Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Ja też kiedyś miałem przyjemność obejrzeć zdjęcie. U mnie było to tylko ze Straży Miejskiej w Łomży. Wyobraź sobie, że umyłem auto na myjce ciśnieniowej przy wjeździe do Łomży, a że miałem renowację lakieru to nie chciałem trzeć szmatami. Postanowiłem, ze skoro był wosk to przejadę się szybciej i krople same spłyną. Cóż, niestety nie zauważyłem pstrykacza i do rekordzisty Łomżyńskiego zabrakło mi tylko 2 km/h. Poza tym tam gdzie Ciebie złapali często się rozkładają z przenośką. Co za ból Przynajmniej miałbyś fotkę dobrą na forum co :polew: Ale minę na zdjęciu masz dość ciekawą Nie martw się, ja dostałem 500 zł i 10 pkt - wytargowałem na 400 zł. Punkty nigdy nie pojawiły się na moim koncie gdyż Komendant Straży Miejskiej zgodził się napisać mandat na żonę :D A mówiłem jej żeby tak szybko nie jeździła
  2. No tak Lukas, ale Ty masz na parkingu założoną stację LPG specjalnie dla swojej niuni :polew:
  3. Z tankowaniem to byłoby gorzej. Musiałbyś mieć sieć własnych stacji benzynowych :polew:
  4. A może coś takiego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2140346 :th:
  5. Wiadomo Malik, że kto pierwszy ten lepszy :naughty: A na razie tylko teoretyzuję. Na wszystko przyjdzie czas :th: :th:
  6. Może się nie znam, ale nie ma czegoś takiego jak "NOWE VOLVO S70". Te modele były produkowane w latach 90-tych :naughty:
  7. Malik umieszczał linka do gościa w galerii felg Ale co byś nie szukał: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1068579
  8. A później będziecie mnie ganiać po Promenadzie żeby mi :bicz: :D
  9. Wiciu trzeba było wziąć więcej - wszystkich byś poczęstował na spociku :polew:
  10. Spox, nie ma problemu. Zabiorę i zobaczymy - mam nadzieję tylko, że skali wystarczy :polew:
  11. Wezmę elektroniczny miernik lakieru - sprawdzimy ile nawalili :D
  12. Miesiąc to oni by się zastanawiali jak zacząć ją składać, a składanie to bym im zajęło z pół roku :D
  13. Norbi nie stresuj go lepiej takimi pytaniami :D
  14. Lepiej nie drażnij Wicia, bo szkoda chłopaka - z jednej strony nie może doczekać się auta, a z drugiej strony ukochana krzyczy na niego, że za bardzo zużywa klocki hamulcowe :polew:
  15. Żółwik już na allegro szuka niebieskiego koguta żeby w razie co wystawić na dach :D Oniak i pamiętaj - on to robi tylko ze względu na Ciebie i dla Twojego bezpieczeństwa :polew:
  16. Lepiej nie pytaj, lepiej nie wiedzieć :polew: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:21 _________________________________________________ Wiciu, wszystko ok, ale ile czasu na to musisz poświęcić :D A tak wiesz od razu na czym stoisz :dance:
  17. naliczyłem 16 sztuk :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:00 _________________________________________________ Wal prosto z mostu. A najlepiej od razu wyskocz z pierścieniem :D. Wiesz jaką zrobiłbyś furorę :tongue4:
  18. Zawsze to jakiś dodatkowy balast :polew:
  19. Adaś nie przesadzaj, mnie kręgosłup ostatnio też nap.... tzn. pobolewa i od dziecka miałem problemy z nim, ale nie wydaje mi się żeby to było obciążenie. Wszystko amortyzują nogi i lina. :D Poza tym wypadałoby się "opróżnić" przed skokiem co by nie było niespodzianek jak pisze Norbi i tyle W sumie głupio by było gdyby zdarzyło się takie "coś" :polew:
  20. Ciała to nie da, ciało będzie leciało w dół
  21. Sugerujesz żeby kupić Pampersy ?? :polew:
  22. W sumie i racja, ale lepiej się upewnić - chce doczekać zakupu A4 [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 18:49 _________________________________________________ A Ty co ??? Pasujesz ??? Trzeba się zebrać i skoczyć z transparentem
  23. Ja bym sobie skiknął. Tylko nie wiem czy mają linę na moją wagę, bo boję się, że mógłbym zaryć o glebę. Ale jak nie będą mieli to moja ukochana żona (w ostateczności ja ) strzeli (jest w tym niezła jak każda kobieta - no prawie :polew:) i coś wymyślą :D. Lukas z dobrym wiatrem to poleciałby zamiast na dół to w górę :polew: :polew:
  24. Widzę, że się przestawiasz na ichniejszy czas :D My do roboty, a Ty idziesz spać :tongue4:
  25. Pewnie, ja też sobie zrobiłem - dość oryginalny myślę :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.