Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. ICE nie ma szans - ale dziwię się, że w środku nic nie odpada
  2. Szykuj się na ....
  3. Pozieczku - podszedłem do tego bardo dyplomatycznie Aniu, Aniuśku ... Ty wiesz czemu Ale to sobie wyjaśnimy w najbliższym czasie :bicz3:
  4. Nie powiem Anno Na zdjęciach jest odpowiedź czemu tak długo czułaś te perfumy - jest nawet kilka odpowiedzi
  5. Biedny Helmucik - sztywny, bo Poziek od razu brutalnie przeszedł do rzeczy - nie okazał mu czułości ani uczucia - jakaś gra wstępna albo chociaż szepnąłby jakieś czułe słówko na uszko :polew:
  6. Kurde, z tego co pamiętam to zniknąłeś już o 0:30 i słuch po Tobie zaginął - nawet nie było jak się pożegnać. Sex na masce był dość ciekawy - tylko nie wiem czy Helmut Wicia był aż tak podniecony jak Ty :polew:
  7. Żyjesz biedaku ?? I tak dobrze, że wystarczyło Tobie siły na wystukanie tych 4 znaków i kilku kropek na klawiaturze
  8. Nooooooooooooooooooooooo, aż łuna się nad/za nimi ciągnęła
  9. Stringi są na czasie - a Tobie chyba Poziek miał takie przywieźć w prezencie ?? Poziek chyba nie zapomniałeś ??
  10. Dość ciekawe stwierdzenie i godne uwagi - pierwsze słyszę
  11. Zawieszenia to w mało którym aucie wytrzymuje jazdę po Warszawie także to nie jest wyznacznik .
  12. Pan Witold: Wiciu, Ty jesteś jak zdrowie, ile Ty możesz wypić ten tylko się dowie, kto Ciebie na imprezie zobaczył, a Oniak się zowie.
  13. Ty się nie śmiej - "chopaki z bram" potrafią podobno robić niezłe trunki - walą w łeb jak pała do bejzbola Oj tam - czy dbanie o szczegóły i dobre wrażenie jest złą cechą ?? Hmmm, ciekawe - nic nie wiem o tym, że mam się też stawić do kontroli w sobotę
  14. Rakowiecka, Bemowo - miejsca sporo
  15. To kałuża chyba musiała być na pół jezdni przynajmniej, bo to trochę dziwne
  16. No Wiciu, ale wazelinką zajechało równo - pracuje się na te statusy co :polew: Hugo: co dokładnie podlega kontroli ?? - dokumentacja ze spotów, z imprez, listy obecności, stany aut, książki serwisowe ?? Podpowiedz coś żeby nie było wtopy i wstydu na całą Polskę
  17. Zaszkodzić nie powinien, może jedynie pomóc
  18. Oj tak zamykają - jak ostatnio z Flyerem wyjeżdżaliśmy to wjechaliśmy na taki wysoki podjazd, a tu zonk - brama zamknięta - więc samochodzik za samochodzikiem i zjeżdżaliśmy tyłem
  19. To tak jak obecnie nam panujący jeszcze Premier Jarosław :th:
  20. Ale to nie będzie to samo co torebeczka - ja uważam, że można kupić większą żeby ta walizka się zmieściła. Będzie chłopak zadowolony :>
  21. Nie no, nie róbcie siary chłopakowi - bez przesady. Aczkolwiek ja do zestawu bym jeszcze dorzucił czerwoną torebkę
  22. Na ORLENIE są rękawiczki - takie foliowe - też będzie git
  23. Mi to bez różnicy, ale jednak w FW jest cieplej :>
  24. Ty masz długi ten jęzor
  25. acha, Sebek - przywoź następnym razem swojego laptopa, bo ja sam nie dam rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.