Treść opublikowana przez pablo15005
-
Niestabilne auto
ucieka 5mm tzn masz jedno kolo bardziej do srodka wklesniete lub wysuniete? czy?
-
Niestabilne auto
lipa miota nim jak szatan...
-
Niestabilne auto
- Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ktos moze smiga na gwincie vogtland? jakies opinie ?- W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
Mowie o b5...- W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
Jakim laczeniu? Trzeba targac deche tak czy tak?- Zawieszenie puka z przodu
To nie przegub tylko maglownica Ci padla..plyn wycieka jak... wymiana konieczna. To objaw stukania- W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
a jak mi szyby zachodza czyms tlustym no i jakbym czul plyn z nawiewu to nagrzewnica? jak zostawie auto to szyba przednia najbardziej zachodzi ... i bulgotanie w podszybiu...- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o ktore Ci chodzi? bo mam dwa komplety, s-liny i monoblocki- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdzie w lublinie na geometrie co by sie pobawili z ustawienie belki tyl itd?- Niestabilne auto
- Myszkowanie auta
U mnie tez git. Zawias ms ale wczesniejszy zmienilem a nie byl wybity.. wiec bezpotrzebnie zmieniane ale szukaj igly w stogu siana...- Myszkowanie auta
Chyba przod ciezko powiedziec. Plynie przod i zludzenie idzie na tyl...wydaje mi sie jakby chodzic przod mial jakis luz- Myszkowanie auta
A jak mam zmienione i to jeszcze z poliuretanu to na co stawiasz?- Myszkowanie auta
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332615-a4-b5-zbieznosc-tyl/ kolego sprawdz te odleglosci co sa na tym zdjeciu, czy u Ciebie sie zgadzaja. Ja ustawialem u siebie belke dzis sprawdzilem ponownie te odleglosci i z lewej strony jest 2-3mm wiecej. Musze znowu ustawic tym razem innym sposobem ja podejde. Zmierz ta odleglosc i daj znac ciekawy jestem jak u Ciebie to wyglada- Myszkowanie auta
Mamy dobra zagadke ktora mnie troche pociagnela po kieszeni.. myslalem zeby sprzedac tego pascia nie meczyc sie juz ale musze rozwiazac ten problem za duzo utopilem...- Myszkowanie auta
Ja zmienialem magiel,zrobilem zbieznosc i dalej czuje ze jest nie tak jak byc powinno. Bede szukal kogos kto mi ustawi sanki i wtedy ogarne zbieznosc. Belke tylna sam postaram sie ogarnac. Rozporki mam fabrycznie... to jest cos nie tak mechanicznie przestawione zbieznosc leci i dlatego. Nie tak jak fabryka wypuscila A na oblodzonej nawierzchni wiecej jak 60 nie jade bo nosi okrutnie...- Myszkowanie auta
Mam ten sam problem, wymienione wszystko co sie dalo i brak poprawy... jest cos takiego jak kalibracja zawieszenia, ustawienie sanek i belki tylnej pozniej to odpowiedni skrecic i dopiero na zbieznosc. Ale znajsc osobe co zrobi to tak jak regula opisuje ...- jaki telefon - galaxy grand prime czy huawei y6 - ktory wybrac pilne
Dziewczyna ma Y6, jest zadowolona a miala wybor wziac tego samsunga. Nie zaluje, ja teraz tez bede uderzal w Huawei.- [B5 AFN] Geometria zawieszenia - prośba o opinie
Odkopie temat, jak poprawnie ustawic sanki zawieszenia przedniego? bardzo skomplikowane?- Niestabilne auto
Podjade po niedzieli. Auto lapie spore katy z przodu/negatyw. Jezdzi od jednej strony jezdni do drugiej. Co moze byc nie tak? A jest cos takiego jak kalibracja sanek zawieszenia? podobno je tez trzeba odpowiednio ustawic...- Niestabilne auto
Ja zmienilem magiel i lipa nad moze nawet gorzej auto samo szuka toru jazdy. Nie mam pomyslu co to moze byc a mechanik twierdzi ze to przez gwint i obnizenie ale nie widze tego...- Bulgotanie, przelewanie się wody w nagrzewnicy po odpaleniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
szyby masz jakby tluste ? mam taki problem u siebie wlasnie ...- (Lublin)Instalacje LPG
a gdzie w lublinie ogarna dobrze brc?- Niestabilne auto
Jakieś nowości w temacie? :> - Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?