Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. tył na stole z pomocą płynu hamulcowego ruszony dobrze mówiłeś energicznie z nakrętką się obchodzić i puści. Przodu na aucie nie ruszę dobrze ze z tyłem się udało, zabezpieczony smarem i amor owinięty gumą na to trytytki, pojeżdżę trochę i zobaczę czy się sprawdziło ciąg dalszy walki z przodem
  2. fajnie to wyglada na tym białym kole ile Ci wypluło po zmianie turbo na awx ? km/nm?
  3. podgrzej ???? człowieku zero wyobraźni ??? to amortyzator tam jest gaz olej i uszczelnienia grzejesz amortyzator czy nakretke? oczywiscie trzeba robic to z glowa, a aluminiowa nakretka nagrzeje Ci sie szybciej czy amortyzator i to co w srodku?
  4. Amora miałeś na aucie? jak to zalewałeś? może ze swoim spróbuje w poniedziałek nakrętki masz aluminiowe? jaki gwint?
  5. dawaj znać jak coś zdziałasz, nakrętki masz pewnie ameliniowe jak jak? ciekawe jak stalowe się będą spisywać
  6. Mam to samo, z prawej poszlo troche po podgrzaniu a lewej nie szlo ruszyc, nowe nakretki stalowe juz sie tocza. tniemy i zmieniamy zeby moc wkoncu krecic jak przystalo na gwint a nie sie meczyc...
  7. tyłu nie kręcisz w pół opony jeszcze ?
  8. ame-tuning.pl a co powiecie na temat tego tunera? Na podstawi wykresow, mam bliziutko do niego i sie zastanawiam
  9. Klubowicze a macie moze kogos godnego polecenia w lubelskim? Oczywiscie oprocz fabryki mocy prezesa
  10. Kolego ile ja obnizyles? Ile masz.cm.do nadkola? fela 18? Fajnie siadlo ciekawe ile.ja bede musial swoja skrecic do kola 18 ;D
  11. Jezdzisz na bixie bez spryskow i samopoziomu? Jak u psiarni z tym? Kusi mnie.wsadzic taka lampe ;D
  12. Kolego ile masz ja obnizona? et felgi, ile szerokosci i jaka opona? Bo ja na sezon wkladam 18/8j i 215/40 i zastanawiam sie czy dystansu szukac i jakiego do granic rozsadku i normalnej jazdy ;D
  13. Kolego masz samopoziom albo spryski do tego bixa? niebiescy sie nie czepiaja?
  14. KW Inox v2 gwintowane zawieszenie amortyzatory gwint Audi A4 B5 Quattr Aleksandrów Łódzki Koledzy co sadzicie o tym zawieszeniu? Warto sie w to pchac? obecnie mam fk ak street, nie jest za twardy dla mnie spoko, wiadomo to lepsza polka regulacja jest wiec niby mozna pokrecic i nie bedzie betonu, napisalem mu pw zeby dal wiecej zdjec i jak dziala ta regulacja bo nie wiem jak sie tym reguluje na aucie a on odpisal ze ktos ma przyjechac po swietach po drodze kupic niby, odp ni z gruchy ni z pietruchy i czekam moze da jakies info i foty, a Wy co o tym myslicie? Co to jest ????? http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319917/ http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319916/ http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319913/ http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/gwint-kw-inox-v2-pytanie-opinia-319914/
  15. pablo15005 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMBKyC41vmEHggLIj_WSl_y5z7y9UxBeN4EUdZoIJO6jnn7_pzDg być może coś takiego jak na zdjęciu, ale nie mam pewności może jeszcze jedno usztywnienie mam z tego co kojarzę ale głowy nie dam uciąć, wrócę do pl to zobaczę i zrobię foto. Ale tunel przy zmianie biegów trzeszczy niemiłosiernie
  16. pablo15005 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Ja mam w seri rozporke gorna i ze dwie na dole,pierwszy raz widzialem takie cos, zawias 1bv.
  17. A co powiecie na zestaw za ok 1000zl nowka fk automotive ak-street z 2 letnia gwarancja? warte to tyle samo co ta technix itp? ZAWIESZENIE GWINTOWANE GWINT AUDI A4 B5 95-99 KPL. (3862158664) - m.allegro.pl
  18. +1 a mod tani na maxaLUSTERKO PRAWE ELEKTRYCZNE AUDI A4 B5 (3846987778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Kowi to lustro jest elektrycznie skladane?
  19. w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze Git, chyba o to chodzilo
  20. Ostatnio pytałem majstra z tym zaślepianiem egr, mówił że wtedy turbo dostaje w dupe
  21. Pozdro dla kolegi z czarnego b5 avant na blachach LRY widzianego dziś koło 12 w okolicach e.leclerc, machałeś do granatowego avanta
  22. http://p.alejka.pl/i2/p_new/27/34/spawanie-plastiku-klej-dwuskladnikowy-super-mocny_0_b.jpg kup sobie jakiś klej dwuskładnikowy i wątpię żeby puściło jak dobrze zwiąże kropelki itp przy tym wymiękają,kleiłem mamuśce karnisz z jakieś matulu uj wie czego i trzyma do dziś, najważniejsze długo trzymać nieruchomo żeby zastygło. U siebie też dolny uchwyt lampy dorabiałem tym klejem.
  23. Mam ten sam dylemat, dac 600zł za gwint bez klucza a dac lekko ponad 900zł za fk ak-street z 2 letnia gwarancja, i chyba bliżej wiosny skusze się na nówkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.