Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. A żebyś wiedział. Sam widziałeś, że wyglądaliśmy potulnie jak baranki. Nie wiem jak ktoś mógł nam to zrobić
  2. Nie ma co przesadzać. Wstawisz to co ja mam i wierz mi, że w zupełności to wystarczy. Ja montowałem kiedyś alarmy i wiem coś na ten temat. Poza tym sobie do auta nie pozwoliłbym wrzucić jakiegoś badziewia i przez byle kogo. No nie Wiciu, rozwaliłeś mnie tym tekstem :polew: :polew:
  3. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Ty nie rób załamki tylko zrób pełne logi. Przynajmniej będzie coś więcej wiadomo.
  4. Ja już nie spałem o 7:30 . Ale mnie łeb boli i brzuch - kox. Ciekawe co tam u tych dwóch "drobnych pijaczków" :polew: - szkoda, że zapomniałem telefonu, bo bym to nagrał. Właśnie ucałuj K., bo ona to się z nami miała w drodze powrotnej. Szczególnie jak chciałeś lać tego gościa w czerwonych glanach przed McDonald's i tego gościa w ciężarówce :polew:
  5. Bardzo fajne radyjko. Także polecam.
  6. Nie będzie żadnych udziwnień - ja też jestem normalny :D
  7. Wiesz, że ja to tak z miłości :polew: :polew:
  8. Wynik raczej przewidywalny :>
  9. Przykro nam, że nie udało się Tobie go dogonić :polew:
  10. Czyli mówisz, że robiłeś "czystki" w baku
  11. Może u Ciebie będzie wszystko ok. Ale rzuć okiem dla własnego spokoju.
  12. Rób rób, na kolejne parę lat wystarczy
  13. Mówiłem, że to to
  14. A włączyłeś chociaż trójkę czy nie było sensu, bo na dwójce nie dał rady ?? :polew:
  15. Norbiasty, co znowu nabroiłeś ??
  16. I każdy musi być swoim autem
  17. A później wszystko będzie na mnie Mało prawdopodobne, ale złośliwość rzeczy martwych jest wszystkim znana i najlepiej jest mieć wszystko dobrze zrobione i nie czekać z żadnymi naprawami do ostatniej chwili - ja to czasami przesadzam, ale wolę likwidować przyczyny, a nie skutki.
  18. Tobie to ja szczerze współczuję tych dojazdów. Ale czego to się nie robi dla pracy
  19. Pre - nie złowróż, nachodzą Ciebie od razu czarne myśli Trzeba myśleć pozytywnie A tak na poważnie to rzeczywiście Pre ma trochę racji. Ale to raczej sporadyczne przypadki.
  20. Bierz tylko oryginał w ASO. Cena koło 100 zł, ale na pewno będzie dobry. W IC mozesz wziąć inne części. Wlewać z powrotem płyn ?? Czy Ty nie przesadzasz ?? Przecież cena płynu (a dokładniej koncentratu) jest bardzo mała więc nie ma co oszczędzać. W IC masz za około 30 zł 1L koncentratu.
  21. Sebciu, czemu takie obrzydliwe pomysły koledze podpowiadasz - PRZECIEŻ TO NIELEGALNE :) Zrób normalne pełne logi (stat, dynam, basic settings) i będzie lepiej coś widać, bo tutaj to nic zobaczyć się nie da
  22. lukaszr odpowiedział(a) na miro_x temat w 1.9TDI
    Dostępność jest dobra. Ja podszedłem do Szewczyka i kupiłem - zresztą niepotrzebnie, bo zasugerowałem się jedną rzeczą przy EGR, a to jednak nie była prawda. Jakbyś naprawdę nie dostał to sprzedam Tobie swoje.
  23. Rezaj rezaj. Jakby co to daj znać to się coś dobierze do Ciebie. Zobaczysz jak u mnie działa wszystko i zdecydujesz się czy pasi czy nie taka konfiguracja - oczywiście te informacje o zabezpieczeniach zostaną między nami Będzie Pan zadowoloooooonnnyyyyy !!!!
  24. Wszystko działa tylko chyba wszyscy tacy zapracowani

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.