Treść opublikowana przez pablo15005
-
Chiptuning AJM
Ja robiłem program u Darona i wyszło 150/350 ale turbo już nie daje rady góra...
-
Spotkania na drodze
Srebrny sedan b6 LU w Niedrzwicy Kościelnej na orlenie czyj?
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Ja wrzuciłem sobie wczoraj OSRAM H7 NIGHT BREAKER i fajnie oświetlają drogę więc mogę polecić. Swoje kosztują zobaczymy ile wytrzymają
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Ktoś orientuje się czy do małego el składanego lusterka da się zamontować duże żeby działała ta funkcja?:>
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
I jak wyszło z tym tyłem? jeździsz już, skręcony ?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Powie ktoś coś więcej na temat "OSRAM H7 NIGHT BREAKER Unlimited + 110%"
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
coś wyczarował z tym tyłem ?
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
kupiłem ajm-a, sprzęgło po zakupie było już w średnim stanie, ze sprzęgła by nie strzelił już. Zrobiłem program 150/350, na wyższych biegach dodawałem gazu a sprzęgło się ślizgało i dwumas tłukł. Po zastanowieniach czy obijać kewlarem tarcze/wzmacniać docisk wsadziłem jednak zestaw od awx nówkę sachs od tom7 z forum w bardzo dobrej kasie, najniższa cena w necie. Jeśli nie planujesz większych modów jak program to włóż awx i będzie spokój. Jak zrobisz program to więcej jak pewne że po jakimś czasie sprzęgło da się we znaki...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja moglbym podleciec w okolice tesco kolo 17-18 jak cos to mozna piszcie i sie ustawimy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to dzis sie widzimy? Ci co beda gdzie proponuja spotkanie i o ktorej? ja bym proponowal cos wczesniej jak 19 zeby skorzystac ze slonca bo pogoda chyba dopisze, no i gdzie bo parking podziemny?
-
Mocowanie górne amortyzatora przedliftowe do polifta ?
Witam, zmieniając zawieszenie z 1bv na gwint wrzuciłem go na mocowaniu przedliftowym, seryjnie miałem poliftowe w ori zestawie. Moje pytanie jest takie jest jakaś różnica jak założyłem na przedliftowym? Mam mocowania poliftowe więc to niebyły by problem zmienić je tak jak mówi fabryka, czyli polift i poliftowe mocowanie. Chciałbym się dowiedzieć czy ma to wpływ na własności jezdne lub coś innego, jeśli tak to rozbieram tył i zmieniam mocowania. Pozdrawiam i liczę na pomoc za którą z góry dziękuje.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Też mógłbym, miejsce spotkania?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dzis cos?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzisiaj moglbym wieczorem sie wybrac gdzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to kiedy teraz ?
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
Kiedy i gdzie, trochę niebezpieczne, naogląda się człowiek i zrobi się żal
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
lata ktoś na weitec-u w b5? jakie opinie?
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
swoimi akcesoriami tzn? obecnie mam nałożony collinite 476, płukam auto samą wodą, później przelecę gąbką ( 7l wody i koreczek szaponu) praktycznie sama woda malo piany na lakierze i jakoś się trzyma ten wosk. Ale chętnie poznam jak powinno się robić to fachowo
-
Dobrzy chiptunerzy
Tak jak kolega wyżej pisze,ja robiłem u darona ale ame-tuning też sobie chwalą
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Może nie ten dział ale został poruszony temat sprzęgła/dwumasa, ile trzeba przelatać żeby sprzęgło się ułożyło i dwumas? zrobiłem jakieś 500km i dwumas słychać ale nie tak bardzo jak przed wymiana starego... sprzęgło elegancko nie ślizga zestaw wsadzony z AWX a setap 150/350.
-
Biały Adr Quattro
Chodziło mu chyba o tylne lampy, mi tez one nie podchodzą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mogę, sobota tzn dzisiaj? godziny wieczorne?
-
Gwint A4 B5 Quattro
Gorzej z trakcja obecnie i dla oski nie ma nic fajnego prócz jednej licytacji...
-
Gwint A4 B5 Quattro
Znaleźć gwint do quattro ciężka sprawa, trzeba czekać aż się trafi ta "okazja" śledzę tematy gwintu na bieżąco
-
Skrobanie/zgrzytanie Przy Hamowaniu, Kontrolka Abs
Któraś koronka abs do wymiany najprawdopodobniej. Ewentualnie czujniki do wyczyszczenia ale objaw zgrzytania przy hamowaniu w zakresie małej prędkości to koronka. Sprawdzony przypadek.