Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. Witam. Koledzy mam ten sam problem bugotanie/przelewanie w podszybiu. Troche mnie to irytuje. Plynu nie ubywa, termostat ori z aso wrzucony ostatnio i dalej bulgotanie. Jak to ugruzc? Jak sprobowac odpowietrzyc? Dodam ze jezdze juz z tym nie caly rok... w koncu przydaloby sie to ogarnac. Licze na jakas pomoc
  2. pablo15005 odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    Panowie a podejdzie do 1.9tdi ajm maglownica z v6 z tym tlumikiem drgan? Nie bedzie zawadzac?
  3. Auto normalnie pali jezdzi, spadku mocy nie ma, nie kopci itd.
  4. Zmienilem termostat na ori z aso i dalej bulgotanie jest. Dlaczego? Plyn trzyma poziom nie dolewam, korkiem nie wywala... jakies doswiadczenia?
  5. Dzięki Paweł.. Czas wysłać gałkę do obszycia bo juz wstyd jeździć. [emoji53]Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Polecam sam u niego obszywalem zestaw
  6. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Zbieznosc byla robiona po zmianie drazkow i koncowek. Pozniej ustawilem belke z tylu i juz nie bylem na diagnostyce. Mam wrazenie ze prawe przednie kolo ma jakis luz traci przyczepnosc i dlatego chodzi auto. Ale gdzie szukac winnego :/
  7. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Informuj o progresie i co wyszło Auto dalej chodzi jak chce po szosie Wymienione: Przednie zawieszenie kompletne, stabilizator plus gumy, zmieniony gwint na kw prawie nowka sztuka, tuleje tylnej belki poliuretan, drazki, koncowki + zbieżność... Jakies sugestie?
  8. Czekam na jakies info czym rozwiazaliscie ten problem
  9. Paweł położylem kiedys colli 476, umylem na bezdotyku i szlak go trafil a carbon jak narazie odpukac sie trzyma
  10. Panowie co wybrac,Shiny Garage Extreme Wear Wax nowosc w woskach czy zymol carbon i dedykowany cleaner z zymola. Potrzebuje czegos odpornego na chemie myjni bezdotykowej. Zymola uzywalem i bardzo przypadl mi do gustu. Praca z nim i efekt zadowalajacy. I teraz sie zastanawiam czy ten sg dorowna zymolowi. Wole dolozyc i byc zadowolony niz czuc niedosty ...
  11. Mozesz podrzucic jakiegos dostawce od ktorego brales? allegro?
  12. Zeby bylo wsio ok przelozyc trojkat ze swojego starego lusterka eu. Na angielskim jak zaloazysz ono jest bardziej rozlozone ze tak powiem. Zalozysz trojkat eu to lusterko troche sie zamknie do szyby i nie masz szpary pomiedzy szklem a obudowa. Ogarnas patent na sprezyne i latwa robota
  13. Białe zegary to jest czesc pakietu, ja mam diesla i mam ten pakiet, tj czarny srodek, pol skora z niebieska nicia,boczki w skórze, dekory, pakiet rozpórek ori, felgi 17 bbs 5szt i czego tam jeszcze zapomnialem
  14. Plyn w zbiorniczku jest i go nie ubywa. To bulgotanie pojawilo sie po zmianie termostatu. Sciagalem ten waz przy grodzi i lecial plyn powietrze nie syczalo...dodam ze auto na postoju nie zlapie temperatury dopiero jak jade ok 20km w takiej temperaturze jak byla 0stopni. I szybko spada temp. Czujnik i termostat zmieniane
  15. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Krec belka pomoze mysle...
  16. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Ja tez zmienilem belke bo podobno byla krzywa i nic to nie dalo...próbuj ustawic nic nie tracisz A autem jezdzi Ci sie normalnie? Bo u mnie masakra byla w jezdzie caly czas mialem wrazenie ze musze kontrowac kierownica na nierownosciach jakby ktores kolo uciekalo. Przod sobie tyl sobie...tyle czasu sie z tym meczylem wpakowalem w auto kasy a tu pier**la sie okazala za free ...
  17. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332615-a4-b5-zbieznosc-tyl/
  18. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Przestawiona belka na mocowaniach. Prawe kolo bylo bardziej schowane lewe wysuniete. Przestawione o pare mm i jest wporzadku.
  19. pablo15005 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Temat rozwiązany. Można usunąć
  20. Ogarniete, wyregulowalem belke ze teraz oba kola sa na równo no i ta odleglosc o ktorej pisales. Nareszcie jest git, tyle czasu meczarni wymieniania calego zawieszenia... przesunąłem dobre pare mm. Dzieki kolego, flaszka ze mnie leci
  21. mam ten sam problem, wozi mi dupe na sliskim, wszystko pozmienialem dalej to samo ... sam ustawiales ta belke czy na zbieznosci? mi prawa strona siedzi dobre 5mm bardziej... daj jakies info odnosnie tego jak to ugryzc
  22. jakie efekty jak jest zepsuty? wpływa na cos jak jezdze z uszkodzonym? bulgot w podszybiu moze byc przez to? auto moze dlugo lapac 90 stopni i na postoju nie zlapie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.