Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miał pobudkę o 6 rano przez czarny budzik z napisem CBA
-
[B6 BDG] Wymieniłem "filtr odmy" spostrzeżenia.
Ciekawe czy z takim optymizmem byś mówił jakby już doszło do skutków "popsutej" odmy. Lepiej za wczasu zlikwidować przyczynę (lub możliwą przyczynę gdyż nie da się tego w 1 minutę zdiagnozować) niż martwić się o skutki. W tych silnikach jest to szczególnie polecane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, ale zawsze warto spróbować A jak nie poskutkuje to zawsze są inne metody
-
[TDI] PB zamiast ON
znam goscia ktory cale zycie jezdzil na tirach czyli nie raz tankowal ON do auta a ostatnio zalal do osobowki PB zamiast ON. Dobrze ze to nie bylo w ciezarowce 1200litrow sciagnac z baku i wylac Kurde, a weź jeszcze znajdź miejsce, żeby to wylać - przecież w krzaki nie wylejesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To teraz jak ktoś strzeli to się do tej osoby podejdzie i powie coś na uszko i sprawa załatwiona
-
[TDI] PB zamiast ON
Taka opcja jest najlepsza - ja uważam, że powinien wziąć ją na zlot
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
Coś w granicach 36 zł - tylko na zamówienie
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
Nie ma to jak czarniutki (czarna perła) kolorek w sedanie, niewprawdaż alv ?? :D Nawet kupiłem sobie taką farbę do odprysków w ASO (mam 2 ślady do retuszowania) - fajnie bo dają 2 pojemniczki: 1 z czarną perłą, a 2 z lakierem bezbarwnym - nawet szczoteczka druciana jest w zestawie :>
-
[TDI] PB zamiast ON
A co to za wstyd - zdarza się najlepszym :polew: :polew: :polew: :polew: O tak, poprosimy o fotę
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
To po co tłumiki ?? Najlepiej same końcówki by wsadzali dla lepszego wyglądu i tyle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Był Szerszeń, był: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.msg209835.html#msg209835
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak i jeszcze zdemontował cały tłumik - wtedy bardziej agresywnie będzie mruczał :>
-
[TDI] PB zamiast ON
Trzeniu, a czasem ten kolega to nie Ty sam ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego to nie wiem, ale wiesz Lukasku, Łukasze są z natury spokojni i ułożeni, więc nie będzie tak źle, nieprawdaż ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aniusia, nie wybrzydzaj tylko bierz co przywiezie - prezent to prezent - zabieraj co będzie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie jest to będzie Przecież musi zarobić na te różowe stringi
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ty umów się w końcu niech zrobią to porządnie, a nie siarę odwalili
-
[B6 AVF] moja druga 4
Dokładnie, bo lekko wiochą zalatuje
-
co sądzicie o tych oponach
jest błąd w linku (ta kropka wszystko psuje ) Powinno być: http://www.opony.pl/opony.asp?idb=1560&rozmiar=116 A jeżeli chodzi o oponki to najtańsze chyba jakie mogą być. Nie lepiej trochę odżałować i kupić coś lepszego, nawet używanego w dobrym stanie ??
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Niby powinno wszystko być ok. Popróbuj. Tu w razie czego masz helpa co i jak po kolei: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I pewnie jeszcze stringi
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Powinna być bliżej 90 stopni mimo wszystko. Tak jak Ty nie robiłem, ale to chyba nie ma różnicy czy weźmiesz w BS wejdziesz od razu i przełączasz się miedzy grupami, lub wybierasz grupę i wtedy przełączasz się na BS, a następnie przełączasz się z powrotem na MB i zmieniasz grupę na 004 i znowu BS. Ja tak robię i jest ok. A te Twoje logi nie wyglądają BS. Co do 011 - jakiego masz VAGa ?? tzn. którą wersję. Powinieneś mieć 311.2 i zarejestrowaną - wtedy powinno być ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale pod warunkiem, że przyjedziesz w ładnych, różowych dresikach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu, a co masz konkretnie na myśli ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak, to jest olej do Twojego silnika. Jaki kur...de Castrol z 505.01 ?? Przecież ta norma tyczy się silników na pompowtryskach, a Ty masz pompę paliwa. Ja bym zmienił takiego mechanika i to natychmiast. Zalej Motul Engine Clean przed zmianą i zmień olej na MOTUL 8100 X-CESS 5W-40.