Treść opublikowana przez pablo15005
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Poduszki pod silnikiem? Ja miałem tak tłukło się i to dosyć głośno przy wciśniętym sprzęgle samochód powoli toczył się do przodu po wyboistej drodze cisza a jak już puściłem sprzęgło albo na pół sprzęgle to pukało, bardzo wnerwiające ...
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Dwa niebieskie avanty na tym samym kole z tego samego forum. Wyrezane w tym powiecie (oba auta miały poprzednio blachy LPU) Dobrze świadczy, rewir rezaczy
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Może się wydawać, w rzeczywistości jest dobrze Tu masz porównanie, mój na 18/60,5 wtedy było jaka różnica
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Kopi napewno nie bedzie jedyne co to kola a Arka amerykanka robi robote i dobrze siedzi Pozdro
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
26.10.2014 Zakończenie sezonu 2014 Low Lublin !
-
Wachania temperatury płynu chłodzącego w AJM
czujnik temp płynu chłodzącego to samo miałem... leciałem trasa było 90 za jakiś czas 70... po wymianie czujnika git
-
Gwint V-Maxx z reg. twardości czy Weitec GT-K ?
Vmaxx sprzedany, temat do kosza. Moze bede mial okazje sie przejechac na tym gwincie kiedys
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
jeszcze ramki klubowe,zrobić coś ze szparą pod lewą lampą i przód gotowy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A to się mijaliśmy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Widzialem Adam, pozdro ;D
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Free raczej A Wy o ktorej sie wybieracie??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Po 10, bo do 14 impreza...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja tez sie wybieram - tor
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na zakonczenie sezonu moze dopisac frekwencja
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak witalismy sie watku na forum nie ma, ogolnie seria wiec nie ma sie czym chwalic i brak fot
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak, avant obok Mozna
-
Akcja wincyj gleby
ja mam gwint weitec'a, skręciłem że zostało 4.5 cm gwintu na amorze ale skręcać sie nie dało opona siedziała na rancie błotnika obstawiam że było gdzieś 57-58cm a gdzie jeszcze 4.5cm do kręcenia
-
Gwint V-Maxx z reg. twardości czy Weitec GT-K ?
Witam, obecnie latam na weitec gt-k, jak dla mnie spoko się jeździ, ale posiadam również drugi zestaw v-maxx. Miał ktoś do czynienie z tą marką? Ciekaw jestem która opcja byłaby lepsza. Weitec V-Maxx Jak myślicie na którym secie będzie lepiej jeździć? Proszę również o opinie na temat weiteca jak i v-maxx.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja też mógłbym podjechać tylko gdzie, bo olimp nie bardzo ...
-
A4B5 1.8T By DeeBeat
Musisz błotniki podcinać, więc kombinuj ze swoimi lampami żeby zdjąć brewki, a jak nie to tnij, jest watek w dziale zrób to sam
-
A4B5 1.8T By DeeBeat
zmień kiere na s4 od razu wnętrze odżyje lampy masz dobre no ale jak nie zejdzie brewka to tylko zespolone polifty ! nic innego
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
ranty masz fajnie ogarnięte czym robiłeś?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cisza nikt nic ?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
kolego jakie dystanse dawałeś 10mm? z centrowaniem?:>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Można coś myśleć weekend niedługo