Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To damskie grono zadeklaruje się do prowadzenia autek i pozostałych porozwozi - będzie git :polew: Pewnie zaraz dostanę :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepiej zaraz po spociku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego nie ma co ustalać - wiadomo co i jak, a w razie czego rzeczywiście spontanicznie się resztę dosztukuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tu ustalać - wiadomo o jaką i czyją rurkę chodzi oraz jakim i czyim futerkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mogę iść - tak dla towarzystwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz nieświeże informacje - poziek nie potrzebuje już złotej karty, bo ma już tam darmowe wizyty i może zabrać 8 znajomych Trzeba tylko zrobić listę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornecik, mam dla Ciebie fajnego avatara: http://flickr.com/photos/pg23/582614383/ Zawsze jednak możesz sobie tą granatową strzałę przerobić na coś takiego: http://flickr.com/photos/arark/1412661115/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak wiem i Ty też już wiesz :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Patrz no cwaniaczek jeden, powiedział co wiedział
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe którego ??
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Im nie jest do śmiechu - jechać przez całą PL na 2 dni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siuśki nie siuśki, ale za 1/2 roku będą git i będziesz chciał takie Lukasku, na razie się wstrzymam i popatrzę jak te Wasze będą działać i wtedy może, powtarzam MOŻE się skuszę, w co szczerze wątpię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te 8000K to paździochy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja nawet zostałem przewieziony tym potworem - a raczej wbity w fotel - dobrze, że nie było miejsca na wrzucenie dwójki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, coś się wymyśli - oświetlimy go xenonami w czasie lotu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko najpierw kogutowi założymy czujniki co by móc to przeanalizować ... kurde, ale w sumie co tu analizować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A po co z 4-go ?? Wystarczy z 1-go, efekt będzie taki sam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaaaaaa ?? Nie skądże znowu, ciężko pracuję - jak wół od rana do nocy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Strach się bać. A tak poza tematem (z dźwiękiem) http://www.smog.pl/wideo/13243/zyta_gilowska_ciagnie/
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/13243/zyta_gilowska_ciagnie/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba mu wybaczyć - chłopak nie w temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas jakoś nie pasuje mi te Twoje zdjęcie w avatarze - nie mogę się przyzwyczaić
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jakby co to w Warszawie ja mogę mieć Motula także walcie na PW.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
On chce "Big szarka" zrobić i a z przodu małą rybkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżbyś była zagorzałą zwolenniczką drobiu ?? A co do sankcji - nic mu nie mogą zrobić choćby bardzo chcieli.