Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić :tongue4:
  2. Wiciu nie wiedziałem, że jesteś aż w tak sędziwym wieku ;) Wyglądasz młodziej niż Lukas pisze :tongue4:
  3. Ty Norbi to masz podjeście do kobiet :D :oklaski: :oklaski:
  4. A co tak strasznie jeździsz ????? :naughty: Chyba oniak przesadza :polew:
  5. Ja podobnie, ale niestety nie miałem się dzisiaj jak dostać, a komunikacji miejskiej, odkąd sprzedałem auto, mam dość :grin:
  6. Teraz tych komisów jest tyle co grzybów po deszczu także to chyba niezbyt trafiony pomysł.
  7. A ja to nie na poważnie to napisałem ??? Ja jestem za. Można by było w coś wejść. Moja jednoosobowa działalność ma ograniczony zakres usług i z chęcią bym się jeszcze czymś zajął :grin:
  8. Ciekawe rozwiązanie na folię do autka :grin:
  9. Zagaimy na spociku dzisiaj.[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 10:42 _________________________________________________ A nie lepiej zebrać się w klubie i otworzyć jakąś spółkę ? :polew:
  10. Ja będę szukał teraz nowego zajęcia - może masz coś na oku dla mgr inż po polibudzie ????? :grin: :grin:
  11. Angela, zobacz tutaj: http://www.a4klubphoto.prv.pl/main.php?g2_itemId=43&g2_navId=x7188e956 Uważam, ze tym razem nie jest źle, rzekłbym nawet, że jest całkiem nieźle :afro:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 01:29 _________________________________________________ Ja swoją wrzuciłem, linka masz wyżej :grin: Malik musiałby jeszcze spakować to i wrzucić do mnie na serwerek i tyle.
  12. Daje daje :grin: Poprzerabiałbym to zdecydowanie lepiej, ale niestety hornet mnie poganiał (przez co prawie strzeliłem pierwszego forumowego ) i dlatego trochę nie było jak :cool: Zmniejszone było na minimum, a z czasem migawki to już nie chciało mi się grzebać po funkcjach. Nikona nigdy w rękach nie miałem, także niezbyt mi to szło. Trzeba by było dziabnąć to jakimś programikiem, ale na to brak czasu.
  13. Dobra kurde, udało się: Tutaj jest zbiór fotek: www.a4klubphoto.prv.pl Można sobie wybrać, którą chcecie. A w razie potrzeby do ściągnięcia całej paczki: http://www.a4klubwawa.prv.pl/05.06.2007.rar Poza tym jak klikniecie na zdjęcie to po prawej stronie u góry można zwiększyć rozdzielczość.
  14. Wali z komóry w łazience - woda puszczona i udaje, że się pucuje :polew:
  15. Spoko spoko, tylko je ściągnę i obrobię (czyt. znikną numery rej. , bo na photoshopa to już za późno) i zaraz pójdzie paczka do ściągnięcia. Jakby co to podam linka do samej galerii - jak ktoś nie chce to sobie stamtąd ściągnie taką fotkę jaką będzie chciał :afro: Mam nadzieję, ze tym razem angela nie będzie zła za te fotki, bo i tak mało co dzisiaj nie oberwałem :bicz:
  16. Oniak, jednak się nie pomyliłem z tym Wiartelem :grin: http://mapa.szukacz.pl/ Trochę mi się pomieszała odległość do Mikołajek. Masz tylko 25 km, a mi się ubzdurało z inną miejscowością
  17. Zdjęcia to robiłem ja, z czego nie byłaś zadowolona dlatego tak wyszły - ciągle uciekałaś więc jak miałem zrobić :grin: Pomysł bardzo ciekawy, czekamy na realizację, nieprawdaż malik ?? :afro:
  18. Cześć Zdarza się i najlepszym - sorry za jakość, ale niestety moja komórka ma słaby aparat :grin: Nadmienię, iż nie miał stłuczki - po prostu zaniemógł biedaczek :cool:
  19. To przyszłych chętnych do kupna będzie już trzech (z tymże ja już zaliczyłem 3 spociki :grin:). Ja też jestem w trakcie poszukiwania, tylko mi już nie trzeba wybijać paru rzeczy z głowy :grin: Ale ten "przeciąg" jak to nazwałeś mógłbym poznać bliżej :grin: :grin:
  20. Hmmm, pewnie mnie za tą fotkę :bicz: Ale hornet też powinien oberwać :bicz: bo w photoshopie nie przerobił nic :grin:
  21. I tu się zgodzę :grin: P.S. Jak mikrofon ?? Działa jeszcze ??
  22. Oj tam, było bez statywu i na szybko :grin:
  23. Przecież działa. Ja klikam i jest w porządku.
  24. Jakbyście chcieli to wszystkie fotki można ściągnąć TUTAJ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.