Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodzio.c

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bodzio.c opublikował(a) temat w 1.6
    Czy któryś z szanownych kolegów wymieniał w swoim bolidzie sondę lambdę tą regulacyjną ( umieszczoną przed katem) i może z czystym sumieniem ja polecić? Bo oryginał trochę drogi...
  2. bodzio.c odpowiedział(a) na pete7 temat w 1.6
    Te silniki maja problem z pierścieniami a zabawa ze zmianą gęstości oleju raczej nic nie da. Ja przed remontem lałem nawet syntetyk 10W60 i też go ubywało.
  3. To nic nie da. Przerabiałem temat płukanek, ceramizerów, rewitalizerów... Ten silnik ma wadliwe pierścienie a w przypadku gdy poprzedni właściciele wymieniali olej w trybie "long life" to zostaje tylko remont.
  4. Problem został rozwiązany. Uszkodzony był dziurawy łącznik kolektora ssącego.
  5. Witam Panowie. Objawy jak w tytule i na filmie. Wymieniłem świece, przewody zapłonowe i cewkę. Nic to nie pomogło. Może ktoś z forum ma jakiś pomysł... video-1600191400.mp4
  6. bodzio.c odpowiedział(a) na piotrulo temat w 1.6
    Na razie to wróżenie z fusów. Podepnij pod komputer jak dobrze radzi "patryq663", dokładnie sprawdź ten ubytek płynu bo po wymianie rozrządu może silnik się odpowietrza albo coś jest źle skręcone i jest wyciek. No i oczywiście sprawdź czy z wydechu na gorącym silniku nie masz białego dymka.
  7. bodzio.c odpowiedział(a) na nexetix temat w 1.6
    Ja leję Motula 5W40. Silnik po wymianie pierścieni i panewek.
  8. Ja bym obstawiał cewkę. O ile się nie mylę to w tym silniku jest dwuiskrowa. Jeżeli brak zapłonu na 1 i 4 cylindrze to bym podmienił cewkę na próbę.
  9. "Wymienił cylindry i kable." -??? Wymienił cylindry? Nie kumam. Chyba że chodzi o świece i kable. Mój też szarpał ale po wymianie cewki dwuiskrowej przestał. Ile ci bierze tego oleju? Mój brał ze 2 l /1000 km i nie szarpał. Wymieniłem pierścienie tłokowe + remont głowicy i oleju nie bierze.
  10. Spróbuj odłączyć instalacje gazową i pojeździć trochę na PB. Jest duże prawdopodobieństwo że to ona jest problemem. Zakręć zawór na zbiorniku gazu, pojeździj trochę tylko na PB i sprawdź czy problem dalej występuje.
  11. bodzio.c odpowiedział(a) na Zibi201 temat w 1.6
    Witam. Węże z płynem chłodzącym demontowałem, przepustnica u mnie nie wymagała kalibracji.
  12. Najprawdopodobniej to cewka, jest dwuiskrowa.
  13. bodzio.c odpowiedział(a) na ZerOFXP temat w 1.6
    Tam jest tylko 1 cewka dwuiskrowa.
  14. bodzio.c odpowiedział(a) na ZerOFXP temat w 1.6
    Ja miałem podobne objawy jak mi cewka padła. Zaczęło się od szarpania przy dodawaniu gazu a skończyło na jeździe na trzech garach....
  15. Może i napisałem głupio, ale autor tematu nic nie napisał dlaczego zdemontowano głowicę, wyszedłem z założenia że silnik brał olej a mechanik uszczelniał silnik i sprawdził ( chyba wzrokowo) z góry pierścienie na tłokach. Ja osobiście nie znam tej nowatorskiej metody kontroli pierścieni szczególnie tych zgarniających od góry silnika..... Autor wydał trochę grosza a dołożył by trochę i by były nowe pierścienie i spokój na parę lat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.