Treść opublikowana przez silver multitronic
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
ECU naprawione i problem sierozwiazal. wiec miales racje Bart-s. dzieki za pomoc
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
ja chyba mam jeszcze gwarancje. zadzwonie jutro do firmy co regeneruja sterowniki hydrauliczne. zobaczymy co oni powiedza. ale mi sie wydaja ze to zawor bo stalo sie to podczas jazdy w miescie a on odpowiada za chlodzenie sprzegiel. co ty myslisz o tej teori
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
17137-P0753 17134-P0750 Byly te dwa. po resecie i ruszeniu powracaja
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
no narazie nie moge podac. jestem poza domem. zawor N88 padl. wywala blad zbyt duzej rezystancji i zastanawiam sie czy bedzie to sam zawor czy ECU skrzyni. masz jakis pomysl??
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
Witam. czy wie ktos moze czy sa dostepne zawory elektromagnetyczne do sterownika w skrzyni multitronik?
-
[B6 ALT] Cieknący olej i zawór wysokiego ciśnienia
witam koledzy. ja wymienialem ta uszczelke i poprostu sila go wyciagnolem a przy wkladniu trzeba uwazac na piersciaki uszczelniajace na nim i wciskac go ostroznie. jak ostatnio patrzylem to olej nie ciekl. mi tez kiedys klekotal podczas jazdy. musze wariator kiedys obejzec, mi sie wydaje ze jakies uszczelniacze tam puszczaja albo cos sie pezytyka i jest za wysokie cisnienie w tym miejscu ukladu i poprostu sie rozszczelnia cos.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
witam. pytanko do start2. dostales jakas gwarancje? ja robilem w ECU TESTING, koszt £300 czyli jakies 1500zl na tamten czas i dostalem gwarancje na 2 lata bez limitu kilometrow(taka sama jak fabryczna). ponad rok smiga i nie mam zadnych problemow. pozdro
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)spoko mistrzu [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:23_________________________________________________siema. zrobilem tak jak mówiłeś i cewki wszystkie taksamo cieple, system paliwowy OK. ale tez przestali szarpać. chyba jest wszystko dobrze. zobaczymy moze samo przeszlo. jeszcze raz dzieki.
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)spoko[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:16_________________________________________________
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)tylko na jalowym[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:08_________________________________________________sprawdze dopiero wieczorem albo jutro bo moja kobieta auto mi zabrala
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)tak robilem. jeszcze raz zrobie wieczorem
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)no jako takich bledow nie ma ale na jalowym poszarpuje silnikiem tak jakby silnik przerywal
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)witam ponownie kolego. bylem trochę nie obecny z powodu mojego lapka bo mu klawisze padly i nie moglem pisac. spojrzyj na te logi jak mozesz http://vaglog.rtnet.pl/plachtakamil.kp_47341.html powiedz czy na sondzie lambda 5V nie powinno byc okolo 1V?
-
[B6 ALT] Dolot i odpowietrzenie silnika
u mnie to jest tylko zaslepiona rura i nic nie odpowietrza. a jak jest w manualu?
-
[B6 ALT] Nastawnik fazy rozrządu
z tego co ja sie dowiedzialem to ten zawor odpowiada za cisnienie oleju w rozrzadzie. nazwa polska w ETOS to "zawor wysokiego cisnienia" a po ang. "oil pressure relief valve" i wydaje mi sie ze to on odpowiada za zmiane faz rozrzadu. ostatnio zmienialem tam uszczelke i u mnie chyba jest niesprany w nim zaworek ktory odpowiada za utrzymanie oleju w rozrzadzie po zgaszeniu silnika. [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 03:14_________________________________________________zerknij sobie na to http://postimage.org/image/bz4dq0ec/
-
[B6 ALT] Pytanie o rurke w silniku ALT
sprawdz czy ezektor nie jest pekniety i czy z czwornika oleju nie zaciaga
-
[B6 ALT] Dolot i odpowietrzenie silnika
witam. czy moze ktos wie do czego sluzy ta rura? czytalem o modyfikacjach odpowietrzenia silnika ktore zmniejszaja spalanie oleju w sinikach ALT i patrzac na trn schemacik zaczolem sie zastanawiac do czego ona sluzy.[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 01:36_________________________________________________http://postimage.org/image/bfqgxk04/
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)spoko, za kilka dni wszystko wrzuce. pewnie kolo wekendu. szacunek za wiedze i chec dzielenia sie nia. pozdro
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)aha. jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)tak 6 biegow. a takie cos jak sprawdzanie stanu bierzni i lancucha? jest to mozliwe za pomoca vaga?
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)ogulnie na jakich grupach co moge odczytac. bo jak narazie to wiem jak robic adaptacje sprzegiel.
-
[B6 ALT] Nastawnik fazy rozrządu
a silnik rowno pracuje? z tylu glowicy masz zawur wysokiego cisnienia oleju. mialem podobnie i silnik klekotal jak wyrabany diesel. ale samo mu przeszlo. mam nadzieje ze cos pomoze.
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)grupa 32 http://vaglog.rtnet.pl/plachtakamil.kp_46164.html i jeszcze jak mozesz spojrzec na to.to jest test podgrzewania sond lambda grupa 41 http://vaglog.rtnet.pl/plachtakamil.kp_46166.html w readines wszystko na 0000 0000 :> wielkie dzieki mistrzu. :th:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 20:26_________________________________________________a masz moze jakies instrukcje na vaga do auto-trans?
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)a powiedz mi co zle robie przy tescie kata, silnik-nastawy podstawowe-grupa 46- klikam ON - hamulec + gaz na kanale 3 wartosci zaczynaja sie zmieniac - jest TEST ON- i po chwili jest TEST OFF -a na kanale 3 zostaje 0.01 i po chwili powraca na 0.30. zaraz wrzuce loga z grupy 32
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc w diagnozie i wykonaniu logów
silver multitronic odpowiedział(a) na silver multitronic temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)dobra. mam nowa przeplywke. Grupy: 001,002,031 - http://vaglog.rtnet.pl/plachtakamil.kp_46148.html co o tym myslisz?