Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Odezwał się no - specjalnie dla niego wszyscy przenieśli się bliżej to olał wszystkich i nie przyjechał i jeszcze ma czelność tu się wypowiadać
  2. Zdejmujesz taką plastikową zatyczkę od wewnątrz w bagażniku, odkręcasz śrubokrętem krzyżakowym śrubę (wyjmujesz ją jakimiś szczypcami, żeby nie spadła między blachę, a plastik). Pociągasz delikatnie za lampę trochę do tyłu i w bok, bo jest ona zamocowana na 2 bolcach. Weź na spocik narzędzia to Tobie pokażę, bo u siebie zdejmowałem.
  3. Tylko nie popuść
  4. Właśnie o to pytam - czy ma ten układ za to odpowiadający. P.S. Weź się za robotę
  5. A Ty masz go w końcu ??
  6. Spokojnie, leży w autku i czeka
  7. Lepiej niech nie wpada, a przyjedzie
  8. Poź zmień towar hyhy Chyba rzeczywiście trochę za mocny ma :polew: Dawaj jutro - nikt nie będzie krzyczał, a jak ktoś spróbuje to Norbi z Witem się z nim rozprawią
  9. Następny pierwszy do lania - przytuliłbyś koleżankę z klubu i pocieszył, a nie od razu klapsy na goły tyłek
  10. Oczywiście, że pomogą, nawet jak trzeba będzie przytulić i pocieszyć :>
  11. Wszystkie pomiary robi się przy temperaturze około 90 stopni.
  12. Wiciu, Ty to byś tylko wszystkich lał. A wyglądasz na tak ułożonego i spokojnego
  13. Piękne podsumowanie wieczoru
  14. Dokłądnie :dance: :oklaski: :oklaski: :oklaski: SMUTNE MINY PISowców - bezcenne P.S. Nic już nie piszę o polityce - EOT z mojej strony.
  15. YES YES YES !!!
  16. PISowcy chcą złożyć skargę do PKW i chcą unieważnienia wyborów :polew: :polew:
  17. pewno tu tkwi rozwiązanie Żeby wszystkie problemy tak się rozwiązywały to życie byłoby piękniejsze Ale wracając do tematu - pojeździj jeszcze przynajmniej kolejne tylko kilometrów i jeżeli wszystko będzie ok to: 1. powinieneś być bardzo szczęśliwy, bo masz w kieszeni trochę PLN 2. ciekawy jestem czy to rzeczywiście przypadek - serwis mógł chcieć Ciebie naciągnąć, a z drugiej strony czasami tak jest, że wymontowanie i zamontowanie czyni cuda - coś się ruszy, dotknie, przesunie i działa. Wniosek: jeździj, ciesz się i daj znać za te powiedzmy 3 tyś km jak sprawa stoi, bo na pewno wiele osób to zainteresuje :>
  18. Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na N75. Poza tym te logi są nieczytelne - w większości miejsc jest powstawiana prze EXCEL data - zrób coś z tym sokolnh
  19. Ja u siebie mam przykręcone - są dwie śruby tej tylnej klapki, wkręcane na rogach od dolnej strony.
  20. Nowy nabytek Samoobrony: http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/galerie/kraj/nowa-seksbomba-samoobrony/zdjecie,595443,2 Może warto zmienić preferencje polityczne
  21. Sebmis Dokładnie, Sebek i ... ja też dalej się mogę w to bawić, tylko po prostu mam nadmiar interfejsów i dlatego sprzedaję jeden A coś taki zdziwiony ?? Dawno Ciebie na spotach nie było - gdybyś był to byś wiedział, że też już się sporo nauczyłem i trochę umiem się tym posługiwać
  22. A tak poza tematem: wiem, że to OT, ale muszę to tu wrzucić, bo może ktoś z Warszawy będzie potrzebował, a tak byłoby najlepiej: mam do sprzedania swój interfejs VAGa, można go zobaczyć tutaj: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=77 jest prawie nowy, jakby ktoś chciał to na spota przywiozę - cena do uzgodnienia na PW.
  23. Chyba trzeba mu przy .... no ten tego Może coś pomoże, ale ja to bym go rozebrał jednak i przy okazji wyczyścił.
  24. Nie mam, bo przeglądałem go na postoju (statyczne) i nic więcej nie robiliśmy. Wiem, że dobrze by było zrobić pełne, ale nie było gdzie, bo obok naszych spotów jest ciągle korek i nie dało się. W tym autku chyba Rogal robił chipka - kurcze, może rzeczywiście nie jest zaślepiony tylko coś mu dolega. - może już zawalony - trzeba obejrzeć tak czy siak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.