałeś ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Ja tego nie widzialam Nikt tego nie widział :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie zauważyłem, że jakoś tak Tatusiowato dzisiaj piszesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaaaaaaaaaaaaaaa ??? Skądże znowu, Wiciu, przecież znasz mnie - ja zawsze jestem prawdomówny i pomocny - tak jak teraz. Chyba się zgodzisz, że czasami nas gonią - nas z Malikiem pogonili jeszcze zanim zdążyłeś ostatnio przyjechać. Malik robił foty, my z do nich pozowaliśmy i wtedy ochroniarz przyleciał i chciał nas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zależy, o której nas chcą wywalić To się okaże w poniedziałek wieczorem lub wtorek przed południem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Drugie tyle ?? Poziu trochę skromność przez Ciebie przemawia - nie drugie, ale przynajmniej 3 razy tyle - na rozgrzewkę :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego i z tego - co się będziesz rozdrabniał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak takie tempo będziemy mieli w kraju: http://biznes.onet.pl/0,1600913,wiadomosci.html to daleko nie zajedziemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie to jest błąd, bo przeważnie takie łachy obserwują przyjeżdżających. A ludzie właśnie tak robią - chowają wszystko przed opuszczeniem auta - wszystko widać jak na dłoni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak co roku Ciekawe czy w tym roku zima znowu zaskoczy drogowców
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Promce trochę zimno jest - wczoraj jak byliśmy u Adasia to zauważcie, że było dużo cieplej. Nawet kurtkę zdjąłem. Na Promenadzie warto by obmyśleć ulokowanie się w miejscu bardziej osłoniętym od wiatru
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakby nas wszędzie wywalili to zawsze jakieś wyjście jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wolą wszystkich jest Wola to ja też Wolę Wole.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiasty na pewno się ucieszy. Może w końcu będzie częściej bywał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tam by było ok gdyby właśnie nie ten tłum ludzi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma chyba żadnego garażu w Centrum Handlowym, który byłby jakoś osłonięty - spaliny jakoś muszą uciekać . Wicu, na Wileńskim jest tak, że jest tylko z jednej strony odsłonięty garaż piętrowy. Tylko tam to znowu jest sporo ludzi i za blisko domu :)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kogut pewnie dostał :bicz: od swojej kurki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem na myśli wykurzenie przez Promenadę, a nie przez pogodę, bo niestety praw natury nie przeskoczymy