Treść opublikowana przez pablo15005
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
I w końcu to będzie wyglądać dobrze że je kupiłeś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chyba żeby przyciemnić ten biały pasek Jarek dawaj jakiegoś spota i zobaczysz sobie na żywo jak to u mnie wyglada ta I opcja
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
pewnie że idzie a zmiana to indywidualna sprawa Jaki koszt takiej zabawy?
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
A wtyczkę ciąłeś? :>
-
Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI
I jeszcze można zarobić na sprzedaniu wkładu xD
-
szarpanie,spadek mocy - sonda LAMBDA
Tak jak kolega wyżej piszę, podłączenie pod komputer powinno pokazać Ci jak sonda pracuje PS. Jak coś posiadam bodajże taką gdyby okazało się że Twoja jest uszkodzona
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
trzeba się za to wziąć widzę a to szkło to idzie gdzieś kupić czy nie potrzebna zmiana?
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
Widzę brak zainteresowania w temacie kupię zbiorniczek i zobaczymy co z tego wyjdzie
-
przyciemnianie tylnych lamp
Ja wybrałbym opcję z folią, spray jakoś mi się nie widzi do takiego przyciemniania...Jak się znudzi czarna lampa zrywasz i masz ori a ze spraya nie powrócisz już.
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
Dokładnie, ale auto już sprzedane... Wywalić spojler, koło taki bardzo mi się podoba i mamy replikę xD Polerka nie była robiona, odziwo lakier nawet się trzyma ale myślę żeby posiedzieć przy nim troszkę
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
Może kiedyś i ta się załapie na taki filmik
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
Poliftowy ładniejszy
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
fajnie już masz w tym środku, do pełni szczęści brakuje kiery i dla smaczku ręczny w skórce oby tak dalej ah to koło mi się widzi <3
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
przeciez chodzi o zbiorniczek plynu chlodzacego,a nie od spryskiwaczy,jak moze dzialac odwrotnie?skoro jest plyn to jest,a jak go niema to wtedy zaswieca sie katrolka na blacie,a wtyczke mozna wymienic Czyli kupuje zbiorniczek od polifta z wtyczka ucinam swoją stara i lutuje poliftową? i wszystko działa jak należy?
-
Xenon, mruganie a po chwili brak swiatła
Witam, problem w audi brata, zapala światła ori xenon po jakiejś minucie wywala błąd spalonej żarówki na fisie. Czy to żarówka(żarnik) xenon to wymiany? Jak tak to jakiej firmy polecacie kupić coś sprawdzonego?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja robiłem u siebie że wpiąłem się w kostkę to lampki nie gasną... Ale i tak mod w nocy bardzo przydatny
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
No jestem ciekaw, kupię zbiorniczek z wtyczką jak się uda jak ktoś montował u siebie taki to proszę o wypowiedź
-
[ALL B5] Audi S4
tak płynu chłodzącego, w przedliftowym podobno jest inna wtyczka i ciekawi mnie co tam trzeba zrobić, czy wtyczkę ciąć czy co?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan mam pytanko, montowałeś u siebie zbiorniczek poliftowy? miałeś taki jak w przedlifcie? chciałbym wsadzić do siebie poliftowy ale nie wiem co dokładnie trzeba uczynić? zmiana kostki?
-
Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI
jeśli 1.8 to będzie rezonans od 2000 do 2500 obrotów jak wspawasz metalową rurkę zamiast kata:facepalm:
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
Tzn? jak niektórzy montują to chyba się da?
-
Zbiorniczek poliftowy do przedlifta. Podejdzie?
Witam, mój zbiorniczek płynu chłodzącego domaga się wymiany bo cieknie :/ Moje pytanie jest takie czy od polifta podejdzie P&P czy trzeba coś cudować lutować wtyczkę od czujnika? Byłbym wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie czy podpasi
-
Brak oświetlenia kabiny
Sorka że się podepnę ale u mnie nie chcą gasnąć tylne lampki w słupkach, zamykam drzwi a one dalej jak zostały ustawione żeby na otwieranie świeciły tak świeca :/
-
Problem z szyba pasazera
Rozbierz boczek, wyjmij ramkę i sprawdź czy linka jest dobrze napięta. Samo nasmarowanie na długo nie pomoże wiem to ze swojego doświadczenia
-
Zderzak S4 ślizgi jakies ???
Z tego co wyczytałem\wyśledziłem na forum to trzeba mieć ślizgi od s4... w ASO pewnie do nabycia ale nie za groszowe sprawy... Do polifta z przedni lewy dałem coś ponad 100zł...