Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. Krótki filmik jak zachowuje się woda na powłowce Gtechniq c1 robionej przez Pawła. Efekt
  2. Ktos z kompem zeby podlaczyc a3 najlepiej jutro?
  3. Gdzie w lublinie wypiaskuje 4szt sprezyn od gwintu?
  4. Gdzies sie przenosicie? Zebym nie szukal zamotany...
  5. Gdzie polecacie rozpylić Strippera żeby zapach był jak najbardziej odczuwalny?
  6. na zamku jakas scena proponowalbym jakies mniej oblegane miejsce ...
  7. Kolo 18 można by jakiś spocik zrobić, pogoda dobra
  8. Po uzyciu tego rotona felgi calkiem inaczej wygladaj, czyste az inne
  9. Autosol, papierami zdzierałem farbe i ta pasta polerka. Ale u Ciebie chyba jest tylko czarny nalot to moze sama pasta wystarczy. http://www.autochemia24.pl/product-pol-3559-Autosol-Metal-Polish-uniwersalna-pasta-polerska-do-metalu.html
  10. Panowie co polecacie wybrać MS czy dołożyć parę stówek i wziąć RTS z 3 lata gwarancji? Auto na gwincie jeżdżę niedużo max 20tys rocznie.
  11. A do mycia jaka gabke byście polecili? jakosc/cena?:>
  12. To są ramiona z passata b5 fl: Jak bedziesz szukal to wychodziły one od 2004 czy 2005roku bodajże, niżej to bedzie przedlift. Także szukaj od jak najnowszego paska
  13. Jak narazie pogoda dobra oby nie zapeszyć
  14. A nie lepiej pod orkana na tesco? juz kiedys tam byl spot
  15. Wspoczuje jezdzic na tym gwincie szczerze powiem zalozylem do siebie przod KW na test, jezdzi sie bajka tylko kazda nierownosc skacze... jezdze na weitecu skrecony na 59cm tloczysko tez mega ciezko wchodzi w porownaniu do KW no i czuc to na wybojach twardo... ale moze jak nie skrecisz go tak mocno to bedzie git, wazne ze siadzie gwint
  16. Taki urok haka przy dzwonie idzie po całości
  17. Paweł daj nazwę czegoś dobrego do czarnych plastików zewnętrznych, listwy dokładki itp, coś na połysk
  18. Jesli gwint to tylko fk ak-street z nowej sredniej pólki bo mts/ta-technix odpada.
  19. Ciekawe czy te z allegro coś warte są
  20. Kolego, listwy drzwiowe kupowałeś wszystkie nowe? z allegro czy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.