Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Ładny kolor tego Q3 w garażu Też TFSI czy TDi ?
  2. Możesz zrobić chociaż jedno zdjęcie z profilu na którym będzie widać dobrze koła ?
  3. Fanem dużego naciągu nie jestem, ale na 10j właśnie najlepiej wygląda 255 - nie ma sensu zakładać baloniastych walców 275
  4. Banan - dokładnie tak jak piszesz. Nie każdy samochód ze Szwajcarii musi być po dużym dzwonie. Opłaca się przywozić także niesprawne mechanicznie samochody - naprawa w PL jest znacznie tańsza niż w CH.
  5. Już schudłeś ?
  6. Znalazłeś jakiś ciekawszy samochód czy chcesz się pozbyć miny ?
  7. carrera369 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Jaki rozmiar miały wcześniej tarcze ?
  8. Skąd ukradli samochód ? Ulica, garaż, parking za bramą ?
  9. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pracujesz w mandersloot ? Jak Ci się podoba ?
  10. Jaki masz rozmiar felg i opon ? Spalanie z FISa czy liczyłeś przy tankowaniu ?
  11. carrera369 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hohe 245/40 lub 225/45
  12. Bardzo ładny kolor Nie spaskudź samochodu ciemnymi szybami. Gdzie planujesz serwisować Audi w Szczecinie ?
  13. Z ciekawości zapytam: udało się w końcu kupić jakiś samochód ? Ty szukałeś, żona, brat, kuzyn, kolega i jeszcze tata
  14. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zależy skąd dokładnie startujesz ciężarówką - szukaj najbliższego parkingu strzeżonego.
  15. Bardzo kiepsko samochód wygląda na tych kołach - szczególnie z powodu za niskich opon.
  16. Pisał, ale w innym temacie - makaba mógł go nie czytać
  17. Przywieź tę Mazdę do Polski - na pewno ktoś ją uratuje, a Tobie się zwróci koszt geometrii
  18. Bardzo ładny kolor Jaki przebieg ma samochód ? Szyby są fabrycznie przyciemnione czy to folia ?
  19. Pewnie łańcuch się zerwał w jego egzemplarzu.
  20. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Opony masz 235/35 ? Nie jest chyba tak źle z Iveco jak mówią
  21. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaką masz opinię o Iveco ? PS. w Audi felgi to 18" czy 19" ?
  22. Tak właśnie myślę Skoro, jak sam piszesz, co chwilę coś kupuje to raczej nie ma olbrzymich sum na koncie walutowym Ale to nie o tym temat
  23. Handlarz kupił jakieś tańsze Euro ?
  24. Sam sprowadziłeś czy kupiłeś od handlarza ?
  25. Samochód z polskiego salonu ? Gdzie w końcu kupiłeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.