Treść opublikowana przez pablo15005
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
a może jakaś cenna porada jak zdjąć plastik w słupku szyby przedniej? nie zabieram sie do niego bo niechce polamac :\
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
można by
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to może dla odmiany sobota?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to może i ja się pojawię
-
Audi A4 2.6 V6 Teofilow
ja mialem tak ze klima sie zalaczala na pare sekund i pupa, wina panel klimatronik od a6 c5
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
ja również zazdroszczę foteli ;d mam taki wzór tylko nie kubły
-
Znowu coś puka, tym razem z tyłu :/
u mnie z prawej strony z tyłu mam cos podobnego, jak amortyzator wykona maly ruch to slychac, bardzo wkurzajace, musze zobaczyc moze odbój? moze u Ciebie tak samo? gdzieś czytałem ze były takie przypadki, smarowali wazelina, a jakaś alternatywa dla tego? czym innym można?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w ta sobotę można by
-
Montaż zawieszenia gwintowanego
zastosuj tulejkę, mam tak u siebie
-
Mój seryjny ADR-ek...
lotka, po co to komu? sam mam u siebie i nad tym ubolewam :|
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
biały OOOO na plus jak dla mnie, ale te lampy przednie załamka jak one wygladaja :\ biała felga nie jest zla ale lusterka? nie lepiej w kolor
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
graty to kiedy i gdzie? :>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
można by coś kiedyś Sylwek prawko zdane?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
kosa, widzę ze czerwień w modzie i nie na darmo u mnie zagościła również reakcja ludzi
-
[B5 ADR] Białe quattro
W dobrym kierunku modzisz, trzeba by było sie kiedys ustawic na jakiegos spota, fur z okolicy a nigdy nie widziany powodzenia ;]
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a nie lepiej: a co
-
ADR - cały czas leci gorące powietrze
chłopaki na battalionie mi wlasnie podpowiedzieli ;] zobaczymy co z tego wyjdzie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
to już wiadomo dlaczego na stali sie wozimy kolor kwestia sporna ale biel proszkowa z brokatem może zrobic robote
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
daj przedlifta w mat, zobaczysz jak bedzie wygladac i z trwaloscia a jak sie nie spodoba zakladaj lifta ja u siebie pomalowalem ramke i juz odpryski od kamyczkow musze bardziej przy nim posiedziec ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- daj przedlifta w mat, zobaczysz jak bedzie wygladac i z trwaloscia a jak sie nie spodoba zakladaj lifta ja u siebie pomalowalem ramke i juz odpryski od kamyczkow musze bardziej przy nim posiedziec PS. lampy robia robote ! jak u siebie zmienilem nie moglem sie napatrzyc ile moze dac lampa do wygladu
-
ADR - cały czas leci gorące powietrze
Witam, mam taki o to problem, na LO leci gorące powietrze, panel klimatornika zmieniany był, kod taki sam aby literka końcowa inna :/ Sprawdziłem błędy klimatronika i wyświetlił: 8.5, 15.3, 15.7. Czyli: 08.5 Klapa regulacji temperatury, ciągła blokada, *08.5 (zobacz poniżej) 15.3 Potencjometr silnika klapy powietrza, czasem przerwa 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana Prosił bym o pomoc jak mogę rozwiązać ten uciążliwy problem
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Ja również o ile podołam wyzwaniu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no ja cię chyba tęz widziałem:decayed: ale nie zaczaiłem hehe dobrze myslalem ze to Ty teraz na 15" i glebie mało skrzyni nie zgubiłem na drodze do Kraśnika:kwasny: uroki lublina i okolic...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no ja cię chyba tęz widziałem:decayed: ale nie zaczaiłem hehe dobrze myslalem ze to Ty
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czy mi sie zdawalo czy widzialem dzis paputa na czarnej stali w lbn? :>
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Na pewno lampy trzeba wyjąć, a prawdopodobnie i rozklejać z wyjęciem nie będzie problemu, gorzej jak trzeba bedzie rozklejac :/ a wkurzajace jest jak sie jedzie i drga swiatlo :\