Treść opublikowana przez pablo15005
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
rozebrałem dziś przód, amorki sprawne ciężko chodzą góra/dół. Jutro tył Amorki tył kaput jeden po wciśnięciu tłoczyska w ogóle nie wychodzi drugi powoli.. wysłane do pecaru jestem ciekaw jak powinno chodzić tłoczysko, przekonam się po regeneracji Po wielu trudach, utopionych pieniążkach udało sie zmienione zostalo: belka, tuleje na belce, zregenerowany gwint tyl, dalej to samo... no to stawialem na dolne tuleje amorków z tyłu, dobrze ze nie utopiłem w tym kasy. Znalazłem winowajce Okazało sie jak rozebrałem przednie amory że górna poduszka jedna była pęknięta... wrzuciłem gwint KW i jest w koncu tak jak byc powinno, nic nie pływa można zapier... po niedzieli wrzuce gwint który wyjąłem tylko na gratach z gwintu KW tj mocowanie górne (poduszka) i odboje bo do moich ktoś łapy pchał zadowolenie z jazdy cdn
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja zapraszam we czwartek 11 na low lublin i klasyki
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie co polecicie do opon? Najlepiej z tej stronki to kupilbym sobie na miejscu. Cos dobrego i trwalego. Jak nie bedzie w tym sklepie to moze byc i allegro http://www.autochemia24.pl/pol_m_Kosmetyki-samochodowe_Elementy-zewnetrzne_Do-opon-i-felg-1812.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja odpadam nie bede mial auta..
-
obniż swoje auto mówili...
ja jak krece gwintem suwmiarka w dlon i mierze ile krecic. Od nakretki do konca gwintu i masz czarno na bialym
-
poszukuje osoby do podłaczenia radia rns-d
sory ze wtrace, a podlaczenie pdc bys ogarnal? czujniki sa wiazka jest aby sterownik chyba trzeba jeszcze?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
będziesz postaram sie byc
-
[ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
tak, kolejne a4 w tdi robione na s4 ile można, zadbany polift i to mi sie widzi tak trzymać! :hi:Jak po przesiadce z chipowanego ajm na 154km na 170 +suszarka awx mam rozumiec? czuc róznice? bo mam ajm zrobionego na 150/350 i troche kusi awxa wrzucic jak spalanie przy 170km?
-
Belka tył
Nie ma wszystko takie same
- Quattro czy Ośka?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ten spot to w następną niedziele?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i ja bym sie pisal
-
uciekający tył
Ja mam taki problem, tuleje zmienione amorki ok stawiam teraz na tuleje amortyzatorow bo nic wiecej nie moze byc. Koles w pecarze jak regenerowal gwint to mowil ze sa za miekkie...wrzucal ktos poliuretan? Bardzo przydalby mi sie link gdzie moge dostac takie tuleje
-
Tuleje amortyzatorów, da rade wymienic?
jak byście mieli jakieś info gdzie kupić poliuretan żeby wrzucić w te mocowania amorka byłbym wdzięczny
-
Moje prace
Czekam na fotki z postepu prac i nie moge sie doczekac czerwca jakiś wolny termin i odstawiam auto
-
Męczący wydech w 1.8ADR
Wrzuć strumienice, jak mialem rure zamiast kata nie dalo sie jezdzic ten dzwiek masakra. Wspawana strumienica i jest git Mowie i poprzednim aucie 1.8 adr
-
Tuleje tylnej belki jakie?
sprawdzaj na opuszczonym aucie i podniesionym. U mnie wyszło na podniesionym.
-
Tuleje amortyzatorów, da rade wymienic?
Jakie mieliscie objawy jezdzac autem z padajacymi tulejkami? bo mnie chyba tez to czeka...
-
[B5 A4 afn] Ad3kwatny SEDAN TDI
Ile masz cm od ziemi do nadkola? Et 35 dawales jakis dystans ? Mam takie samo kolo i trzeba to dobrze spasowac bedzie. Jak dla mnie fajnie siedzi na tym kole. Zobacz sobie jak auto wyglada w trakcie jazdy ;D
-
Zawieszenie gwintowane
Ile ludzi tyle opini, mialem kiedy fk ak street i jezdzilo sie fajnie.Nie sprobujesz nie dowiesz sie. Lu_angel ma chyba fk w amerykance podpytaj na temat gwintu bedziesz wiedzial
-
Zawieszenie gwintowane
http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-fk-audi-a4-s4-b5-quattro-i5087394757.html Tutaj masz nówkę sztukę do quattro. Tamten jest tylko do oski.
-
Zawieszenie gwintowane
fk ak-street
-
jak wyjąć silniczek regulacji lamp polift?
przekrecasz silniczek w strone ktora mozesz i dopiero pozniej pod katem wyjmujesz zeby glowka zeszla z odblysnika. Chwile pokrecisz i obczaisz o co chodzi
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
A jak na klimatroniku sie sprawdza te kanaly to bym obczail czy do wymiany termostat tylko czy tez czujnik. Jak cos to moze byc na pw bylbym wdzieczny
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
Znajomy pracuje w http://www.danelczyk.vw.pl, a ile nówka ori kosztuje bo sklep gajos mi nie wyszukuje :/ tanio/drogo?