Treść opublikowana przez pablo15005
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
-lampy przód DEPO (muszę wyeliminować trzęsącą się soczewkę) - mam to samo, co zamierzasz z tym robić? bo też mnie czeka jakis zabieg a nie chce mi sie lampy wyjmowac
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Znaczy to jest twój setup letni:shock3: jeśłi tak to szybko go podniesziesz do góry, 15ka + gleba nie wrózy nic dobrego czego ? a kolo ladne i rozmiar spoko
-
[ALL B5] Audi S4
jak z żywotnością takich ledów w podświetlaniu klapy? nie pala się często? :>
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Zgadza się mam już na oku aukcje fele od porsche (replika) http://allegro.pl/audi-vw-vag-17-5x112-porsche-cup-cult-style-i2207848727.html no i je licytuje, mam nadzieję że wygram. Co do zawiechy to tak... jest za***iście twardo i nie jest aż tak nisko. Mam je włożone już od 6miesięcy i nic jeszcze się nie posypało ( odpukać ) aha, u siebie tez wsadziłem jakis czas temu, przod juz sie sypie, zmienie i zobaczymy jak z zywotnoscia, w bagażnik można sporo naładować, nie siada jak na seri ;d
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
mody w dobrą stronę jak wrażenia z jazdy na koni? nie za twardo? długo już jeździsz na tym amorku? Nie leci zawiecha?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja również byłbym za może w piątek ruszymy z tematem? pisał bym się
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
teraz już tak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
będę jako widz, pogoda nie straszna ;d
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niedziela tor zemborzycka, pisze sie ktos?? godzina 12-13?
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
plus za napęd, silnik, fotele, podpatruj tematy chłopaków a ogarniesz w dobra stronę
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tam mam valeo ori... ale problem juz rozwiazany... kolega syllwek przeslal mi ciekawy filmik z montazu, nie wiedzialem ze wystarczy lekko puknac w lampe od strony kierunku i ten bolec wskoczy na swoje miejsce, nie chcialem tak robic bo balem sie ze sie zlamie swoja droga ciekawa opcja bylo by podwieszenie tego filmu dla potomnych Podeślij filmik na pw albo daj link tutaj bo bede zabieral sie za rezanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
gruby890 kolega Tomasz23 chce sprzedac B6
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może jakiś spocik w piątek wieczorem?
-
[B5 ADP] problem z odpaleniem po dluzszym postoju
mam taki sam problem jak kolega, auto przestoi nockę w garażu ciężko pali, olej się nagrzeje i na dotyk, pompa zmieniana na zamiennik który bzyczy sobie w baku czytając ten watek chyba winna będzie temu pompa?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdzie ?
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
fajne fajne, bardzo skomplikowane żeby coś takiego zrobić?
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
co modziłeś z tym radyjkiem? masz zmieniarkę? Mam takie samo u siebie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
aha, musze sie zebrac swoje padlo opisac wczoraj przez janow gonilem, ale nie wiem gdzie mieszkasz zajechal bym pogadac- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
mam, ale obszycie, a Ty zmieniłeś z ori??- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
poczekaj do wiosny no to pewnie tak też trzeba będzie zrobić[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________to się chyba nigdy nie skończy... :gwizdanie: z założeniem trochę się wstrzymam bo na dworze niezły hebel też mnie to czeka- [B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
ładnie, mody na +- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
fajnie wyglada na takim malym kole i niski profil ciekawie to widzę- [ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
te daszki to jakis "rarytas" bo mam w swoje, jak wrazenia po przesiadce na lustro ang? lepsza widocznosc? :> Dobre mody- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak bym siedzial na kompie w sobote to bym wpadl a tak niestety nie wiedzialem - [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach