Treść opublikowana przez pablo15005
-
Pranie Tapicerki Lublin - Gdzie?
https://www.facebook.com/ProfesjonalnyDetailingSamochodowy?fref=ts
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja chetnie tylko kiedy i gdzie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Anioł sprzedal body es
-
wyciąganie wgnieceń
To ten człowiek co dałem linka wyżej
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
https://www.facebook.com/LOWLUBLIN?fref=ts - a spot pod globusem koło zana, razem z lkn
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
wbijaj 7 sierpnia czwartek na Low Lublin
-
wyciąganie wgnieceń
AutoDent.com.pl :: Usuwanie wgnieceń na karoserii samochodowej bez lakierowania - robiłem i polecam człowieka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może ktoś chętny na jakiś spot, dziś/jutro?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
podobno 400nm znosi, okaże się niebawem
-
A4 Diesel
no before, ja przecież żartuje ładnie Kaffar odjebał autko, aż miło popatrzeć na to co było i na to co jest nie zajarzyłem popieram kolege, auto przeszło fajna bardzo fajna przemianę, a to pewnie nie koniec
-
A4 Diesel
To chyba before -> after albo się mylę
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
sory za ot ale ile powinno/moze pompowac seryjne turbo w ajm? Fajna jazda po programie ?
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
Panowie, jakiej firmy zalozyc zestaw dwumas+kpl sprzęglo, sachs czy luk?
-
Dyskusja: Drgania na biegu jałowym(logi, filmik)
jade trasa na 4/5 biegu daje w podloge zeby wyprzedzic slychac stukanie/walenie sprzeglo sie slizga i w lusterku ladna zadyma
-
[B5 ADR] Avancik 1997r - mokra włoszka
jak tam progres ?
-
A4 B5 1.8T lift
kosa wyglada, ale wspolczuje tyle km zrobic na takiej glebie ile do nadkola masz? az chce sie krecic w dol ale wez jezdzij
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
szybko zalatwiony temat z lampami po zmianie roznica kosmos nie? jak Ci sie znudzi to przyciemnij sobie pasek bialy tez fajnie wyglada PS. Polifty na przód ! bede mial na sprzedaż chyba
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jaka suszarke masz obecnie ? awx? na sell?
-
Dyskusja: Drgania na biegu jałowym(logi, filmik)
Kupowales nowy dwumas? u mnie sie slizga, mysle kupic nowy dwumas docisk wzmocnic i sprzeglo obic kewlarem, jestem ciekaw ile sam dwumas nowy wyjdzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poszukuje osoby ktora ogarnie mi przekodowanie licznika z benzyny na tdi i immo?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
brak foto
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktos jutro na Low Lublin?
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
helpery juz wylecialy?
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
kurde skrecilbym u siebie jeszcze z tylu mam z 1cm gwintu ale jak jezdzic
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
kosa ten tył ile tam masz cm od ziemi do nadkola ? :>