Treść opublikowana przez pablo15005
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Witam. Koledzy mam ten sam problem bugotanie/przelewanie w podszybiu. Troche mnie to irytuje. Plynu nie ubywa, termostat ori z aso wrzucony ostatnio i dalej bulgotanie. Jak to ugruzc? Jak sprobowac odpowietrzyc? Dodam ze jezdze juz z tym nie caly rok... w koncu przydaloby sie to ogarnac. Licze na jakas pomoc
-
Wymiana maglownicy
Panowie a podejdzie do 1.9tdi ajm maglownica z v6 z tym tlumikiem drgan? Nie bedzie zawadzac?
-
Co to za czesc, do czego sluzy i jak sie nazywa?
Auto normalnie pali jezdzi, spadku mocy nie ma, nie kopci itd.
-
Co to za czesc, do czego sluzy i jak sie nazywa?
Zmienilem termostat na ori z aso i dalej bulgotanie jest. Dlaczego? Plyn trzyma poziom nie dolewam, korkiem nie wywala... jakies doswiadczenia?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Dzięki Paweł.. Czas wysłać gałkę do obszycia bo juz wstyd jeździć. [emoji53]Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Polecam sam u niego obszywalem zestaw
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
http://www.bmcustoms.pl/
-
Niestabilne auto
Zbieznosc byla robiona po zmianie drazkow i koncowek. Pozniej ustawilem belke z tylu i juz nie bylem na diagnostyce. Mam wrazenie ze prawe przednie kolo ma jakis luz traci przyczepnosc i dlatego chodzi auto. Ale gdzie szukac winnego :/
-
Niestabilne auto
Informuj o progresie i co wyszło Auto dalej chodzi jak chce po szosie Wymienione: Przednie zawieszenie kompletne, stabilizator plus gumy, zmieniony gwint na kw prawie nowka sztuka, tuleje tylnej belki poliuretan, drazki, koncowki + zbieżność... Jakies sugestie?
-
A4 B5 zbieżność tył
Czekam na jakies info czym rozwiazaliscie ten problem
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Paweł położylem kiedys colli 476, umylem na bezdotyku i szlak go trafil a carbon jak narazie odpukac sie trzyma
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zbieżność tylko w moto-plex
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No to sie wstrzymam, czekam na info
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie co wybrac,Shiny Garage Extreme Wear Wax nowosc w woskach czy zymol carbon i dedykowany cleaner z zymola. Potrzebuje czegos odpornego na chemie myjni bezdotykowej. Zymola uzywalem i bardzo przypadl mi do gustu. Praca z nim i efekt zadowalajacy. I teraz sie zastanawiam czy ten sg dorowna zymolowi. Wole dolozyc i byc zadowolony niz czuc niedosty ...
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
Mozesz podrzucic jakiegos dostawce od ktorego brales? allegro?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Zeby bylo wsio ok przelozyc trojkat ze swojego starego lusterka eu. Na angielskim jak zaloazysz ono jest bardziej rozlozone ze tak powiem. Zalozysz trojkat eu to lusterko troche sie zamknie do szyby i nie masz szpary pomiedzy szklem a obudowa. Ogarnas patent na sprezyne i latwa robota
-
[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??
Białe zegary to jest czesc pakietu, ja mam diesla i mam ten pakiet, tj czarny srodek, pol skora z niebieska nicia,boczki w skórze, dekory, pakiet rozpórek ori, felgi 17 bbs 5szt i czego tam jeszcze zapomnialem
-
Co to za czesc, do czego sluzy i jak sie nazywa?
Plyn w zbiorniczku jest i go nie ubywa. To bulgotanie pojawilo sie po zmianie termostatu. Sciagalem ten waz przy grodzi i lecial plyn powietrze nie syczalo...dodam ze auto na postoju nie zlapie temperatury dopiero jak jade ok 20km w takiej temperaturze jak byla 0stopni. I szybko spada temp. Czujnik i termostat zmieniane
-
Niestabilne auto
Krec belka pomoze mysle...
-
Niestabilne auto
Ja tez zmienilem belke bo podobno byla krzywa i nic to nie dalo...próbuj ustawic nic nie tracisz A autem jezdzi Ci sie normalnie? Bo u mnie masakra byla w jezdzie caly czas mialem wrazenie ze musze kontrowac kierownica na nierownosciach jakby ktores kolo uciekalo. Przod sobie tyl sobie...tyle czasu sie z tym meczylem wpakowalem w auto kasy a tu pier**la sie okazala za free ...
-
Niestabilne auto
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332615-a4-b5-zbieznosc-tyl/
-
Niestabilne auto
Przestawiona belka na mocowaniach. Prawe kolo bylo bardziej schowane lewe wysuniete. Przestawione o pare mm i jest wporzadku.
-
Niestabilne auto
Temat rozwiązany. Można usunąć
-
A4 B5 zbieżność tył
Ogarniete, wyregulowalem belke ze teraz oba kola sa na równo no i ta odleglosc o ktorej pisales. Nareszcie jest git, tyle czasu meczarni wymieniania calego zawieszenia... przesunąłem dobre pare mm. Dzieki kolego, flaszka ze mnie leci
-
A4 B5 zbieżność tył
mam ten sam problem, wozi mi dupe na sliskim, wszystko pozmienialem dalej to samo ... sam ustawiales ta belke czy na zbieznosci? mi prawa strona siedzi dobre 5mm bardziej... daj jakies info odnosnie tego jak to ugryzc
-
Co to za czesc, do czego sluzy i jak sie nazywa?
jakie efekty jak jest zepsuty? wpływa na cos jak jezdze z uszkodzonym? bulgot w podszybiu moze byc przez to? auto moze dlugo lapac 90 stopni i na postoju nie zlapie?