Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a prawie robi wieeeeeeelkąąąąą różnicę :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślisz, że chmiel nieco poprawi moje samopoczucie ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty to Spanky jednak masz łeb na karku Ja to dzisiaj kiepsko funkcjonuję.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak też uczynimy . Mam nadzieję, że uda mi się wstąpić do sklepu po drodze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może i ja bym się zdecydował na małego browarka
-
[B6 AVF] rozrząd - czy warto?
Pod warunkiem, że części załatwia mechanik
-
[B6 AVF] rozrząd - czy warto?
Alvaro masz sporo racji - jednak tu zawsze jest kwestia sporna. Gwarancja obejmuje części i robociznę, ale żaden mechanik nie może Tobie zagwarantować tego, że użyta część (mimo super jakości) nie strzeli po 100 km ze względu na wadę fabryczną, a taka się może zdarzyć przecież. Np. pasek rozrządu - może strzelić po 100km, bo miał wadę fabryczną - skutki jakie będą wszyscy wiemy, ale mechanik przecież nie może ponosić odpowiedzialności za to, że produkt miał wadę. Ewidentna wina mechanika jest wtedy gdy część walnie ze względu na zły montaż - wtedy sprawa nabiera innej wartości.
-
[B6 AVF] rozrząd - czy warto?
Dokładnie tak jak nuti mówi. Jest to dość wrażliwy element silnika i nie warto ryzykować. Jak chcesz to załatwię Tobie graty i wymianę - Marki k/Warszawy.
-
[B6 AVF] rozrząd - czy warto?
Jakoś nie miałbym zaufania do tego. Sprawdzałem swoje ceny w Intercarsie po duuuużych rabatach i komplet mam za 550 zł (pasek Contitech, rolki i pompa SKF - czyli bardzo dobre). Z tańszą pompą wody jest po 440 zł, ale to bez sensu. Na tym się nie oszczędza i coś mi się zdaje, że ta aukcja to jakaś ściema. Ja bym nie zaryzykował i nie kupił tego. Jak chcecie to mogę Wam załatwić części z IC i będziecie mieli 100% pewność, że jest ok. Tylko tutaj nie masz pompy wody . Cena ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał, już wszystko dawno ustaliłem z Robertem i mam umówiony wyjazd :th: Dzięki za namiar, masz u mnie wielką flachę , a jak wypali to i nawet dwie :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz to Hornet należy przez jakiś czas do mojego klubu, czyli ... JESZCZE BEZ A4 TEAM ... Ale obyśmy byli w tym klubie jak najkrócej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasze po prostu są tacy romantyczni i kochani - do rany przyłóż Lukas chyba się ze mną zgodzisz ?? Oczywiście Brynia składam najlepsze życzonka z okazji dzisiejszych imieninek Na spociku będzie buziak w policzek Poza tym Oniak przekaż swojej A również najlepsze życzonka P.S. Wczoraj nie podchodziłem do kompa więc Żółwik dołączam się do życzeń teraz - spóźnione ale składam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O cholera, takiego czegoś to nie będę miał tam gdzie mam dostęp. Może Motor coś wymyśli albo Adaś gdzieś wynajdzie, bo ja tutaj raczej mogę nie dać rady pomóc. A Ty Brutusie nie wierzysz widzę we mnie ?? :bicz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakiś osowiały byłeś wczoraj przez te mury - za długo byłeś na urlopie. Nie służy chyba Tobie te 3 piętro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A bo trzeba było samemu sprawdzić, a nie czekać na Wicia Podeszliśmy do tego nierozsądnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Weź może lapka to się zgra, a reszta rozdysponuje tym między sobą jakoś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zabrałbym gdybym miał czym A tak serio to nie mam jeszcze swojego autka i dlatego dopinam się do kogoś. Nie za bardzo mam jak się z tym przetransportować. Kół nie składasz. Ja mam coś takiego: http://www.thule.com/Thule/ProductDetailPage____28556.aspx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam, ale taki na hak holowniczy - na 3 rowery.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na pewno ktoś będzie miał, a jeżeli będzie Sebastian to na 100% będzie miał. A tak poza tematem szykuje nam się praca przy organizacji ME 2012: http://fakty.interia.pl/kraj/news/euro-2012-popracujemy-obowiazkowo,948068,3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciesz się, że nic Tobie nie przycięło i że nie mówisz sopranem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakoś nie ufam tym pogodynkom Ostatnio w 2 różnych prognozach pogody widziałem 2 różne wersje i żadna się nie sprawdziła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie SPOT będzie w Promenadzie (3 piętro parkingu od strony Wisły - znajdziesz ) Jak możesz wpisać współrzędne docelowe to: PROMENADA (Ostrobramska 75): N 52 13 52.82 E 21 06 17.52 TORWAR (Łazienkowska 6A): N 52 13 19.70 E 21 02 36.04
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po chipie takim maleństwem to przy dobrym wietrze to oderwiesz się od ziemi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dasz radę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra, nie ściemniaj, przyznaj, że lubisz Fordy i nie możesz się opanować za kierownicą Hornet teraz polubi "peżoty" i nimi będzie jeździł na lody