Treść opublikowana przez carrera369
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
My akurat nie mamy
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Musisz zejść z ceny dla forumowiczów bo jest prawdopodobieństwo, że nie leją Motula
-
Czerwony avant 1.8T
Szukałeś czerwonego samochodu po Vento czy taki się trafił ?
-
Dobre czerwone wino
W karton jeszcze coś masz czy stoją puste ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
W garażu jednostanowiskowym, nie ważne czy ma 20 czy 16 mkw. stawianie jakiegokolwiek regału z boku (równolegle do samochodu) jest przecież nielogiczne Jedyne miejsce na to jest z przodu - na przeciwko wjazdu.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
20mkw. to nie 16 czy nawet 15.5 jakie czasami proponują Żeby nie "walić" drzwiami to trzeba parkować 1 samochód w 2-stanowiskowym garażu.
-
CZERWONY T5.2
Nie ma nad czym się zastanawiać - zakładaj 20" Masz już sprężyny obniżające - będzie dobrze
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
Jak nie jak tak "W mojej E91 też na tyle są 255/35/18 przód 225/40/18"
-
Samochód dla mamy - dojazdy do pracy
1.9SDi to padaka ? W dynamice na pewno, ale jeżeli chodzi o spalanie i awaryjność to zdecydowanie nie.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie rozumiem po co w ogóle balkon, a czasami nawet dwa w jednorodzinnym domu wolnostojącym ? Dla mnie całkowicie bez sensu takie rozwiązanie - dodatkowo kosztowne jak pisze Piasek80. Po to jest ogród + taras na parterze. Co do domu wyglądającego jak stodoła - kwestia gustu. Dla mnie takie są najładniesze - ponadczasowe.
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
e91 ? Na 18" ? Pokaż zdjęcia
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Fabrycznie montowali takie rozmiary opon w e90 jak samochód wyjeżdżał na 18" ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie ma większego znaczenia czy samochód który będzie stał w garażu jest wart 13.000zł, 50.000zł czy 200.000zł. Chodzi o komfort mieszkańców. Wjeżdżasz do garażu i wchodzisz do domu - nie musisz w czasie ulewy biec z wiaty do drzwi itp. Zimą nie trzeba skrobać szyb i w środku jest ciepło. Przed kradzieżą drogiego samochodu garaż nie uchroni, ale przed kradzieżą lusterek, halogenów itd. już tak - w porównaniu do wiaty. Dodatkowo w garażu można trzymać zimowe koła, sprzęt sportowy, narzędzia ogrodnicze. Niby można zbudować jakąś szopkę czy domek narzędziowy, ale to też kosztuje i przeważnie kiepsko wygląda, a często nie ma na to zbyt dużo miejsca. Reasumując: nie wyobrażam sobie domu bez garażu i dwóch łazienek (jedna musi mieć okno)
-
B8 TrOOOOp
marek750 - dzięki za link Kolor został zmieniony, ale jednak nie jest to folia
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Jakie masz szerokości tych felg, że na tył zakładasz rozmiar 255 ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Łazienki bez okien w wolnostojącym domu to nieporozumienie.
-
B8 TrOOOOp
To jest oryginalny lakier czy folia ? Jeżeli oryginalny to jak się nazywa - jaki ma kod ?
-
BMW 1M ładny remont i na sprzedaż
Raczej po kradzieży różnych części niż po akcie wandalizmu.
-
Corvette C5- Stano
Lepiej wygląda bez.
-
[RS4 B7] by y0p5
W jakim sensie ?
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Myślę, że bardzo dobrą propozycję dostałeś od dilera - w Trójmieście ?
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
O to samo chciałem zapytać:co Cie skłoniło do przesiadki z A6 C7 na A4 B9 ? Jaki miałeś silnik w A6 ?
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Post #12
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Jasne
- Truckerzy