Treść opublikowana przez Krzycho81
-
problemy z licznikiem i nie tylko
Poszukaj w swojej okolicy kogoś z forum, na pewno znajdziesz chętnego do pomocy.
-
Kodowanie licznika- zczytywanie predkośći z ABS ?
koniec 2004 roku trafiały się seryjnie z RB8
-
problemy z licznikiem i nie tylko
Sprawdź zasilanie modułu komfortu, licznika narazie nie tykaj. Jak masz możliwość to sprawdź też pobór prądu na postoju. Pamiętaj tylko o czasie uśpienia sterowniów. Zasilanie licznika zakładam że masz prawidłowe, w przeciwnym razie auto by nie odpaliło.
-
problemy z licznikiem i nie tylko
może masz problem z zasilaniem. stary problem w pasku.przegniwały przewody. objaw identyczny. podłącz miernik i wyjdzie.
-
problemy z licznikiem i nie tylko
jak nie masz na podmianę to sprawdź wartość zasilania.
-
problemy z licznikiem i nie tylko
komfort nie pływa sobie w wodzie???
-
Immobilizer zablokowany jedynym kluczykiem
zwykły kabel kkl i w/w program da rady. transponder do wymiany mi kluczyk spadł na asfalt i było po.
-
Awaryjne zamykanie drzwi
W drzwiach kierowcy jest mechaniczna wkładka.
-
alarm i świecący lewy kierunkowskaz
czyli wychodzi że coś się klei.
-
pompa paliwa
Auto dostaje paliwo???
-
pompa paliwa
AWX nie ma nastawnika to PD. jest przekaźnik od pompy paliwa ale nie pamiętam jego nr. Vagiem masz możliwość wysterowania tego przekaznika. Vag coś pokazuje??
-
alarm i świecący lewy kierunkowskaz
Alarm ori czy dokładany??
-
Wymiana licznika- tylko na jaki?
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Oddział utrzymania ruchu, automatyk,jak kolega wyżyje system czterobrygadowy.
-
Wybór i poszukiwanie motocykla.
Jak dla mnie wart tyle co waży nie więcej. jak chcesz 250 to szukaj GN250 na początek rewela.
-
problem z elektryką - halogeny, climatronic itd
navi podpięta??
-
Prąd dalej ucieka - elektryk bezradny. Czas na mnie: etap 2 co gdzie siedzi
Ja w swojej też miałem problem z diodami.Powiedz kolego ile ciągnie Ci tego prądu??. Ja szukałem tak amperomiarka w szereg do zasilania oszukanie krańcowy że zamknięta klapa i drzwi szofera, zamykasz furę oszczekujesz chwile aż can przejdzie w stan uśpienia i pokolei wyciągasz bezpieczniki.
-
Padł centralny zamek
Chodzi wam o obrotowy tłoczek??
-
Padł centralny zamek
Silnik pompki wyje kilkanaście sekund, Jak dla mnie najbardziej prawdopodobne ze wirnik padł. Jedno wyklucza drugie. Sprawdź szczelność.
-
Cykanie w okolicach stacyjki oraz kontrolka ESP
Vag coś pokazuje???
-
Jaki kolor kabla od oswietlenia drzwi
Nie jestem na 100% pewien ale czerwony z niebieskim indexem.
-
Podłączenie silnika 380V
Na złom go trochę szkoda. Za parę złoty można dać go komuś niech przemota.
-
dokładany sterownik centralnego zamka
Bo to jest tak samo jak byś otwierał kluczykiem, jak przytrzymasz krótko kluczyk otwiera ci tylko drzwi jak dłużnej razem z szybami. Możesz też sprawdzić podając bezpośredni masę z karoserii na przewody w które się podpinałeś. Wydaje mi się że masz zbyt długi czas podtrzymania impulsu w tym sterowniku.
-
Podłączenie silnika 380V
To nie masa tylko przewód ochronny. wychodzi na to ze pod zaciski śrubowe podpinasz 3 fazy a luźne przewody zwierasz z sobą( wszystkie 3). Teraz ale, gdyby przypadkiem ktoś pomieszał początki i końce uzwojeń, wiadro bezpieczników pójdzie i tak nie dojdziesz. Jednym słowem powodzenia.
-
potrzebna rozpiska przewodów lamp tylnych b5 avant
Przy pomocy zmyślnego urządzenia za 5 zł z hipermarketu zwanego próbówką będzie szybciej.