Treść opublikowana przez pablo15005
-
Skrzypiace odgłosy z zawieszenia.
Dokładnie, u mnie się wybiły na sankach i sobie piszczy na dziurach
-
Problem z tylnym zawiszeniem
Ciekawy przypadek bo mam coś podobnego, w moim przypadku myślę że to wina sprężyny, mam zamiar zamienić stronami amortyzatory ze sprężynami i zobaczę czy coś się zmieni czy na odwrót będzie siedziało...
-
Odkleja się materiał na słupku
Ciężko zdjąć ten słupek z przednich drzwi przy szybie? I jak najlepiej się zabrać do tego żeby nie uszkodzić ?
-
Ciężko odpala na zimnym ...
moim zdaniem zmiana pompy by pomogła poszukaj po szrotach i podmień sobie na próbę i będzie wiadome
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wyslij mi foto na PW może coś znajdę
-
Ciężko odpala na zimnym ...
Pompa paliwa zmieniana czy oryginalna? Ja u siebie mam zamiennik i też musi zachełtać trochę i odpali :] Na ciepłym pali od strzała
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
To niestety nie ta z youtube ale może kiedyś nie będzie wyglądać gorzej
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
Silnik: 1.8 ADR:facepalm: Rok: 1995 Wyposażenie -wspomaganie kierownicy -ABS -el.lusterka -el.szyby przód -klimatronik -2x Airbag -centralny zamek Zrealizowane: -lampy tył led ala II lift + czarny pasek -lampy zespolone poliftowe + ala US -białe kierunki -podświetlenie nóg / wnętrze led -zawieszenie -40/-30 na amortyzatorach Koni Sport -dezent 16' 205/55/16 s-line 17' 225/45/17 -gałka poliftowa -fotele z siatkami -ringi na zegarach -radio concert -usunięte oznaczenia z tylnej klapy -ramka grilla czarny mat -ramki klubowe -kierownica s-line -grill polift czarny mat Plany na mody: -coś tam się wymyśli aby $$ była -usunąć spojler! -kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim -lusterko prawe duże -kiedyś koło 17/18 -spasować przód Obecnie 2013 : 2012 : Sedan i Avant w rodzinie:
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
To paliwo nie nadaje się do tego silnika i tylko go prędzej dobije. Czemu tak? :> U mnie jak się normalnie jeździ to nie dymi, dopiero jak przegonie szrota to się robi nie ciekawie...
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
Czyli tak czy siak wyjdzie w praniu, nie zaoszczędzi...
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
Oby się okazało że będą to małe koszta naprawy, a wymiana uszczelniaczy zaworowych jaki koszt pi razy drzwi? :>
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
I tu trzeba się dobrze zastanowić widzę, po niedzieli mam prowadzić auto do mechanika...rozbierze i jak koszt będzie przekraczał wartość naprawy to będzie konieczna zmiana silnika Jak się go pytałem to mówił ze ~ w tysiącu z częściami powinno się zmieścić.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kiedy coś ruszamy z tematem ?:>
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
Powiem tak, z rańca do długim postoju nie zadymi niema takiej opcji. Pompa paliwa była wymieniana... Niestety wsadzony zamiennik z pupy i pompa swoimi czasy bzyczała w zbiorniku, teraz od jakiegoś czasu nie zwracałem na to uwagi. Z zapaleniem jest tak że zachełta parę razy i pali, po zgaszeniu i odpaleniu po jeździe odpala dobrze. Od jakiegoś czasu leje tylko 98 sporadycznie czasem 95... Jakie koszta pi razy drzwi by były takiego remontu jak wyżej kolega pisze? Opłaca się to? bo w swoim mieście znalazłem silnik 200tys przebiegu za 700zł, i tu jest pytanie co robić?
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
Płynu nie ubywa, brak LPG
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
Witam, od pewnego czasu jak można powiedzieć że przegonie audiczke (ponad 100km/h) to można dostrzec za mną niebieski/fioletowy dymek Oleju niby dużo nie ubywa (nieszczelności). Moje pytanie jest takie co mogło się już zacząć "kończyć" w silniku i jakie byłby jego koszta tak biorąc opcję wymiany tego lub owego żeby to miało ręce i nogi. Przebieg już swój posiada 308 tys. Zalany motulem 10w40 :/ Proszę o pomoc i porady jak cenowo mniej więcej wyglądałby taki remont.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mam te z drugiego linku, kupione właśnie od kolegi Medika będę dziś w radawcu na dożynkach to szukaj auta obczaisz na żywo
-
Błędy Climatronica 11,5 oraz 15,7
11.5 Klapa centralna, ciągła blokada, *11.5 (zobacz poniżej) 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana U mnie jak działał cały czas nawiew na ciepło trzeba było przeczyścić styki i narazie działa, więc może i u Ciebie to by coś pomogło Może koledzy coś poradzą jeszcze ;]
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no niestety nie do końca, po sezonie już nie są w zbyt dobrym stanie... lekko zmatowiały i mają pełno swirlów, ale co zrobić - taki urok gołego alu:wink: przez zimę się odświeży:naughty: coś za coś, albo wow albo alu w kolor sam chciałbym mieć takie koło w polerce ale na to muszę jeszcze poczekać niestety, powodzonka w dalszych modach ! ;]
-
[B5 1Z] Biały Goniec
ah ten balon, mam ten sam problem :PP i na tym samym portalu ogłoszenie, powodzenia w sprzedaży i niech na to miejsce zagości co najmniej 17
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
felgi przykurzone, właśnie widać że można się w nich golić a nowe może i przykurzone
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote no mi od zawsze podobał się black-look a u Ciebie rzeczywiście tylko te lampki kontrastują, może chociaż minimalnie folią te światełka przyciemnić jak Gracjan w swojej eSie ? Mam zamiar u siebie na czarnym tak zrobić jak Gracjan, zobaczymy jak to będzie wyglądać
-
[B5 APS] by czorny
jak z c5? :> siedział w brejdakowej a4 b5 1.8t poliftowej... najwidoczniej ktoś już coś działał z tym licznikiem... :]
-
[B5 APS] by czorny
sądząc po pikczersach wykrzesałeś coś z tego licznika? Fis już balanga jak nowy?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam, dla pewnosci adr: chocidz o te tuleje pod silnikiem? czy tulniej belki? x-cess - 145 zł ktory rok tego 1.8t? do adr chodzi o tuleje pod silnikiem a 1.8t - 99,mozesz odpisac do mnie albo do mojego brata pablo15005 I jak z tymi cenami? :>