Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. a co Ci sie tam rozwalilo? uzywka na allegro
  2. 1-1.3k to juz prawie nowke sztuke mozna trafic. 1k dalem prawie na miejscu sie trafil na olx widzialem chyba weiteca gwint tez troche sporo krzyczal koles ale moge polecic ten zawias spoko jest
  3. narazie z okazji nic nie ma do wyrwania... ten h&r od handlarza mirka... jak sprawdzic, jesli chcesz wcisnac tloczysko musi isc bardzo ciezko i tak samo musi sie wyciagac wtedy jest sprawny. Za tego h&r tez przesadzil z cena...
  4. sprzedalem kiedys gwint vogtlanda, koles zadowolony nic nie dzwonil nie skarzyl sie. Ale ten za ok 1k na olx to przesadzona cena jakbys go atakowal...
  5. to widze nie jestem sam, temat bardzo wkurzajacy ale co poradzic drugi raz nie bede darl jej bo masakra ile roboty Pawel, tez miales wrazenie ze dopiero jak sie wyjdzie z auta i ono ostyga to zachodza ?
  6. 2.5-3k za zadbane. Mam na mysli skore/pol skore. Szmata cos kolo 1.5k
  7. Gadalem juz z kolesiem co ma myjnie parowa. Ogarniee sprawe ale dopiero przy dodatnich temperaturach...
  8. ja musze ogarnac caly uklad bo mi zostal syf po wymianie nagrzewnicy i szyby zachodza teraz...
  9. Panowie, gdzie w lublinie albo okolicy odgrzybia mi caly uklad klimatyzacji? chodzi mi o metode cisnieniowa jak na filmiku:
  10. Siema. Z rok temu wymienilem nagrzewnice w swojej b5, troche skopalismy sprawe bo nie oczyscilismy dobrze starej puszki po nagrzewnicy i wsadzilismy nowa. Zima jak uzywam wyzszych temp to szyby masakrycznie zachodza bialo-niebieskim mlekiem, wymyje szyby max tydzien i znowu tluste okrotnie... Dodam ze co jakis czas jak wylacze nawiew pozniej wlacze to taki dziwny zapach przez chwile jest... plynu nie ubywa nie zagladam do niego od czasu wymiany i trzyma ladnie stan. Macie jakis pomysl jak to ugryzc bo denerwuje mnie masakrycznie ze caly czas szyby jak zaparowane... Moze ozonowanie cos pomoze jak myslicie? bo troche nie bardzo mi sie widzi drzec nagrzewnice jeszcze raz
  11. nie wiem czy na tym forum jest, chlopaki Faziego polecaja
  12. chyba nie... moze szukaj licznika z igla fisem i zakoduj pod swoj pin, ja tak zrobilem. Albo wysylka do aceef. Albo jest forumowy koleszka co dobrze ogarnia liczniki.
  13. pare lini na fisie zginelo ze jeszcze galki nie zmieniles PS. wydajny zapach 2 lata i dalej pachni
  14. Szkoda ze nie z TT scieta od dolu... ale u mnie scieta nie zdala egzaminu dziwnie sie kieruje taka...
  15. Testowal ktos te nowe osram nb laser lub Ring Automotive +120% Xenon Ultima?
  16. panie to jest dizel, olej gesty i co sie dziwic ze trzeba pokrecic...
  17. Jakies opinie na temat cc water gold? Ktos uzywal?
  18. Zalezy chyba od zawieszenia, w bv bylo byc moze.
  19. wlasnie bylem u magika co ma to w malym palcu.
  20. sprawa w miare ogarnieta. Koncowki drazkow do wymiany bo maja luz na tej szajsowatej gumie, luz zniwelowany na ile sie dalo i daje rade jezdzic po sliskim. Odkladam kase na drazki i koncowki bez gumy, sztywne jak w b6/b7 lece odrazu w LMO zeby zapomniec o temacie i wtedy ustawiamy zbieznosc na nowo...
  21. Jakies opinie o pianie adbl? Najlepiej porownanie z app
  22. Darek, poniatowa w lubelskim
  23. Chyba widzianny wczoraj na jana pawla w lbn? Granatowy avant brudny jak na ramkaach b5 batt alion

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.