Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rsiak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam seryjne to u siebie. Wlacza sie jak na dworze jest ponizej 5C. Cieplym powietrzem nawet w duze mrozy zaczyna mi dmuchac po 1-2 km. Moim zdaniem warto to miec, ale nawet nie tyle dla ochrony silnika lecz by wnetrze auta sie szybko nagrzalo.
  2. A co byście wzieli HTC wildfire czy SE x10 mini pro? Wielkość wyświetlacza nie ma dla mnie znaczenia, natomiast zalezy mi na plynnosci, latwosci uzytkowania etc
  3. Szukam laptopa do 1500zł (nowy) czy możecie coś polecić?Komp ma służyć do oglądania filmow, siedzenia w necie i fajnie jakby ogarniał gry (chociaż nie spodziewam sie cudów za te pieniądze). W oko wpadły mi takie zestawy: 1.) http://allegro.pl/acer-tm5742zg-p6100-4gb-320gb-gt540m-hdmi-hd-led-i1809100646.html 2.) http://allegro.pl/hp-pavilion-g6-1005sw-hd4250-320gb-win7-ursynow-i1805829345.html 3.) http://allegro.pl/acer-5742g-i3-370m-3gb-320gb-hd5470-windows-7-i1806514849.html 4.) http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-compaq-presario-cq56-115sw-w7hp.bhtml 5.) http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-k52f-ex749.bhtml 6.) http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-1215p-red042m-w7p-czerwony.bhtml 7.) http://allegro.pl/laptop-asus-x53u-dual-core-c-50-3gb-320gb-15-6cal-i1814852393.html 8.) http://allegro.pl/hit-cenowy-mocny-z-intel-core-2-duo-tm-5735-torba-i1810109999.html Może jakaś inna propozycja?
  4. Kolego moze problem jest z sama kostka? Zdejmij ja z czujnika, przeczysc i włóż ponownie.
  5. A masz pelnego fisa czy 1/2? U mnie da sie to zrobić bez VAGa.
  6. rsiak odpowiedział(a) na rutek7 temat w 1.9TDI
    Ja robiłem u gościa w Pruszkowie i jestem zadowolony (chociaż na razie zrobiłem dopiero ok 1. tys km)
  7. Bo turbo robi sie w sprawdzonym zakładzie. Ja zanim zrobiłem swoją sporo pytałem ludzi, gdzie polecaja a gdzie nie i wybrałem firmę, u której z 5 moich znajomych robiło i wszyscy sa zadowoleni (w tym i ja). A wracając do tematu...moje turbo tez nie wykazywało specjalnie objawów, oleju ubywało ok. 100ml na 1000km, nie dymil, mial moc i nagle się poddało.
  8. O kurcze dobrze ze zapytalem kojarzysz moze w ktorym miejscu on jest? Przy czujniku czy z drugiej strony wtyczki?
  9. Czy moduł DRL jest zgodny z ustawą o ruchu drogowym? Widzę coraz częściej samochody z tym bajerem i sie zastanawiam czy policjant moglby sie przyczepic :gwizdanie:
  10. Panowie w jaki sposob wyciagnac wtyczke, ktora jest polaczona z czujnikiem temp? Troche z tym dzisiaj walczylem, ale nie chce wyjsc:/ (myślałem o uzyciu kombinerek, ale balem sie, ze uszkodze). Raczej cos dzieje sie wlasnie z ta kostka, bo jak poruszałem to od razu na 49 kanale climatronica pokazuje prawidłową temp
  11. a duzo ubyło oleju?
  12. Nastepnym razem jak to sie stanie zatrzymaj auto i odpal ponownie, zobacz czy bedzie ten sam problem. Dziwne, ze zapala Ci sie check engine.
  13. Musze wpasc do Ciebie i oblukac Duzo lepiej teraz chodzi?
  14. Jak sa luzy na wirniku to oznacza, ze musisz brac pod uwagę wymane turbo.
  15. Jak pali 1l na 10 000km to nie ma jeszcze tragedii, ale czesciej zagladaj pod maske.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.