Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(Lublin)Instalacje LPG


Vojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakładałem na rowerowej i tez nie mialem zastrzeżeń, regulacje i serwis rowniez bez najmniejszych oporów

Ja również polecam zakład na Rowerowej (boczna Lipowej) serwisowałem tam 2 wcześniejsze autka z pełnym zadowoleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel ogarnięty, ciekawe kto u niego teraz pracuje i na ile jest "ogarnięty"... a to jest bardzo istotne, bo sam właściciel własnymi rękoma nie montuje kuchenek.

Co do transwagu to odniosłem jakieś dziwne wrażenie będąc u nich, że traktują mnie jak idiotę... a co dopiero gdybym przyjechał z jakąś nie daj panie reklamacją :D

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam pare km za Lublinem Adam Rogowski ze snopkowa(gmina Jasków),ceny nie najniższe ale p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu ceny odjechane całkowicie miał... ile aktualnie życzy sobie za instalkę do 1.8T? Wie ktoś?

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 4000 na dobrych gratach

4k... do silnika 4 cylindrowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra cenowa :-D a najlepsze jest to, że kolejki pewnie do maja br. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Adam Rogowski tak szaleje z cenami, to może warto zapytać u człowieka, który pracował z nim, a teraz robi sam na siebie? :)

Bartosz Malec - tel. 506-653-226, 20 km pod Lublinem.

Wspominałem o nim w innym temacie, ale skoro jestem zadowolony, to polecę i tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedział 2500-3500 do tego co mam w opisie. poki co zbieram kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010r do AWT zapłaciłem u niego 3200zł, a i tak wszystko musiałem poprawić po swojemu bo szału nie zrobił i popełnił dziecinnie błahy błąd, ale najwidoczniej wcześniej nie miał dużego doświadczenia z autami na szerokopasmówce. :D

Teraz jak widzę jego galerie to muszę stwierdzić, że jego robota się poprawiła.

PS. Po co szukasz u obcych jak widzę, że kolega z grupy lubelskiej soul87 montuje LPG. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się odezwę, byle butla duża i zeby jechało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją instalację LPG zakładałem u Lewczyka w Kraśniku. Wszystko Lovato. Jestem w pełni zadowolony, nigdy żadnych problemów z serwisem czy obsługą, schludny montaż, wszystko wytłumaczą i ceny przystępne. Za instalkę do dłubniętego BEXa na 230KM zapłaciłem 2500zł i czas oczekiwania na miejsce max tydzień a czasem tego samego dnia można auto podstawić i odbiór najpóźniej na drugi dzień. Silnik pracuje równo, nie ma spadków mocy, nie szarpie. Mogę śmiało polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...