Treść opublikowana przez Krzycho81
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No właśnie. Na chwile obecna na fisie i radiu wyświetla się napis Phone. I nic więcej. Poradziłem sobie z komunikacja. Bt mam w oryginalnej puszcze pod nogami pasażera i nie trzeba ciągnąc kabli can i k-line do radia. Wiązka jest w prawym słupku. Może ktoś podpowie jakie powinno być kodowanie BT radia i fisa???
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Źle to może napisałem. Chce po prostu wiedzieć kto do mnie dzwoni. Gdzieś przypadkiem widziałem filmik na youtu… jak gość miał bez multi. Czy miał ktoś podobny problem z komunikacja BT???
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam Dzisiaj zamontowałem sobie BT w miejsce seryjnego cullmana. Wszystko podpiąłem jak powinno być. SE neo v wykrywa BT paruje się z nim i działa. Jednak nie mogę połączyć się Vagiem do BT. Miałem problemy z radiem ale podpięcie bezpośrednio z wtyczki obd pomogło, BT nie reaguje. Do dyspozycji mam dwa moduły o symbolu D i Q, sytuacja w obydwóch identyczna. Dodam ze cany wpiąłem w prawym słupku. Radio to concert 2, nie mam multikiery, kolorowy FIS z navi pomiędzy zegarami. Podczas połączenia na fisie i radiu wyświetla napis phone. Czy w takiej konfiguracji można zakodować tak abym miał książkę z nr????
-
[ALL B6] Moje autko
Na fakturze nie mam, za to na wlepie co podobno prawdę powie mam. Tylko jakim cudem, skoro brak sterowników, okablowania i czujników poziomu, dołożyli regulacje w kabinie, zmienili zawieszenie i skrzynie. Po to aby jakiś buc w krawacie sobie pojechał do klienta. Czy owe duchy to zrobiły ?? Przypomnę jeszcze raz auto nabyłem od banku który był jego właścicielem, nie żaden Hans który go spłacał . Kupiłem go bez pośrednika sam osobiście po niego byłem.
-
[ALL B6] Moje autko
Nie wiem. Naiwny raczej nie jestem. Na fakturze z tego banku mam napisane ze jest to a4 S-line. Wątpię żeby to Niemcy przerobili tak sobie dla jakiegoś gościa z banku. To nie polska. Nie szukam dziury w całym, zapytałem tak z ciekawości.
-
[ALL TDI] Czy w silnikach AVF AWX występował podrzegwacz płynu chłodzącego?
Sugerowałem się ta wypowiedzią. W sharanie miałem podgrzewana elektrycznie.
-
[ALL TDI] Czy w silnikach AVF AWX występował podrzegwacz płynu chłodzącego?
Gdzie znajdują się te świece?? W klimatronie ma opcje podgrzewanie przedniej szyby. Robi to właśnie nadmuch.
-
[ALL B6] Moje autko
Źle to trochę napisałem, te auto jeździło w tym banku jako auto dla jakiegoś tam buca w krawacie. Tylne fotele wyglądały jak by tam nikt nie siedział.
-
[ALL B6] Moje autko
Na pokrywie rozrządu i wlepie pisze ze mam.
-
[ALL B6] Moje autko
Niedawno nabyłem moje pierwsze audi. Jest to A4 B6 z 2003. Jeszcze nic w nim nie modyfikowałem ale będę, czekam na zimę. Silnik PD AWX, skrzynia 6. Wyposażenie środek Sline zawieszenie tez. I tu zaczynają się schody. Na podstawie wlepy jest to E04 a nie E4J. Pisze ze mam parktrona i xenony a faktycznie nie mam( wiem ze była uderzona delikatnie w tył- wpis serwisowy , być może zderzak inny). Mam navi w fisie a tego nie pisze. Auto kupiłem w Niemczech od pierwszego właściciela, był to bank leasingowy. Auto było przygotowane do sprzedaży , wymiany itd. Czy jest możliwość ze po zakupie bank zmodyfikował to auto?? Dodam jeszcze ze znajomy ma tez A4 B6 03 rok w standardowym wyposażeniem, ten sam silnik jednak moja zbiera się wiele lepiej mimo ze mam koła 235/17 a on 205/16.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 Mój model to B6 Avant S-line.