Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ICE nie ma szans - ale dziwię się, że w środku nic nie odpada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szykuj się na ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozieczku - podszedłem do tego bardo dyplomatycznie Aniu, Aniuśku ... Ty wiesz czemu Ale to sobie wyjaśnimy w najbliższym czasie :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie powiem Anno Na zdjęciach jest odpowiedź czemu tak długo czułaś te perfumy - jest nawet kilka odpowiedzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biedny Helmucik - sztywny, bo Poziek od razu brutalnie przeszedł do rzeczy - nie okazał mu czułości ani uczucia - jakaś gra wstępna albo chociaż szepnąłby jakieś czułe słówko na uszko :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde, z tego co pamiętam to zniknąłeś już o 0:30 i słuch po Tobie zaginął - nawet nie było jak się pożegnać. Sex na masce był dość ciekawy - tylko nie wiem czy Helmut Wicia był aż tak podniecony jak Ty :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żyjesz biedaku ?? I tak dobrze, że wystarczyło Tobie siły na wystukanie tych 4 znaków i kilku kropek na klawiaturze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooooooooooooooooooooooo, aż łuna się nad/za nimi ciągnęła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stringi są na czasie - a Tobie chyba Poziek miał takie przywieźć w prezencie ?? Poziek chyba nie zapomniałeś ??
-
[B5 ADP] Można na stałe wykasować sie inspekcje?
Dość ciekawe stwierdzenie i godne uwagi - pierwsze słyszę
-
Wrażenia z jazdy nowym Renault Laguna III 2.0dCi 150KM
Zawieszenia to w mało którym aucie wytrzymuje jazdę po Warszawie także to nie jest wyznacznik .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pan Witold: Wiciu, Ty jesteś jak zdrowie, ile Ty możesz wypić ten tylko się dowie, kto Ciebie na imprezie zobaczył, a Oniak się zowie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty się nie śmiej - "chopaki z bram" potrafią podobno robić niezłe trunki - walą w łeb jak pała do bejzbola Oj tam - czy dbanie o szczegóły i dobre wrażenie jest złą cechą ?? Hmmm, ciekawe - nic nie wiem o tym, że mam się też stawić do kontroli w sobotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rakowiecka, Bemowo - miejsca sporo
-
Wrażenia z jazdy nowym Renault Laguna III 2.0dCi 150KM
To kałuża chyba musiała być na pół jezdni przynajmniej, bo to trochę dziwne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Wiciu, ale wazelinką zajechało równo - pracuje się na te statusy co :polew: Hugo: co dokładnie podlega kontroli ?? - dokumentacja ze spotów, z imprez, listy obecności, stany aut, książki serwisowe ?? Podpowiedz coś żeby nie było wtopy i wstydu na całą Polskę
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Zaszkodzić nie powinien, może jedynie pomóc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tak zamykają - jak ostatnio z Flyerem wyjeżdżaliśmy to wjechaliśmy na taki wysoki podjazd, a tu zonk - brama zamknięta - więc samochodzik za samochodzikiem i zjeżdżaliśmy tyłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To tak jak obecnie nam panujący jeszcze Premier Jarosław :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to nie będzie to samo co torebeczka - ja uważam, że można kupić większą żeby ta walizka się zmieściła. Będzie chłopak zadowolony :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no, nie róbcie siary chłopakowi - bez przesady. Aczkolwiek ja do zestawu bym jeszcze dorzucił czerwoną torebkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na ORLENIE są rękawiczki - takie foliowe - też będzie git
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi to bez różnicy, ale jednak w FW jest cieplej :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty masz długi ten jęzor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha, Sebek - przywoź następnym razem swojego laptopa, bo ja sam nie dam rady