Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odezwał się no - specjalnie dla niego wszyscy przenieśli się bliżej to olał wszystkich i nie przyjechał i jeszcze ma czelność tu się wypowiadać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdejmujesz taką plastikową zatyczkę od wewnątrz w bagażniku, odkręcasz śrubokrętem krzyżakowym śrubę (wyjmujesz ją jakimiś szczypcami, żeby nie spadła między blachę, a plastik). Pociągasz delikatnie za lampę trochę do tyłu i w bok, bo jest ona zamocowana na 2 bolcach. Weź na spocik narzędzia to Tobie pokażę, bo u siebie zdejmowałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko nie popuść
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie o to pytam - czy ma ten układ za to odpowiadający. P.S. Weź się za robotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty masz go w końcu ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie, leży w autku i czeka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej niech nie wpada, a przyjedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź zmień towar hyhy Chyba rzeczywiście trochę za mocny ma :polew: Dawaj jutro - nikt nie będzie krzyczał, a jak ktoś spróbuje to Norbi z Witem się z nim rozprawią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Następny pierwszy do lania - przytuliłbyś koleżankę z klubu i pocieszył, a nie od razu klapsy na goły tyłek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiście, że pomogą, nawet jak trzeba będzie przytulić i pocieszyć :>
-
[B5 1Z] Kąt wtrysku a temperatura paliwa
Wszystkie pomiary robi się przy temperaturze około 90 stopni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, Ty to byś tylko wszystkich lał. A wyglądasz na tak ułożonego i spokojnego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piękne podsumowanie wieczoru
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokłądnie :dance: :oklaski: :oklaski: :oklaski: SMUTNE MINY PISowców - bezcenne P.S. Nic już nie piszę o polityce - EOT z mojej strony.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
YES YES YES !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PISowcy chcą złożyć skargę do PKW i chcą unieważnienia wyborów :polew: :polew:
-
[B6 AWX] POMOCY - pompowtryski !!!
pewno tu tkwi rozwiązanie Żeby wszystkie problemy tak się rozwiązywały to życie byłoby piękniejsze Ale wracając do tematu - pojeździj jeszcze przynajmniej kolejne tylko kilometrów i jeżeli wszystko będzie ok to: 1. powinieneś być bardzo szczęśliwy, bo masz w kieszeni trochę PLN 2. ciekawy jestem czy to rzeczywiście przypadek - serwis mógł chcieć Ciebie naciągnąć, a z drugiej strony czasami tak jest, że wymontowanie i zamontowanie czyni cuda - coś się ruszy, dotknie, przesunie i działa. Wniosek: jeździj, ciesz się i daj znać za te powiedzmy 3 tyś km jak sprawa stoi, bo na pewno wiele osób to zainteresuje :>
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
Format komórek w excelu.
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na N75. Poza tym te logi są nieczytelne - w większości miejsc jest powstawiana prze EXCEL data - zrób coś z tym sokolnh
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
Ja u siebie mam przykręcone - są dwie śruby tej tylnej klapki, wkręcane na rogach od dolnej strony.
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Nowy nabytek Samoobrony: http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/galerie/kraj/nowa-seksbomba-samoobrony/zdjecie,595443,2 Może warto zmienić preferencje polityczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sebmis Dokładnie, Sebek i ... ja też dalej się mogę w to bawić, tylko po prostu mam nadmiar interfejsów i dlatego sprzedaję jeden A coś taki zdziwiony ?? Dawno Ciebie na spotach nie było - gdybyś był to byś wiedział, że też już się sporo nauczyłem i trochę umiem się tym posługiwać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak poza tematem: wiem, że to OT, ale muszę to tu wrzucić, bo może ktoś z Warszawy będzie potrzebował, a tak byłoby najlepiej: mam do sprzedania swój interfejs VAGa, można go zobaczyć tutaj: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=77 jest prawie nowy, jakby ktoś chciał to na spota przywiozę - cena do uzgodnienia na PW.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Chyba trzeba mu przy .... no ten tego Może coś pomoże, ale ja to bym go rozebrał jednak i przy okazji wyczyścił.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Nie mam, bo przeglądałem go na postoju (statyczne) i nic więcej nie robiliśmy. Wiem, że dobrze by było zrobić pełne, ale nie było gdzie, bo obok naszych spotów jest ciągle korek i nie dało się. W tym autku chyba Rogal robił chipka - kurcze, może rzeczywiście nie jest zaślepiony tylko coś mu dolega. - może już zawalony - trzeba obejrzeć tak czy siak.