Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Jak na zimówki to nie wyglądają źle te 17-stki
  2. carrera369 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Całkiem niezłe - szczególnie jak na zimówki Jaki masz rozmiar opon ?
  3. Nie wiem jak na żywo wyglądają te fotele, ale na zdjęciach kiepsko wyglądają w połączeniu z tym pięknym czerwonym lakierem. Szyby oczywiście wyglądają paskudnie.
  4. Chodziło mi o 3GT
  5. Nie tylko Ty - mi też z zewnątrz nie specjalnie się podoba - podobnie jak X6, 4GT, A7 i Panamera Jednak, jak napisałem, w białym kolorze wygląda lepiej niż w najbardziej popularnym - czarnym.
  6. W białym kolorze i bez czarnych szyb z tyłu nawet nieźle wygląda to 5GT, chociaż zdecydowanie bardziej podoba mi się 5 F11. Co innego środek - bardzo ładny w obu przypadkach. Faktycznie jest więcej miejsca niż w A6 C6 ? Jaki masz silnik ?
  7. Zrób proszę przy okazji zdjęcia jak samochód jest maksymalnie opuszczony i podniesiony.
  8. Kwestia gustu, ale moim zdaniem Rotory idealnie pasują do czarnego C7 sedan.Ojcu szybko się znudziło to A6 - za małe w porównaniu do Q7 ? PS. szkoda, że ma czarne szyby To A6 obok wygląda lepiej.
  9. 195/65/15 -> 205/55/16 -> 235/45/17 - dostrzegasz różnicę? Widzisz tam gdzieś te swoje 225/45/17?! http://rozmiar-opon.bmw-tech.pl/kalkulator-zamiennikow/195/65/15/Widzisz tam gdzieś 235/45 R17 a tym bardziej 215/50 R17 ? Już pisałem, że tysiące ludzi jeździ na 225/45 R17 i nie patrzy na wlepkę. Każdy jeździ na czym chce, ale nie wmawiajcie forumowiczom, że jedynym dobrym zamiennikiem jest nietypowy rozmiar 215/50 R17. Bez odbioru
  10. bananowiec - tarcze, klocki. płyny, wahacze to przecież normalne wymiany eksploatacyjne. Nowych felg, pięciu, a tym bardziej lamp ledowych nie musisz kupować - nie można tego liczyć jako napraw.
  11. 225/45 R17 nie obniża samochodu tylko 235/45 R17 podwyższa w stosunku do standardowych kół 195/65 R15 - o całe 9mm, dostrzegasz tę różnicę ?
  12. Z ciebie Jakie minimum 240 w B8 skoro są też na kołach 205/60 R16 ?Jak rekomenduje 235/45 R17 do B7 skoro standardowo montuje 205/55 R16 ? W słabszych wersjach silnikowych nawet 195/65 R15. Skoro potrafisz w 1.5 roku zużyć w B7 opony 205/55 R16 to albo bardzo dużo jeździsz albo zacznij kupować dobre opony i popracuj nad sposobem jazdy
  13. Kolor to oczywiście kwestia gustu, ale moim zdaniem bardzo dobrze pasuje do tego nadwozia Czarny grill, relingi itd. dobrze z nim współgrają. Tak samo z felgami - praktycznie każdy kolor będzie tu OK: srebrny, szary, grafitowy, czarny czy złoty. Nawet jakiś zielony w stylu Kawasaki
  14. Ja na takowych jeżdżę i sporo innych na tym forum. Każde dobre ale byleczego się do auta nie zakłada, trzeba zachować pewne proporcje i parametry o których zapewne nie wiesz i wypisujesz totalne bzdury. Bo naczytają się głupot od takich jak ty a potem pretenscie że im fotopstryczek jebną fotę a niby jechali zgodnie ze wskazaniem licznika.Weź już nic nie pisz i się nie ośmieszaj. A jak już to poprzyj to jakimiś argumentami itd.
  15. To, że w co drugim poście sugerujecie opony 215/50 R17 (nie znam nikogo kto na takich jeździ) nie znaczy, że 225/45 R17 czy 205/50 R17 nie są dobre - zrozumcie to w końcu Tysiące ludzi na takich jeździ i nie interesuje ich co jest na wlepce ani co sądź o tym firma ubezpieczeniowa (zawsze można wpisać taki rozmiar do polisy).
  16. Samochód kupiłeś w PL czy sprowadziłeś ? Nie rozumiem fenomenu felg Vossen - nie podobają mi się, ale tutaj całkiem nieźle pasowały czarne do szarego nadwozia kombi Te felgi były wcześniej czerwone i jeździły w czarnym B7 Avant ? EDIT: chyba jednak jeździły w czarnym A5
  17. Niczego nie wymyśliłem - idealny zamiennik polecany przez wielu użytkowników.
  18. Jeżeli obawiasz się zamulenia to pomyśl o rozmiarze 205/50 R17.
  19. Masz najlepszy kolor dla B6 Avant - po co zmieniać
  20. Oni czyli ten Syryjczyk (chrześcijan) z Poznania ? Coś głośno mówił ?Jest wolność słowa, ale jak nie masz o czymś pojęcia to po co się wypowiadać ?
  21. Jakim trzeba byc prostakiem, żeby takie cos napisać? Ja bym kazał cię zamknąć do pierdla, tak zapobiegawczo. Może kogoś to uratuje, nigdy nie wiadomo.Niestety głupota nie jest karana i nie można zamykać z tego powodu.
  22. Po co robisz z siebie idiotę takimi wypowiedziami ?
  23. carrera369 odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    Zrób przy okazji dobry opis samochodu bo kiepsko się czyta to ogłoszenie z Allegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.