Treść opublikowana przez blockout
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
a gdzie jest pompa paliwowa od webasta w 1,9tdi
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
a jak na wasze oko wygląda reszta w moim webaście ? czy coś jeszcze do wymiany bedzie oprócz tego rozpylacza z rurką ?
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
a można go dostać osobno ? [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:26_________________________________________________czyli zatkał się syfem z ropy ? a jest po drodze ze zbiornika do webasta jakiś filtr ?
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
myślisz że przez nią nie odpalało ? bo z wydechu normalnie dmuchało powietrze, tylko jest jeszcze jeden problem, jak sie przyjrzysz zdjęciom to zobaczysz że ten wirujący rozpylacz jest zupełnie suchy a silnik dmuchawy i i wszystko wkoło niego mokre z ropy i jak strzykawką rope podałem do tego parownika czy co to jest to z końcówki nie leciało tylko spod takiej białej zatyczki, na zdjeciu widać rope i babelki przy tym białym http://screenshooter.net/7772204/dysza,parownik
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
piec wyciągnięty i rozebrany w końcu, zaraz będą fotki i licze na pomoc z waszej strony w znalezieniu usterki [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:51_________________________________________________fotki są duże ale mam nadzieję że bedzie widać ok <a href="http://screenshooter.net/7772204/DSC_0245"><img alt="ScreenShooter" src="http://screenshooter.net/7772204/DSC_0245/thumb/200/200" /></a>[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 18:59_________________________________________________http://screenshooter.net/7772204/DSC_0244[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:04_________________________________________________http://screenshooter.net/7772204/DSC_0249
-
[B6 AVF] Wymiana płynu chłodzącego
witam, odświeże temat , a czy w silniku AVF trzeba jakoś specjalnie odpowietrzać układ po wymianie ?
-
Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz
a skąd brałeś częsci? nowe czy używane ? w piątek wyciągne piec i wrzucę fotki co tam się dzieje w środku
-
Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz
mam tylko 01406 brak płomienia
-
Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz
próbowałem też 171 i też nie odpalił, ale po mierzeniu dawki wyszło że przez te 250s podało ok 38ml a powinno 34ml więc raczej zwiększyć muszę ale zwiększenie na 195 nic nie dało i dalej nie odpala, a co może być przyczyną że pompka za dużo podaje
-
Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz
dzisiaj zmierzyłem dawkę paliwa i wyszło ok 38ml, mierzyłem przez 250s ustawione w kanale 77, i zmieniłem dawke ze 176 na 195 i niestety dalej nie odpala webasto, w piątek wyciąganie pieca, a co może być przyczyną że pompka za dużo podaje ?chyba z czasem powinna podawać coraz mniej bo się zużywa, czy może się myle ?
-
[ALL B7] Ogrzewanie postojowe
to dlaczego niektórzy piszą wyżej że mają fabryczne i że jest to ardic? i że wtedy problemy z częściami i serwisem ?
-
[ALL B7] Ogrzewanie postojowe
a macie może zdjęcia poszczególnych ogrzewań w a4 ? bo niemoge nić znależć, czym one się różnią
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
w przyszłym tygodniu wyciągam w końcu piec i może ktoś wie jakiej średnicy potrzebny łącznik żeby połączyć przewody wodne po wyjęciu pieca żeby można było normalnie użytkować auto jeżeli będę musiał czekać na ewentualne części?
-
[B5 AJM] Brak kontrolki ładowania
sprawdz najpierw czy dochodzi ci prąd do kostki wpinanej w alternator po przekreceniu kluczyka
-
elektryczna szyba
mam ten sam problem, może ktoś zna przyczynę i pomoże ???
-
[ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
a jest gdzieś pod maską "+" po stacyjce gdzie nie trzeba przekażnika? przypadkiem we wtyczce od wycieraczek niema "+" po stacyjce ?
-
[ALL B6] Instalacja pod światła do jazdy dziennej (DRL)
podłącze się do tematu , gdzie znajdę plus po stacyjce pod maską? może we wtyczce od wycieraczek? i który kabelek od pozycyjnych przy wtyczce przy lampach ?
-
[B6 AVF] Przednie wycieraczki II bieg
witam, mam pytanie,czy we wtyczce do przednich wycieraczek na którymś kablu jest prąd cały czas, czy po przękręceniu stacyjki czy dopiero jak włączany wycieraczki ?
-
[ALL B6/B7] Tryb skandynawski-problem z zkodowaniem
to już wszystko rozumiem, czyli mam wsz. ok, wielkie dzięki za odp.
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę LOG'ów
a w AVF pierwsze trzy korekcje odnoszą się do 4 wtrysku tak jak w innych silnikach czy to są dokładne korekcje? i kiedy wtrysk leje? jak korekcja na plus czy na minus ?[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________dzisiaj zrobiłem logi grup 13 i 23 , w jednym linku jest log z przed miesiąca i dzisiejszy, co może być powodem takiej zmiany po tak krótkim czasie ??? Grupy: 023,023 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_53652.html Grupy: 013,013 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_53653.html
-
[ALL B6/B7] Tryb skandynawski-problem z zkodowaniem
niemoge dojść do ładu z tym kodowaniem ,mam avanta z 2004 z bixenonem i włącznik z auto, lusterko fotochrom i funkcja CLH i MCE 8E0 907 279 F i mam kodowanie 01011 czyli z tego co piszecie wyżej sedan z czujnikiem światła halogen z dlr a moje auto to avant z czujnikiem światła z bixenonem i niemogę przekodować pierwszej pozycji, czwartą mogę tylko 0 albo 1 ale za to udało mi się włączyć tryb skandynawski czyżby w B6 było inne kodowanie na pierwszej i czwartej pozycji ???
-
Roznice miedzy wersja skandynawska a europejska w A4
odgrzeje kotleta bo nigdzie nic nie znalazlem, istnieje taka możliwość żeby włączyć ten tryb ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam, macie jakieś pewne źródło skąd można nabyć MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 ? albo MOTUL SPECIFIC VW 507.00
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę LOG'ów
zalecacie jego wymiane? od której strony on jest i co może być powodem że wyraźnie odstaje od reszty?
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę LOG'ów
a od czego ta dawka może skakać, w którym to logu widać ?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:22_________________________________________________znajdzie się ktoś jeszcze kto zechce przeanalizować moje logi a co z tym dziwnym zachowaniem EGR na wolnych ? i od czego może skakać dawka paliwa ?