Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Miał pobudkę o 6 rano przez czarny budzik z napisem CBA
  2. lukaszr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Ciekawe czy z takim optymizmem byś mówił jakby już doszło do skutków "popsutej" odmy. Lepiej za wczasu zlikwidować przyczynę (lub możliwą przyczynę gdyż nie da się tego w 1 minutę zdiagnozować) niż martwić się o skutki. W tych silnikach jest to szczególnie polecane
  3. Nie, ale zawsze warto spróbować A jak nie poskutkuje to zawsze są inne metody
  4. znam goscia ktory cale zycie jezdzil na tirach czyli nie raz tankowal ON do auta a ostatnio zalal do osobowki PB zamiast ON. Dobrze ze to nie bylo w ciezarowce 1200litrow sciagnac z baku i wylac Kurde, a weź jeszcze znajdź miejsce, żeby to wylać - przecież w krzaki nie wylejesz
  5. To teraz jak ktoś strzeli to się do tej osoby podejdzie i powie coś na uszko i sprawa załatwiona
  6. Taka opcja jest najlepsza - ja uważam, że powinien wziąć ją na zlot
  7. Coś w granicach 36 zł - tylko na zamówienie
  8. Nie ma to jak czarniutki (czarna perła) kolorek w sedanie, niewprawdaż alv ?? :D Nawet kupiłem sobie taką farbę do odprysków w ASO (mam 2 ślady do retuszowania) - fajnie bo dają 2 pojemniczki: 1 z czarną perłą, a 2 z lakierem bezbarwnym - nawet szczoteczka druciana jest w zestawie :>
  9. A co to za wstyd - zdarza się najlepszym :polew: :polew: :polew: :polew: O tak, poprosimy o fotę
  10. To po co tłumiki ?? Najlepiej same końcówki by wsadzali dla lepszego wyglądu i tyle
  11. Był Szerszeń, był: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.msg209835.html#msg209835
  12. Tak i jeszcze zdemontował cały tłumik - wtedy bardziej agresywnie będzie mruczał :>
  13. Trzeniu, a czasem ten kolega to nie Ty sam ??
  14. Tego to nie wiem, ale wiesz Lukasku, Łukasze są z natury spokojni i ułożeni, więc nie będzie tak źle, nieprawdaż ??
  15. Aniusia, nie wybrzydzaj tylko bierz co przywiezie - prezent to prezent - zabieraj co będzie :polew:
  16. Nie jest to będzie Przecież musi zarobić na te różowe stringi
  17. Ty umów się w końcu niech zrobią to porządnie, a nie siarę odwalili
  18. Dokładnie, bo lekko wiochą zalatuje
  19. jest błąd w linku (ta kropka wszystko psuje ) Powinno być: http://www.opony.pl/opony.asp?idb=1560&rozmiar=116 A jeżeli chodzi o oponki to najtańsze chyba jakie mogą być. Nie lepiej trochę odżałować i kupić coś lepszego, nawet używanego w dobrym stanie ??
  20. Niby powinno wszystko być ok. Popróbuj. Tu w razie czego masz helpa co i jak po kolei: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752
  21. I pewnie jeszcze stringi
  22. Powinna być bliżej 90 stopni mimo wszystko. Tak jak Ty nie robiłem, ale to chyba nie ma różnicy czy weźmiesz w BS wejdziesz od razu i przełączasz się miedzy grupami, lub wybierasz grupę i wtedy przełączasz się na BS, a następnie przełączasz się z powrotem na MB i zmieniasz grupę na 004 i znowu BS. Ja tak robię i jest ok. A te Twoje logi nie wyglądają BS. Co do 011 - jakiego masz VAGa ?? tzn. którą wersję. Powinieneś mieć 311.2 i zarejestrowaną - wtedy powinno być ok.
  23. Ale pod warunkiem, że przyjedziesz w ładnych, różowych dresikach
  24. Poziu, a co masz konkretnie na myśli ??
  25. Tak, to jest olej do Twojego silnika. Jaki kur...de Castrol z 505.01 ?? Przecież ta norma tyczy się silników na pompowtryskach, a Ty masz pompę paliwa. Ja bym zmienił takiego mechanika i to natychmiast. Zalej Motul Engine Clean przed zmianą i zmień olej na MOTUL 8100 X-CESS 5W-40.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.