Treść opublikowana przez lukaszr
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już z Gryfiego pytałem przez kogoś, ale nie da rady z pewnych względów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sie ma, mam pytanko - czy ktoś z Was jeździ/interesuje się motocyklami? Mam na oku jeden egzemplarz, sprzedawca jest z BB i chciałbym się uśmiechnąć z prośbą o podjechanie i obejrzenie go, bo nie chciałbym jechać kawał drogi po to żeby się przekonać, że to padaka. Ze zdjęć wynika, że jest ok, postaram się wyciągnąć jeszcze VIN, ale co oględziny to oględziny Będę zobowiązany za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tej metody na podryw nie znałem ... a tyle się z VAGiem nabiegałem kiedyś :D
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Wątpię ... będzie się pilnował, bo jedzie beze mnie wiec nie będzie miał komfortu, że w razie potrzeby ktoś go znajdzie na poddaszu śpiącego w starych, śmierdzących skórach, nawalonego w 3 d...y, zaprowadzi (czy też zaniesie w kilka osób ) do pokoju i da kopa w d...o żeby się uspokoił i szedł spać w miejscu do tego przeznaczonym
-
Stare diesle zostaną w garażach
Panowie, wiecie dobrze, że wycieczki polityczne i rozmowy na ten temat zawsze i w każdym towarzystwie kończą się źle - każdy ma prawo do swoich wyborów i niech tak zostanie. Nie poruszajcie proszę tych tematów, bo na 100% skończy się to kłótnią.
-
B6 DIVISION
Te numery są do silnika ALT (928C) i do silników ASN, BBJ, AVK (927C). P.S. Jak nie możesz znaleźć? Ja znalazłem bez problemu: wpisujesz w wyszukiwanie ŚLAD CZĘŚCI?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Marcin, odpisałem - zerknij.
-
B6 DIVISION
Dobrze gada ... polać mu !!! (nie to żebym tu namawiał do alkoholizmu) VIP, MOD, Admin czy inny - nieważne. Mamy być konsekwentni to będziemy. Jedyny problem to Prezio ... jego niestety nie można ukarać, bo się cwaniaczek zabezpieczył i nie da się mu dać kropka także lepiej go nie wkurzać, bo jak się wścieknie i zacznie rzucać mięsem to żaden regulamin ani automat do "wygwiazdkowywania" brzydkich słów nie pomoże Wiem co mówię ... kiedyś mu podpadłem i nigdy więcej
-
Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu
Dzięki, zaraz sobie coś ustawię
-
Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu
A ja jakoś nie mam dobrych doświadczeń z Itaką. Jedną sprawę załatwili mocno po chamsku. A jeszcze nie wiem - jak coś się trafi fajnego to polecę
-
Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu
Cześć, czy ktoś z Was ma może wśród znajomych osobę, która pracuje w Biurze Podróży i mogłaby pomóc przy wyszukaniu czegoś, poobserwować jakieś lasty itp ? Byłbym wdzięczny za info. Pozdrawiam Łukasz
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Może jest ktoś z Warszawy to można by się zgadać i coś wymyślić do "obpstrykania"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Musi się zacząć uczyć jeździć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A chce żonie małego paździerza do jeżdżenia po mieście kupić i tam stoi po prostu. Już z Bieńkiem się zgaduje więc może się uda chociaż dokonać oceny czy warto lecieć te 350 km. Chyba, że Olo akurat się odezwie to w ogóle byłoby super, bo pewnie miałby rzut beretem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sie ma leszcze Jest ktoś z Was może z Pruszcza ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zadajesz za intymne pytania- to trochę nieładnie. P.S. Pewnie pieką, ale się nie przyznają
-
Przerwa w dostępie do forum
Ja ze swojej strony tylko dodam, że mam wrażenie, że to będzie gruba akcja więc jakbyście w poniedziałek dalej nie widzieli forum to się nie dziwcie :polew: :polew:
-
Przerwa w dostępie do forum
Ja ze swojej strony tylko dodam, że mam wrażenie, że to będzie gruba akcja więc jakbyście w poniedziałek dalej nie widzieli forum to się nie dziwcie :polew: :polew:
-
Przerwa w dostępie do forum
Ja ze swojej strony tylko dodam, że mam wrażenie, że to będzie gruba akcja więc jakbyście w poniedziałek dalej nie widzieli forum to się nie dziwcie :polew: :polew:
-
Strefa Śmiechu
Ciekawe czy wcześniej przed drogą do jego mieszkania były już jakieś pocałunki :polew: :polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Wczoraj miałem śmieszną sytuację w BF3 - wsiadłem do jeta i akurat niefart chciał, że ciągle ubijałem 1 gościa - wyjechał z bazy, wjechał na mapę i po czołgu/tungusce - w końcu napisał mi tak: :polew: :polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Kolejny serwer dzisiaj (to już 3) - admin mi napisał, że jestem cheater to napisałem, że nie potrafi grać, a efekt: Coraz bardziej mi się odechciewa w to grać.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
I następny serwer :polew: