Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    ucieka 5mm tzn masz jedno kolo bardziej do srodka wklesniete lub wysuniete? czy?
  2. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    lipa miota nim jak szatan...
  3. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
  4. Ktos moze smiga na gwincie vogtland? jakies opinie ?
  5. Jakim laczeniu? Trzeba targac deche tak czy tak?
  6. To nie przegub tylko maglownica Ci padla..plyn wycieka jak... wymiana konieczna. To objaw stukania
  7. a jak mi szyby zachodza czyms tlustym no i jakbym czul plyn z nawiewu to nagrzewnica? jak zostawie auto to szyba przednia najbardziej zachodzi ... i bulgotanie w podszybiu...
  8. o ktore Ci chodzi? bo mam dwa komplety, s-liny i monoblocki
  9. Gdzie w lublinie na geometrie co by sie pobawili z ustawienie belki tyl itd?
  10. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Jak?
  11. pablo15005 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    U mnie tez git. Zawias ms ale wczesniejszy zmienilem a nie byl wybity.. wiec bezpotrzebnie zmieniane ale szukaj igly w stogu siana...
  12. pablo15005 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    Chyba przod ciezko powiedziec. Plynie przod i zludzenie idzie na tyl...wydaje mi sie jakby chodzic przod mial jakis luz
  13. pablo15005 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    A jak mam zmienione i to jeszcze z poliuretanu to na co stawiasz?
  14. pablo15005 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332615-a4-b5-zbieznosc-tyl/ kolego sprawdz te odleglosci co sa na tym zdjeciu, czy u Ciebie sie zgadzaja. Ja ustawialem u siebie belke dzis sprawdzilem ponownie te odleglosci i z lewej strony jest 2-3mm wiecej. Musze znowu ustawic tym razem innym sposobem ja podejde. Zmierz ta odleglosc i daj znac ciekawy jestem jak u Ciebie to wyglada
  15. pablo15005 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    Mamy dobra zagadke ktora mnie troche pociagnela po kieszeni.. myslalem zeby sprzedac tego pascia nie meczyc sie juz ale musze rozwiazac ten problem za duzo utopilem...
  16. pablo15005 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    Ja zmienialem magiel,zrobilem zbieznosc i dalej czuje ze jest nie tak jak byc powinno. Bede szukal kogos kto mi ustawi sanki i wtedy ogarne zbieznosc. Belke tylna sam postaram sie ogarnac. Rozporki mam fabrycznie... to jest cos nie tak mechanicznie przestawione zbieznosc leci i dlatego. Nie tak jak fabryka wypuscila A na oblodzonej nawierzchni wiecej jak 60 nie jade bo nosi okrutnie...
  17. pablo15005 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    Mam ten sam problem, wymienione wszystko co sie dalo i brak poprawy... jest cos takiego jak kalibracja zawieszenia, ustawienie sanek i belki tylnej pozniej to odpowiedni skrecic i dopiero na zbieznosc. Ale znajsc osobe co zrobi to tak jak regula opisuje ...
  18. Dziewczyna ma Y6, jest zadowolona a miala wybor wziac tego samsunga. Nie zaluje, ja teraz tez bede uderzal w Huawei.
  19. Odkopie temat, jak poprawnie ustawic sanki zawieszenia przedniego? bardzo skomplikowane?
  20. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Podjade po niedzieli. Auto lapie spore katy z przodu/negatyw. Jezdzi od jednej strony jezdni do drugiej. Co moze byc nie tak? A jest cos takiego jak kalibracja sanek zawieszenia? podobno je tez trzeba odpowiednio ustawic...
  21. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Ja zmienilem magiel i lipa nad moze nawet gorzej auto samo szuka toru jazdy. Nie mam pomyslu co to moze byc a mechanik twierdzi ze to przez gwint i obnizenie ale nie widze tego...
  22. szyby masz jakby tluste ? mam taki problem u siebie wlasnie ...
  23. a gdzie w lublinie ogarna dobrze brc?
  24. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Jakieś nowości w temacie? :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.