Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tki jeden badzo profesjonalny grafik z Warszawy mi robil kurde jaki marketing różowi uruchamiają by ludzie na spoty wpadali.... :polew: :polew: A kiedy billboardy ? [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 21:43_________________________________________________ B6? cały kluczyk od nowa? Cały kluczyk. Dostałem w momencie kupna tylko jeden kluczyk. Chce zrobić drugi taki scyzoryk. Wiadomo ze razem z imobil.
  2. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Potrzebuje dorobić scyzoryk do A4. Gdzie można taka rzeźbę zrobić w Łodzi i jakie to mniej więcej koszt?
  3. Może ktoś mnie naprowadzi gdzie może leżeć problem. Otóż nie działa mi tylnia wycieraczka w avancie. W ogóle nie reaguje na wciskanie manetki. Co ciekawe. Przy próbie spryskania szyby słychać tylko pompkę od wody, ale brak jest jakiekolwiek efektu na tylniej szybie. Czeka mnie wymiana całej wycieraczki??
  4. Totalny golas. Z bajerów ma to że jest czarny... i ma parktronica ;]
  5. Błąd przyjacielu z miasta oddalonego ode mnie 2km Kupiłem wczoraj A4 i już zdarzyłem ją popsuć ;]
  6. Wczoraj przy próbie otwarcia maski w jakiś niewyjaśniony sposób urwałem "klamkę" od otwierania maski (ta wew, pod kierownica). Mam już dość mocno naprężoną linkę i się bardzo ciężko otwiera. Jest jakis sposób na awaryjne otwarcie maski?
  7. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.swistak.pl/a24311107,Wodor-w-Twoim-Silniku-Oszczedzaj-Paliwo-do-50-.html#zdjecia ;]
  8. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdaje się że widziałem kogoś pod komendą na Kościuszki około 9:30. Srebrne audi z wlepką. Bodajże na 'lexusowatych' światłach ;]
  9. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szkoda że nie funkcji szukania frazy w temacie... Co to za piosenka w filmie z pierwszego posta? Wkręciła mi się w głowę jak otwieracz wina przy lobotomii. :gwizdanie:
  10. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chciałbym się przywitać i zapowiedzieć że jak tylko uda mi się przed nowym rokiem kupić OOOO to będę częstym gościem zlotów. Niestety przy moim starym aucie liczba "zlotowiczów" w Łodzi wynosiła słownie sztuk dwie
  11. Witam, nie będę ściemniał jakie mam Audi bo żadnego nie mam :gwizdanie: Zarejestrowałem się z ciekawości. Znajomy ma zadbane A4 i wydawało mi się że tu go znajde ;] Sam jeżdżę Toyota Avensis. Pozdrawiam wszystkim OOOO.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.