Treść opublikowana przez pablo15005
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Air ride kolego
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
tył na stole z pomocą płynu hamulcowego ruszony dobrze mówiłeś energicznie z nakrętką się obchodzić i puści. Przodu na aucie nie ruszę dobrze ze z tyłem się udało, zabezpieczony smarem i amor owinięty gumą na to trytytki, pojeżdżę trochę i zobaczę czy się sprawdziło ciąg dalszy walki z przodem
-
[B5 AJM] Audi by chmarus13
fajnie to wyglada na tym białym kole ile Ci wypluło po zmianie turbo na awx ? km/nm?
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
podgrzej ???? człowieku zero wyobraźni ??? to amortyzator tam jest gaz olej i uszczelnienia grzejesz amortyzator czy nakretke? oczywiscie trzeba robic to z glowa, a aluminiowa nakretka nagrzeje Ci sie szybciej czy amortyzator i to co w srodku?
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
Amora miałeś na aucie? jak to zalewałeś? może ze swoim spróbuje w poniedziałek nakrętki masz aluminiowe? jaki gwint?
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
dawaj znać jak coś zdziałasz, nakrętki masz pewnie ameliniowe jak jak? ciekawe jak stalowe się będą spisywać
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
Mam to samo, z prawej poszlo troche po podgrzaniu a lewej nie szlo ruszyc, nowe nakretki stalowe juz sie tocza. tniemy i zmieniamy zeby moc wkoncu krecic jak przystalo na gwint a nie sie meczyc...
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
tyłu nie kręcisz w pół opony jeszcze ?
-
Dobrzy chiptunerzy
ame-tuning.pl a co powiecie na temat tego tunera? Na podstawi wykresow, mam bliziutko do niego i sie zastanawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
Klubowicze a macie moze kogos godnego polecenia w lubelskim? Oczywiscie oprocz fabryki mocy prezesa
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Kolego ile ja obnizyles? Ile masz.cm.do nadkola? fela 18? Fajnie siadlo ciekawe ile.ja bede musial swoja skrecic do kola 18 ;D
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Jezdzisz na bixie bez spryskow i samopoziomu? Jak u psiarni z tym? Kusi mnie.wsadzic taka lampe ;D
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
Kolego ile masz ja obnizona? et felgi, ile szerokosci i jaka opona? Bo ja na sezon wkladam 18/8j i 215/40 i zastanawiam sie czy dystansu szukac i jakiego do granic rozsadku i normalnej jazdy ;D
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Kolego masz samopoziom albo spryski do tego bixa? niebiescy sie nie czepiaja?
-
gwint kw inox v2 - pytanie/opinia
KW Inox v2 gwintowane zawieszenie amortyzatory gwint Audi A4 B5 Quattr Aleksandrów Łódzki Koledzy co sadzicie o tym zawieszeniu? Warto sie w to pchac? obecnie mam fk ak street, nie jest za twardy dla mnie spoko, wiadomo to lepsza polka regulacja jest wiec niby mozna pokrecic i nie bedzie betonu, napisalem mu pw zeby dal wiecej zdjec i jak dziala ta regulacja bo nie wiem jak sie tym reguluje na aucie a on odpisal ze ktos ma przyjechac po swietach po drodze kupic niby, odp ni z gruchy ni z pietruchy i czekam moze da jakies info i foty, a Wy co o tym myslicie? Co to jest ????? http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319917/ http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319916/ http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319913/ http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319914/
-
Rozpórka górna
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMBKyC41vmEHggLIj_WSl_y5z7y9UxBeN4EUdZoIJO6jnn7_pzDg być może coś takiego jak na zdjęciu, ale nie mam pewności może jeszcze jedno usztywnienie mam z tego co kojarzę ale głowy nie dam uciąć, wrócę do pl to zobaczę i zrobię foto. Ale tunel przy zmianie biegów trzeszczy niemiłosiernie
-
Rozpórka górna
Ja mam w seri rozporke gorna i ze dwie na dole,pierwszy raz widzialem takie cos, zawias 1bv.
-
Używany Gwint Bilstein
A co powiecie na zestaw za ok 1000zl nowka fk automotive ak-street z 2 letnia gwarancja? warte to tyle samo co ta technix itp? ZAWIESZENIE GWINTOWANE GWINT AUDI A4 B5 95-99 KPL. (3862158664) - m.allegro.pl
-
[ALL B5] Audi S4
+1 a mod tani na maxaLUSTERKO PRAWE ELEKTRYCZNE AUDI A4 B5 (3846987778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Kowi to lustro jest elektrycznie skladane?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze Git, chyba o to chodzilo
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Pokaz jak siadl ten tyl
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ostatnio pytałem majstra z tym zaślepianiem egr, mówił że wtedy turbo dostaje w dupe
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z czarnego b5 avant na blachach LRY widzianego dziś koło 12 w okolicach e.leclerc, machałeś do granatowego avanta
-
Połamany zaczep z lampy polift
http://p.alejka.pl/i2/p_new/27/34/spawanie-plastiku-klej-dwuskladnikowy-super-mocny_0_b.jpg kup sobie jakiś klej dwuskładnikowy i wątpię żeby puściło jak dobrze zwiąże kropelki itp przy tym wymiękają,kleiłem mamuśce karnisz z jakieś matulu uj wie czego i trzyma do dziś, najważniejsze długo trzymać nieruchomo żeby zastygło. U siebie też dolny uchwyt lampy dorabiałem tym klejem.
-
[A4 B5] Gwint Ta-Technix
Mam ten sam dylemat, dac 600zł za gwint bez klucza a dac lekko ponad 900zł za fk ak-street z 2 letnia gwarancja, i chyba bliżej wiosny skusze się na nówkę