Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie lepiej włączyć obrady Sejmu albo obejrzeć Fakty z kraju ?? Efekt ten sam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee tam ostatni raz - nie damy się tak łatwo wykurzyć z dobrej miejscówki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem wiem, nie ma sprawy, muszę to przetrawić i jakby co to obiecuję, że najpierw dam znać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry chłopak jest z tego naszego Adasia. Adaś, pamiętaj wiesz o czym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie, nawet dwóch Chucków Norrisów było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic nie trzeba zmieniać. Przecież to nie nas tam nie lubią I jest dobrze tyle, że niekoniecznie wszyscy tam byli potrzebni
-
[B5 ABC] Gdzie mozna znalezc prawidlowe wartosci dla proby statycznej
Wrzuć wszystkie logi na forum to szybciej Tobie pomogą forumowicze niż będziesz tego szukał. Wartości znajdziesz w ELSIE.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja A. raczej nie będzie chętna do siedzenie 3h w samochodzie aby go dzielnie bronić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra cwaniaczki, już ja wiem co Wam w głowie siedzi Nie dam się zagadać, będę cały spot siedział w :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, jutro będziesz miał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KNECHT - cena 62,89 zł + 11 groszy za fatygę = 63 zł i na jutro na spota będziesz miał. Przelew na konto czy gotówka przy odbiorze ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem ciekawy jak to swojej M wytłumaczyłeś. Nie wierzę, że uwierzyła w to, że Elsa to program, a nie jakaś długowłosa brunetka (ew. blondynka) z zgrabną pupą i melodyjnymi ustami :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
On nie wykasował - on je dobrze zarchiwizował o czym nikt nie wie Moja Ania z chęcią też by obejrzała :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z czego 2 w bikini lub bez To chyba mówi samo przez siebie. Nic innego nie miałem na myśli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za 15 minut będą - też obejrzę parę tekstów i spać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie, zgadzam się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak będzie trzeba to się znajdą. W razie co zrobisz i sprawa jasna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A konkretniej: podanie, 2 zdjęcia Twoje, 14 zdjęć Audi, 5 zdjęć żony (ew. dziewczyny, narzeczonej itp.), stany kont bankowych i sensowne wytłumaczenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakim późnym pomarańczowym ?? A tak uściślając, to już Ty wjechałeś na pomaranczowym, Kaśka (Przemek) za Tobą, a ja na końcu już zupełnie na różowym. :> Ale dobrze, ze to nie skrzyżowanie, ale jakieś przejście bezludne było więc sobie pozwoliliśmy. Krzysiu, jak nam przyślą zdjęcia, to uśmiechać to się już nie będziemy :polew: Tam na szczęście nie było żadnym pstrykających urządzeń.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest czas tylko do jutra niestety - wystarczy żeby się doprowadzić do użytku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja to bym raczej się bardziej rozglądał :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Niedzielę ?? Chłopie, opanuj się, wiemy, że zbierasz na tą A4 w Q, ale tak to nam się wykończysz :polew: Widzę, że to w Tobie siedzi Jakieś sugestie i porady ?? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakby co to współrzędne tego co Lukas opisał to mniej więcej: N 52 08'16.88 E 21 14'02.41
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie ja też nie wiem gdzie to, ale jak się dogadam z Lukasem to wtedy może umówimy się pod Promenadą (jak wyglądasz z balkonu to na parkingu przy tych działkach). I tak to jest po drodze - przynajmniej dla nas. Ale najpierw muszę skontaktować się z Lukasem. Jak mi się nie uda, to mniej więcej mi wytłumaczył gdzie to jest, to najwyżej my się umówimy w pod Promenadą i pojedziemy. Jakoś ich znajdziemy Kasia, puść mi proszę na PW swój numer telefonu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok. Ja to chyba mam jakąś pomroczność, bo nie widziałem tego wcześniej