Treść opublikowana przez pablo15005
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
Panowie, ori termostat w ASO 86zł, zmieniac odrazu czujnik temp i miec z glowy? 2x86zł
-
Nowy termostat Wahler i temperatura otwarcia
Sory ze podepne ale ma taki temat, pare dni temu termostat zmieniony na wahlera, czujnik temp w lecie jakos zmieniany byl i na postoju przez 5 min zgaszone auto temp spada, na postoju odpalone auto nie lapie temp. Nowy termostat do smieci?
-
Nie działa zapalniczka - podświetlanie ok - Rozwiązany/Do zamkniecia
Ale wstyd że nie zajrzałem do bezpiecznika Bezpiecznik 33 i działa Do zamknięcia dzięki
-
MS do quattro a4 b5
pisz do kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/user/8444-wandej/ on sprzeaje MS-y
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
spoko film jak dla mnie
-
Nie działa zapalniczka - podświetlanie ok - Rozwiązany/Do zamkniecia
witam, nie działa mi zapalniczka w tunelu, podświetlanie świeci a jak podłączam navi itp nie ładuje. Od czego by tu zacząć ? czy najprościej wymienić na używkę?
-
Gwint - strasznie ciężko się kręci
Przed kreceniem dobrze oczysc gwint bo jesli masz nasmarowany + brud wejdzie w gwint nakretki i stoi dęba... ciezko ruszyc bez wyciagania amortyzatorow, wiec od oczyszczenia bym zaczal i wtedy probowal krecic moze jakos pojdzie... oczysc->psiknij wd->krec pol obrotu czy caly jak dasz rade i cofka do tylu i tak moze cos zdzialasz
-
Pompka,kompresor powietrza audi
ja posiadam tylko troszkę inna. dobra sprawa w aucie koło pod pompujesz bez problemu, nie raz się przydała. na odpalonym aucie szybciej pompuje. PS. jaki koszt takiej pompki?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Z NB ładniej wyglada w lampie, tzn bardziej jasna barwa?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Adam które chwalą? te Tungsram H7 MEGALIGHT PLUS 120% czy jakieś normalne nie " na koksowane" ?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
A może zrobić ankietę z paroma typami żarówek i każdy by oddał głos? co Wy na to?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Obecnie posiadam OSRAM NB, jak je szlak trafi wrzucam Tungsram zobaczymy Ale obecne żarówki nie ma co mówić dobrze oświetlają i jasna barwa w lampie - na plus dla tych żarówek. Zapłaciłem coś ok 70zł za komplet. Spalą się bedzie test tungsrama
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
maestrus wymieniłeś filtr paliwa i fura lepiej pali? mam tak ze jak jest mróz, auto przestoi noc w garażu odpalam 3-4s pokręci i odpala z niezłą smugą dymu. Wymiana filtra paliwa coś pomoże? w lecie pali bez problemu.
-
Jak ocenić sprawność zawieszenia gwintowanego
Witam, jak sprawdzić stan amorków w zawieszeniu gwintowanym? Jak tłoczyska powinny pracować? jak można to sprawdzić na aucie? ścieżka diagnostyczna prawdę powie na ich temat? Jakie mieliście problemy z autem jak się amorki kończyły ? Dzięki za odpowiedzi.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może jutro jakiś spocik ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
fakt 1BV twarde, miałem u siebie taki zawias wrzuciłem gwint i różnica w charakterystyce pracy... twardość można powiedzieć zbliżona według mnie
-
1BE z 1.8 do 1.6
Nie podejdzie
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
Dla porównania, osłony z końcówką A czyli auto ze spryskami: Osłony z końcówką C auto bez sprysków, p&p do b5 Gdyby ostatnio nikt tego nie poruszył nie spostrzegłbym różnicy a sprzedałem parę kompletów na forum, człowiek całe życie się uczy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wielkie Serce z aut VW AUDI w ramach WOŚP - kto się wybiera?
-
Ceny paliwa marzec 2026
czytalem wypowiedz uzytkownika na innym forum, zawsze tankowal LPG na orlenie wychodzilo mu 15 spalanie, tankujac na auchanie wychodzilo ponad 16...
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
uzywana belka z tulejami jakie byly na niej, co to da? bo sam nie wiem czy ładowac kase "bez sensu" ale gdzie szukac problemu? PS. odnośnie amorów to jak miałem wylany tył wjeżdżając w studzienkę tył uciekał teraz nic się nie dzieje.
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
I co dzialac? a amorki mają coś do hamowania? bo auto jak na sankach... wrzuce jeszcze 15 zima GY UltraGrip 8 zobacze moze to opony szmaty...
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Zastanawia mnie kwestia zawieszenia przedniego... wrzucilem uzywana belke z tulejami ok stan i dalej to samo. Zmienilem laczniki stabilizatora dalej to samo... co dalej :/
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
On pod moim ciężarem to się ledwo ugina wracam ponownie z tym problemem założyłem zimówki (205/45/17 Nexen 13rok) auto na lodzie chodzi strasznie, strach więcej jak 50km/h jechać. Byłem na zbieżności po podniesieniu auta (63cm do nadkola od ziemi). Łączniki stabilizatora zmienione na nowe. Na zbieżności wyszła spora różnica ale na obu stronach po tyle samo. Ustawione wozi na śliskim, na czarnej nawierzchni wykonując ruchy prawo lewo tył pływa albo to moje odczucie że winowajcą jest tył. Nie wiem w który element celować
-
[B5 A4 afn] Ad3kwatny SEDAN TDI
Mam takie samo koło z s-lina et35 oponka 215/40/18 i przód musze zagiąć na sezon bo przy obniżeniu 60cm do nadkola wcina oponki na skręcie takie moje spostrzeżenie co do opon