Treść opublikowana przez pablo15005
-
[B5 1Z] A4 TDi
Na IE i FF mi nie lata
-
[B5 1Z] A4 TDi
Fotki nie działają
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Dawaj info jakieś jak coś wyjdzie
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Po niedzieli się okaże czy to przez uszczelkę
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Adam kolejne pytanko Jaka folią jasną czy ciemna przyciemniałeś pasek w tylnych lampach? Będzie coś widać na ciemnym w nocy?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, jaka cena by była uszczelki pod pokrywę zaworów i kolektor dolotowy (elring)? Auto a4 b5 1.8 adr
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Wczoraj była kolejna oznaka, leciałem ok 100km/h zgasilem auto, wsiadam chce odpalić kręcę raz, drugi, trzeci aż w końcu zapalił Czasami tak ma jeszcze że jak odpalę to obrotu są nierówne i po chwili się unormuje, miałeś tak kolego edekxp ?
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Mogę się mylić ale nie ma tam dawki zasysanego powietrza czy coś w ten desen? Może chodzi ci o odczyt z przepływki, ale to jest co innego Jak łapie lewe powietrze za przepływką to tego vag nie pokaże Być może, odezwę się do mechanika z tą uszczelka a Ty jakie objawy miałeś dokładnie ?
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Mogę się mylić ale nie ma tam dawki zasysanego powietrza czy coś w ten desen?
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Miałeś podwyższone spalanie? Z powietrzem na vagu wszystko w porządku...
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Muszę właśnie przejrzeć dolot,a którym miejscom się dogłębnie przyjrzeć?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może ktoś coś w weekend?
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
samochód dziś został podpięty po kompa, wyszły 3 błędy: "Rozmieszczenie elementów składowych układu sterowania silnikiem Bosch Motronic M3.2 w silniku" cos w tym sensie było napisane Dodam że spalanie podskoczyło 100zł = 150 km Jakieś porady? ---------- Post dopisany 07-03-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 00:37 ---------- Po tygodniu od podłączenia vaga dziś wykazało zero błędów, szarpanie dalej jest, spalanie się okaże jak wyjeżdżę 200zł Jakieś porady co może być winą szarpania? szykuje się wymiana oliwy więc zmienię wszystkie filtry i zobaczymy. Mechanik mówił żeby spróbować zmienić staje paliw, a tankuje na orlenie, odziwo zawsze na nim jest najtańsza benzyna ze wszystkich, spróbuje na innej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja u siebie w 1.8 zamiast kata mialem rurke i od 2-2.5 tys obrotow byl taki rezonans metaliczny wsadzona strumienica i problem znikl
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a masz jakieś foto może jak to wygląda z dalsza na LZ9U
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Odkopię z zapytaniem czy masz może u siebie zrobione obrysy us z foli na zewnątrz lampy?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
x2
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolega poszukuje do zabytkowej łady
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, dostane może świece: "BOSCH WR5DS"
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Polecam rozpórkę od kolegi, właśnie zamontowałem, przejechałem się po konkretnych dołach i nierównościach i różnica odczuwalna. Teraz żałuje jedynie tego że wcześniej nie kupiłem tego niby kawałka metalu Kolego dzięki serdeczne za zakup
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Kiedyś coś mi się obiło o uszy na forum że palec od świec czy coś takiego temu winne Ale chce sie upewnić i jak to wyglada?
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Witam, posiadam pewien problem gdy z rana jadę na ssaniu jedyneczką powoli po dołach szarpie niemiłosiernie, dodam gazu i jedzie normalnie. Na rozgrzanym też bywa że jade 2 bez gazu również szarpie Kolejny objaw jadę na biegu wrzucam luz obroty zafalują raz i już jest spoko:facepalm: W czym problem co niedomaga? Przewody, świece zmieniane jakoś w leci...
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
A nie myślałeś nad lampami ledowymi z tyłu? Przyciemnić biały pasek i robiły by robotę z klapa US jak u Adama
-
Aczwóreczka by Wolantt
ok możemy się dogadać przyjedz na świątecznego spota to zrobimy dila ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- gwint jest super ale twardoooo masaka:kwasny: właśnie jestem ciekaw jak sie jezdzi na gwincie obecnie mam koni sporta wiec już jakaś zapowiedz skakania w aucie jest
-
Aczwóreczka by Wolantt
Ładnie siedzi zazdroszczę trochę gwintu bo można fajnie zejść w dół