Treść opublikowana przez lukaszr
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Tylko trzeba wyraźnie mówić
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
I dlatego lepiej kupić sobie PC
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
U mnie 207 m :naughty:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Jasne ... w piątek kończyłem grać w BF3 o 1 w nocy - nosfern gra, w sobotę rano o 12 wchodzę - nosfern gra ... detox jak cholera :naughty:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Jebłem :polew: Połączyłeś 2 zupełnie różne zdania. To drugie było podsumowaniem całego posta - nie tyczyło się klawiatury i myszy. Kimi ? Jaki Kimi ? Chyba Ci się już coś miesza. Nie wiem czy to były fachowe rady, ale skoro były zbędne to myślę, że sam sobie jako świetny specjalista dasz radę, a skoro nie pasuje Ci, że ktoś podrzuca pomysły to przestań tu marudzić i narzekać, że Ci coś nie działa tylko to napraw.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Wczoraj na PC wyskoczył mi błąd, że nie mam zainstalowanej gry i zaczął ściągać plik 485 MB z patchem http://www.enterbf3.com/news/640-patch-details/
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie rób OT
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Weź się ogarnij, bo Ci zaraz z SW-98 coś przestrzelę :naughty:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie wiem jak brzmi, ale to chyba jedyny sensowny sposób żeby znaleźć problem mając do dyspozycji części - z tego co zrozumiałem Pablo ma dostęp do części i nie musi ich kupować żeby podmienić także w czym problem ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Całkiem ładnie - 5000 stron
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pablo, a może jak masz okazję to zacznij podmieniać po kolei elementy swojego komputera na inne. Zainstaluj czysty system i BF3 - potem podmień grafikę. Jak to nie to podmień RAM, potem płytę główną, potem zasilacz. Jak to nie da efektu to podmień rzeczy typu klawiatura i mysz - może to dziwne, ale nawet takie rzeczy mogą sprawiać problem. Acha i poodłaczaj wszystko co niepotrzebne od komputera. Szukaj problemu w ten sposób.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przywieziesz sam czy mam gdzieś odebrać ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj wodzisz na pokuszenie :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Założysz się ? :naughty:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Taktuś ... bądź litościwy i WYŁĄCZ TĄ DATĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całą resztę błędów pominę, bo to zabawa
-
MW3
To co Ty masz za komputer, że instalacje gier trzeba zapuszczać na noc ?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Daniel, to zdjęcie chyba nie jest z D300S:
-
MW3
Nie przypadła mi do gustu. Chyba czas ją teraz sprzedać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wg mnie nie - Panowie stoją na zakazie. Szkoda, że nie widać tablic, bo można by to wykorzystać. Powinni sami siebie ukarać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przed każdym pomiarem musi być znak D51. W Warszawie jest bodajże 6 miejsc ustalonych z Policją gdzie mogą oni dokonywać pomiarów. W przypadku tego zdjęcia SM nie widać czy jest znak czy nie - być może był wcześniej.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
A nie lepiej używać Xfire ? http://www.xfire.com/download/ Tworzysz chatroom głosowy i zapraszasz kogo chcesz bez tworzenia serwerów.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
A zapomniałem napisać: Lukasz-STUFF
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Dopiero zauważyłem ten wątek. Dopisuję się do grania na PC
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czerwony dostał kopertę to i kolor się znalazł
-
Spociki Łódzkie
Odpowiem tylko w 1 poście, bo nie mam czasu na przepychanki - Prometeo mógł załatwiać sprawę na PRIV i chociaż poczekać aż ktoś z nas dojdzie do komputera i zobaczy, że Malik spreparował PW. Ja dałem ciała, że tego nie sprawdziłem przed daniem uciszenia, ale niestety nie spodziewałem się, że akurat Malik dopuści się czegoś takiego. Jestem na siebie wku.rwiony i na Malika chyba jeszcze bardziej. Malik jest na tym forum kilka lat, sporo do niego wniósł i wnosi, a jego zbanowanie (jak twierdzisz, że powinno być zrobione) nie przyniosłoby forum pożytku, bo szkoda jego wiedzy i zaangażowania. Poza tym niepotrzebnie napisałem, że z Malikiem znamy się spoza forum, bo wtedy nikt nie zarzucałby kolesiostwa. I nie pisz proszę że byłem adwokatem Malika - jeżeli tak twierdzisz to pokaż mi w którym miejscu broniłem go. Daj mi jakiś przykład to z chęcią poczytam. Nie dostałby uciszenia gdyby nie to, że zamiast poczekać chociaż te 2h to złamał regulamin i zaczął robić aferę, a te jak wiem z historii forum lubią tu gościć i części ludzi sprawiają radość. Unosisz się tą sprawą jakbyś to Ty został skrzywdzony. Prometeo niby taki kulturalny i miał szacunek do innych jak sami pisał to skąd po tej akcji takie PW do mnie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.msg2706495#msg2706495 Dalej twierdzisz, że wszystko jest ok ? Nawet jakbym był strasznie wkur... na kogoś i zły to bym nie zniżył się do napisania takiego PW. Jak to skomentujesz ? Tylko nie pisz, bo był zdenerwowany, bo zdenerwowanie można okazać w inny sposób, a nie totalnym brakiem kultury. I nie wyskakuj mi z tekstami, że nie mam jaj tylko gumkę od majtek, bo zniżasz się tym do bardzo niskiego poziomu. Ciekawe jakie jaja Ty byś miał będąc na moim miejscu - ciekawy jestem mądralo. Poza tym na tym forum i tak są miękkie reguły, bo znam kilka innych for internetowych gdzie takie sprawy są załatwiane twardą ręką i nie ma miejsca na pieniactwo, a tego typu posty w spotach lokalnych jak Twoje zostałyby od razu usunięte, a Ty po poście typu, że na znak protestu nie będziesz się tu logował zostałbyś z forum wywalony.