Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Tylko trzeba wyraźnie mówić
  2. I dlatego lepiej kupić sobie PC
  3. U mnie 207 m :naughty:
  4. Jasne ... w piątek kończyłem grać w BF3 o 1 w nocy - nosfern gra, w sobotę rano o 12 wchodzę - nosfern gra ... detox jak cholera :naughty:
  5. Jebłem :polew: Połączyłeś 2 zupełnie różne zdania. To drugie było podsumowaniem całego posta - nie tyczyło się klawiatury i myszy. Kimi ? Jaki Kimi ? Chyba Ci się już coś miesza. Nie wiem czy to były fachowe rady, ale skoro były zbędne to myślę, że sam sobie jako świetny specjalista dasz radę, a skoro nie pasuje Ci, że ktoś podrzuca pomysły to przestań tu marudzić i narzekać, że Ci coś nie działa tylko to napraw.
  6. Wczoraj na PC wyskoczył mi błąd, że nie mam zainstalowanej gry i zaczął ściągać plik 485 MB z patchem http://www.enterbf3.com/news/640-patch-details/
  7. Weź się ogarnij, bo Ci zaraz z SW-98 coś przestrzelę :naughty:
  8. Nie wiem jak brzmi, ale to chyba jedyny sensowny sposób żeby znaleźć problem mając do dyspozycji części - z tego co zrozumiałem Pablo ma dostęp do części i nie musi ich kupować żeby podmienić także w czym problem ?
  9. Całkiem ładnie - 5000 stron
  10. Pablo, a może jak masz okazję to zacznij podmieniać po kolei elementy swojego komputera na inne. Zainstaluj czysty system i BF3 - potem podmień grafikę. Jak to nie to podmień RAM, potem płytę główną, potem zasilacz. Jak to nie da efektu to podmień rzeczy typu klawiatura i mysz - może to dziwne, ale nawet takie rzeczy mogą sprawiać problem. Acha i poodłaczaj wszystko co niepotrzebne od komputera. Szukaj problemu w ten sposób.
  11. Przywieziesz sam czy mam gdzieś odebrać ?
  12. Oj wodzisz na pokuszenie :kox:
  13. Założysz się ? :naughty:
  14. Taktuś ... bądź litościwy i WYŁĄCZ TĄ DATĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całą resztę błędów pominę, bo to zabawa
  15. MW3

    lukaszr odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    To co Ty masz za komputer, że instalacje gier trzeba zapuszczać na noc ?
  16. Daniel, to zdjęcie chyba nie jest z D300S:
  17. MW3

    lukaszr odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie przypadła mi do gustu. Chyba czas ją teraz sprzedać.
  18. Wg mnie nie - Panowie stoją na zakazie. Szkoda, że nie widać tablic, bo można by to wykorzystać. Powinni sami siebie ukarać.
  19. Przed każdym pomiarem musi być znak D51. W Warszawie jest bodajże 6 miejsc ustalonych z Policją gdzie mogą oni dokonywać pomiarów. W przypadku tego zdjęcia SM nie widać czy jest znak czy nie - być może był wcześniej.
  20. A nie lepiej używać Xfire ? http://www.xfire.com/download/ Tworzysz chatroom głosowy i zapraszasz kogo chcesz bez tworzenia serwerów.
  21. A zapomniałem napisać: Lukasz-STUFF
  22. Dopiero zauważyłem ten wątek. Dopisuję się do grania na PC
  23. Czerwony dostał kopertę to i kolor się znalazł
  24. lukaszr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Odpowiem tylko w 1 poście, bo nie mam czasu na przepychanki - Prometeo mógł załatwiać sprawę na PRIV i chociaż poczekać aż ktoś z nas dojdzie do komputera i zobaczy, że Malik spreparował PW. Ja dałem ciała, że tego nie sprawdziłem przed daniem uciszenia, ale niestety nie spodziewałem się, że akurat Malik dopuści się czegoś takiego. Jestem na siebie wku.rwiony i na Malika chyba jeszcze bardziej. Malik jest na tym forum kilka lat, sporo do niego wniósł i wnosi, a jego zbanowanie (jak twierdzisz, że powinno być zrobione) nie przyniosłoby forum pożytku, bo szkoda jego wiedzy i zaangażowania. Poza tym niepotrzebnie napisałem, że z Malikiem znamy się spoza forum, bo wtedy nikt nie zarzucałby kolesiostwa. I nie pisz proszę że byłem adwokatem Malika - jeżeli tak twierdzisz to pokaż mi w którym miejscu broniłem go. Daj mi jakiś przykład to z chęcią poczytam. Nie dostałby uciszenia gdyby nie to, że zamiast poczekać chociaż te 2h to złamał regulamin i zaczął robić aferę, a te jak wiem z historii forum lubią tu gościć i części ludzi sprawiają radość. Unosisz się tą sprawą jakbyś to Ty został skrzywdzony. Prometeo niby taki kulturalny i miał szacunek do innych jak sami pisał to skąd po tej akcji takie PW do mnie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.msg2706495#msg2706495 Dalej twierdzisz, że wszystko jest ok ? Nawet jakbym był strasznie wkur... na kogoś i zły to bym nie zniżył się do napisania takiego PW. Jak to skomentujesz ? Tylko nie pisz, bo był zdenerwowany, bo zdenerwowanie można okazać w inny sposób, a nie totalnym brakiem kultury. I nie wyskakuj mi z tekstami, że nie mam jaj tylko gumkę od majtek, bo zniżasz się tym do bardzo niskiego poziomu. Ciekawe jakie jaja Ty byś miał będąc na moim miejscu - ciekawy jestem mądralo. Poza tym na tym forum i tak są miękkie reguły, bo znam kilka innych for internetowych gdzie takie sprawy są załatwiane twardą ręką i nie ma miejsca na pieniactwo, a tego typu posty w spotach lokalnych jak Twoje zostałyby od razu usunięte, a Ty po poście typu, że na znak protestu nie będziesz się tu logował zostałbyś z forum wywalony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.