Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. A nie lepiej włączyć obrady Sejmu albo obejrzeć Fakty z kraju ?? Efekt ten sam
  2. Eeee tam ostatni raz - nie damy się tak łatwo wykurzyć z dobrej miejscówki
  3. Wiem wiem, nie ma sprawy, muszę to przetrawić i jakby co to obiecuję, że najpierw dam znać
  4. Dobry chłopak jest z tego naszego Adasia. Adaś, pamiętaj wiesz o czym
  5. Pewnie, nawet dwóch Chucków Norrisów było
  6. Nic nie trzeba zmieniać. Przecież to nie nas tam nie lubią I jest dobrze tyle, że niekoniecznie wszyscy tam byli potrzebni
  7. Wrzuć wszystkie logi na forum to szybciej Tobie pomogą forumowicze niż będziesz tego szukał. Wartości znajdziesz w ELSIE.
  8. Moja A. raczej nie będzie chętna do siedzenie 3h w samochodzie aby go dzielnie bronić
  9. Dobra dobra cwaniaczki, już ja wiem co Wam w głowie siedzi Nie dam się zagadać, będę cały spot siedział w :D
  10. Spoko, jutro będziesz miał.
  11. KNECHT - cena 62,89 zł + 11 groszy za fatygę = 63 zł i na jutro na spota będziesz miał. Przelew na konto czy gotówka przy odbiorze ??
  12. Jestem ciekawy jak to swojej M wytłumaczyłeś. Nie wierzę, że uwierzyła w to, że Elsa to program, a nie jakaś długowłosa brunetka (ew. blondynka) z zgrabną pupą i melodyjnymi ustami :polew:
  13. On nie wykasował - on je dobrze zarchiwizował o czym nikt nie wie Moja Ania z chęcią też by obejrzała :polew:
  14. Z czego 2 w bikini lub bez To chyba mówi samo przez siebie. Nic innego nie miałem na myśli
  15. Za 15 minut będą - też obejrzę parę tekstów i spać.
  16. Dokładnie, zgadzam się
  17. Jak będzie trzeba to się znajdą. W razie co zrobisz i sprawa jasna
  18. A konkretniej: podanie, 2 zdjęcia Twoje, 14 zdjęć Audi, 5 zdjęć żony (ew. dziewczyny, narzeczonej itp.), stany kont bankowych i sensowne wytłumaczenie
  19. Jakim późnym pomarańczowym ?? A tak uściślając, to już Ty wjechałeś na pomaranczowym, Kaśka (Przemek) za Tobą, a ja na końcu już zupełnie na różowym. :> Ale dobrze, ze to nie skrzyżowanie, ale jakieś przejście bezludne było więc sobie pozwoliliśmy. Krzysiu, jak nam przyślą zdjęcia, to uśmiechać to się już nie będziemy :polew: Tam na szczęście nie było żadnym pstrykających urządzeń.
  20. Jest czas tylko do jutra niestety - wystarczy żeby się doprowadzić do użytku
  21. Ja to bym raczej się bardziej rozglądał :polew:
  22. W Niedzielę ?? Chłopie, opanuj się, wiemy, że zbierasz na tą A4 w Q, ale tak to nam się wykończysz :polew: Widzę, że to w Tobie siedzi Jakieś sugestie i porady ?? :polew:
  23. Jakby co to współrzędne tego co Lukas opisał to mniej więcej: N 52 08'16.88 E 21 14'02.41
  24. W sumie ja też nie wiem gdzie to, ale jak się dogadam z Lukasem to wtedy może umówimy się pod Promenadą (jak wyglądasz z balkonu to na parkingu przy tych działkach). I tak to jest po drodze - przynajmniej dla nas. Ale najpierw muszę skontaktować się z Lukasem. Jak mi się nie uda, to mniej więcej mi wytłumaczył gdzie to jest, to najwyżej my się umówimy w pod Promenadą i pojedziemy. Jakoś ich znajdziemy Kasia, puść mi proszę na PW swój numer telefonu.
  25. Ok. Ja to chyba mam jakąś pomroczność, bo nie widziałem tego wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.