Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Carrefour Bemowo Al. Powstańców Śląskich 126, 01-466 Warszawa tel. 022 56 97 600 Współrzędne: N 52,26393 ° (52 ° 15 ' 50,2 '') E 20,93086 ° (20 ° 55 ' 51,1 '') Czy to wystarczy ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie na przeciwko lotniska Bemowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie. A słuchajcie co z tymi centrami: Carrefour Bemowo Arkadia (parkingów sporo na tych najniższych i najwyższych poziomach - tam się spotykają ludzie A3) Klif na okopowej (tam jest też fajnie na ostatnim piętrze) Galeria Mokotów (też jest sporo miejsca i tam będzie na pewno cieplej, bo jest on dobrze osłonięty)
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
Też może tak być. Warto by sprawdzić jak ona działa.
-
[A6 C5 ALF] Padnieta przeplywka??
Oczywiście to chyba normalne. Chodziło mi raczej o przekazanie informacji w jaki sposób robi się logi. Wiadomo, że w wolnossących benzynach nie robi się tego samego co w turbodoładowanych. To najprostszy sposób na sprawdzenie. Z Flyerem jak czyściliśmy przepływkę to kupiliśmy płyn CRC do czyszczenia przepływek i rzeczywiście pomogło i to sporo. Warto tak jak pisze Kaziu_Wichura te 2 czynności przeprowadzić.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Dobrze chłopak gada - dać mu chleba !!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To trzeba dodać Jak już wrócisz za ..... czasu to pewnie tak jak Malik powiedział, że będzie lekko zaciągać zimnem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie, spokojnie. Już się nie denerwuj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widać widać ... jakie preferujesz pozycje :polew:
-
[A6 C5 ALF] Padnieta przeplywka??
Tak, od około 1300-1500 obr/min i ciągniesz do około 4500 obr/min. Tylko logujesz oczywiście do pliku. Acha i skoro chcesz to zrobić sam, to uważaj - nie jest to zbyt bezpieczne. Lepiej weź sobie kogoś do pomocy. A tak w ogóle to najlepiej by było jakbyś zrobił pełne logi auta wg tej instrukcji: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752 Wtedy będzie lepszy pogląd na całe auto. Pozdrowionka
-
[A6 C5 ALF] Padnieta przeplywka??
Zrób przede wszystkim 008 i 010 DYNAMICZNE.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zobaczcie tutaj: http://kregaan.wrzuta.pl/obraz/qbCaHVfUzl/spalone_audi_a8 tu na pewno będzie działać tylko trzeba sobie powiększyć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już bangla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe czy to A8 będzie niedługo wystawione na allegro jako BEZWYPADKOWE: http://kregaan.wrzuta.pl/obraz/qbCaHVfUzl/spalone_audi_a8 P.S. Teraz przynajmniej jest dobry dostęp do rozrządu żeby go wymienić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byś się pojawił od czasu do czasu w promce to byś nie musiał później nadrabiać wszystkiego czytaniem :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie o to chodzi, że ESP ON P.S. Mijałem się dzisiaj z Tobą na Czerniakowskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troszkę pojechałem w boczek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet Poziek by szybko wsiadł do samolotu i pomógł :polew:
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
Ta mała część logów wygląda dobrze - nie wiadomo co z pozostałą częścią. Musiałbyś zrobić pełne logi wg: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752 Co do filtrów to nie stosuj jakiś wynalazków - albo bierz ori albo KECHTA.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jeszcze by nam pomogła - przynajmniej byłoby na kogo winę zwalić jakby coś było nie tak P.S. Lusterko z przyciemnianiem automatycznym kosztuje 650 PLN (+- parę PLN w zależności od koloru) - pomyliło mi się z przyciemnianiem zwykłym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
L4 to podstawa - na następny spocik do wglądu A ja to dzisiaj prawie z nikim sobie nie pogadałem - zostałem wykorzystany Oniak - wielkie dzięki, na 1 sezon idealne, a takie właśnie potrzebowałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pre - powiedz szczerze, że po prostu zazdrość przez Ciebie przemawia :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawy przyrost mocy: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=4320&sid=c80a8b2dfa43a904f9bac7d2bb7fd44a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyrezałem sobie właśnie chłodzony schoweczek. Szkoda, że idzie zima (mięcho rozmrozić się da ), ale na lato będzie idealny