Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. a może jakaś cenna porada jak zdjąć plastik w słupku szyby przedniej? nie zabieram sie do niego bo niechce polamac :\
  2. ja mialem tak ze klima sie zalaczala na pare sekund i pupa, wina panel klimatronik od a6 c5
  3. ja również zazdroszczę foteli ;d mam taki wzór tylko nie kubły
  4. u mnie z prawej strony z tyłu mam cos podobnego, jak amortyzator wykona maly ruch to slychac, bardzo wkurzajace, musze zobaczyc moze odbój? moze u Ciebie tak samo? gdzieś czytałem ze były takie przypadki, smarowali wazelina, a jakaś alternatywa dla tego? czym innym można?
  5. zastosuj tulejkę, mam tak u siebie
  6. lotka, po co to komu? sam mam u siebie i nad tym ubolewam :|
  7. biały OOOO na plus jak dla mnie, ale te lampy przednie załamka jak one wygladaja :\ biała felga nie jest zla ale lusterka? nie lepiej w kolor
  8. można by coś kiedyś Sylwek prawko zdane?
  9. kosa, widzę ze czerwień w modzie i nie na darmo u mnie zagościła również reakcja ludzi
  10. W dobrym kierunku modzisz, trzeba by było sie kiedys ustawic na jakiegos spota, fur z okolicy a nigdy nie widziany powodzenia ;]
  11. a nie lepiej: a co
  12. chłopaki na battalionie mi wlasnie podpowiedzieli ;] zobaczymy co z tego wyjdzie
  13. to już wiadomo dlaczego na stali sie wozimy kolor kwestia sporna ale biel proszkowa z brokatem może zrobic robote
  14. daj przedlifta w mat, zobaczysz jak bedzie wygladac i z trwaloscia a jak sie nie spodoba zakladaj lifta ja u siebie pomalowalem ramke i juz odpryski od kamyczkow musze bardziej przy nim posiedziec ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- daj przedlifta w mat, zobaczysz jak bedzie wygladac i z trwaloscia a jak sie nie spodoba zakladaj lifta ja u siebie pomalowalem ramke i juz odpryski od kamyczkow musze bardziej przy nim posiedziec PS. lampy robia robote ! jak u siebie zmienilem nie moglem sie napatrzyc ile moze dac lampa do wygladu
  15. Witam, mam taki o to problem, na LO leci gorące powietrze, panel klimatornika zmieniany był, kod taki sam aby literka końcowa inna :/ Sprawdziłem błędy klimatronika i wyświetlił: 8.5, 15.3, 15.7. Czyli: 08.5 Klapa regulacji temperatury, ciągła blokada, *08.5 (zobacz poniżej) 15.3 Potencjometr silnika klapy powietrza, czasem przerwa 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana Prosił bym o pomoc jak mogę rozwiązać ten uciążliwy problem
  16. no ja cię chyba tęz widziałem:decayed: ale nie zaczaiłem hehe dobrze myslalem ze to Ty teraz na 15" i glebie mało skrzyni nie zgubiłem na drodze do Kraśnika:kwasny: uroki lublina i okolic...
  17. no ja cię chyba tęz widziałem:decayed: ale nie zaczaiłem hehe dobrze myslalem ze to Ty
  18. czy mi sie zdawalo czy widzialem dzis paputa na czarnej stali w lbn? :>
  19. Na pewno lampy trzeba wyjąć, a prawdopodobnie i rozklejać z wyjęciem nie będzie problemu, gorzej jak trzeba bedzie rozklejac :/ a wkurzajace jest jak sie jedzie i drga swiatlo :\

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.