Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Bardzo proszę
  2. Walcie się fiuty :kox: P.S.1. O kur... ale byłem gruby :polew: :polew: P.S.2. Nie chciejcie żebym zaczął odkopywać swoje archiwum zdjęć niektórych tutaj "twardzieli" :naughty:
  3. Fajne oferty macie na południu http://allegro.pl/za-darmo-wynajme-studentom-piekny-dom-zabierzow-i1840240683.html
  4. mystic.pl, nie do końca znam Duraglossa, ale wg mnie 3 opcja będzie najtrwalsza.
  5. Generalnie jest tak, że jak mocno wciśnie się pedał gazu to mocno drga, ale jak się przyspiesza w miarę normalnie to drgawki są, ale mniejsze.
  6. Marcin, to jest ten przypadek, o którym rozmawialiśmy dzisiaj przez telefon.
  7. Nie chodzi o efekty tylko o ściągnięcie powłoki po czym reflektor jest delikatnie matowy.
  8. Tak, jestem pewien chyba, że w późniejszych wersjach zmienili przednią część klosza i nie była z tą "powłoką". Poza tym na zdjęciu z daleka zawsze wyjdzie ładnie. Dostałem kiedyś od Ciebie stare bixenony od B6 - może dla Ciebie fajnie wyszło, bo nie zwróciłeś uwagi na pewne rzeczy. Gdzieś mam fotkę, która to obrazuje, ale musiałbym poszukać. Poza tym chyba sam mi nawet mówiłeś kiedyś, że klosze są pokryte taką powłoką.
  9. Reflektorów Audi (przynajmniej B6, B7) nie radzę robić papierem. Reflektory te pokryte są powłoką, którą papier ściągnie i niestety nie ma możliwości wypolerowania tego potem jakąkolwiek pastą polerską. Na zawsze zostanie już delikatnie zamglona powierzchnia reflektora. Przetestowałem to na kilku lampach, różnymi sposobami i zawsze było tak samo.
  10. Chociaż tutaj zgadzamy się w 100%
  11. Nie wiem jak Ty, ale ja tego "miodu" z tyłu wolę nie smakować :naughty:
  12. Oby miód z tej z przodu, a nie z tyłu :naughty:
  13. Napisał kot, któremu pozostało już tylko łapanie myszy z jednej dziury :naughty:
  14. Nie wiem czemu, ale używałem nie raz politur i jakoś nie osłabiały efektu, a nawet jeżeli to było to zdecydowanie niezauważalne. Czemu niestety ? Już chyba było w tym wątku o tym więc nie będę się powtarzał.
  15. Nie wiem co ma dzisiaj specu, ale NAJLEPSZEGO :naughty: A przy okazji - znacie kogoś, kto ma profi miernik i ustawia anteny sat. ? Może ktoś z Was się tym zajmuje. Będę próbował zrobić to sam, ale dobrze by było wiedzieć.
  16. http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,straznicy-miejscy-wracaja-z-fotoradarami,268955.html
  17. Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż 3 szt. aplikatorów "Chemical Guys Aplikator Tri-Color". Cena to 30 zł z przesyłką. Jak coś to proszę o PW.
  18. Nie do końca jest tak, jak piszesz.
  19. to ile razy jechałeś z domu do pracy?? 3 razy, a 2999,1 km auto zrobiło na rolkach w hamowni :naughty:
  20. Generalnie może być problem, bo morza w Warszawie nie ma :naughty: :naughty:
  21. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
  22. Mają na to, o ile dobrze pamiętam, 3 lata.
  23. To masz pod radar Multanova 6F i ten, który jest na zdjęciu jest aktywny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.